لگو توسط یک شرکت شناخته شده برای خود پلاستیکی آجر اسباب بازی است که باید نابود شود بی شماری پا بیش از چند دهه. اما در زمان های اخیر به نظر می رسد که این شرکت پله و پیوستن به مبارزه با کروناویروس با اعمال نفوذ خود را در خطوط تولید و تولید به عنوان بسیاری از 13,000 صورت غشاء و فرآیندهای غشایی در روز است.

تبلیغات

برای کسانی که ناآشنا کسانی که مشغول به کار در خط مقدم مانند پزشکان و پرستاران ملزم به پوشیدن اشکال شدید بیشتر از دنده محافظ نسبت به دستکش و ماسک های صورت که بقیه از ما می پوشند. دلیل این است که اگر پزشکان و پرستاران سقوط بیمار پس از آن خواهد بود که از چپ به درمان بقیه از ما ؟

با توجه به لگو “در این هفته ما شروع به ساختن پشت بام ها در کارخانه ما در بیللوند برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم در دانمارک. ما خیلی فوق العاده افتخار این تیم ساخته شده است که این اتفاق می افتد. آنها مشغول به کار در سراسر ساعت برای ایجاد طرح و قالب است که می تواند تولید بیش از 13000 غشاء و فرآیندهای غشایی در روز است. ما سپاسگزار به چنین استعداد اختصاص داده شده و مراقبت همکاران.”

لگو است که به تنهایی در تلاش های خود را برای مبارزه با کروناویروس. بسیاری از شرکت های دیگر را به شدت به بشقاب مانند فورد و جنرال موتورز Razer اپل و بیشتر از همه آنها در حال حاضر با استفاده از امکانات تولید و قابلیت تولید تجهیزات حفاظتی طراحی شده برای نگه داشتن frontliners امن است.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 سلامت و لگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im