لگو رشد کرده است تا هنر کیت بنابراین شما می توانید یک شاهکار واقعی


lego-art-adults
لگو

لگو فقط راه اندازی یک خط جدید از هنر کیت برای رشد یو پی اس طراحی شده به عنوان دکور خانه

نیاز به یک شکوه حواس پرتی از سال 2020 را به رگبار گلوله خبر بد است ؟ لگو به وضوح به نفع ما در قلب است. این شرکت فقط پرده برداری راه مناسب برای اقامت مشغول: پاپ-فرهنگ-مضمون فیلم هنر کیت به معنای آویزان بر روی دیوار خود را. در چهارشنبه لگو اعلام کرد راه اندازی خود را در “بوم جدید برای بیان خلاق.” دوبله لگو هنر, مجموعه اجازه می دهد تا بزرگسالان به استراحت و شارژ ساختمان لگو شاهکارهای.

هر مجموعه ای می آید با یک امضا کاشی طراحی منحصر به فرد به مجموعه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک آویز عنصر را به آنها را آسان برای قرار دادن بر روی صفحه نمایش. و غیر منتظره پاداش آنها نیز با قرار دادی soundtrack. در حالی که شما در حال ساخت, شما می توانید گوش دادن به داستان در ارتباط با قطعه شما ایجاد —فکر می کنم حکایات از سازندگان Star Warsو اطلاعات بیشتر در مورد اندی وارهول از کسانی که نزدیک به هنرمند محبوب.

بنابراین اساسا لگو فقط وارد تا با ارائه همهجانبه تجربه برای بزرگسالان است.

LEGO’s New Art Kits For Grown-Ups Are The Best New Twist On Home Decor.
حسن نیت ارائه میدهد از لگو

شما به وضوح نیاز به deets که در آن به نمره این مجموعه مناسب است ؟ وجود دارد چهار مجموعه. در حال حاضر شما می توانید استودیو مارول مرد آهنین مجموعه منحصرا از لگو فروشگاه ها و LEGO.com. تنها دردسر در اینجا این است که این 3 در 1 تنظیم بدان معنی است که شما نیاز به تصمیم می گیرید که طراحی با اولین: Mark III Hulkbuster من علامت یا علامت LXXXV. متناوب, شما می توانید می گویند پیچ چیدن فقط یکی و با استفاده از سه نفر از همان مجموعه برای ایجاد یک آگهی متنی ادای احترام.

LEGO’s New Art Kits For Grown-Ups Are The Best New Twist On Home Decor
حسن نیت ارائه میدهد از لگو

علاقه داشتن به خودتان یک هنر مندان? کانال وارهول با بازآفرینی نمادین صورتی روشن مرلین مونرو لولای دولبه از سال 1967. و یا اگر شما جرات به توان های مختلف خود را ایجاد کنید تفسیر با استفاده از سه رنگ مختلف از LEGOs ارائه شده است. این مجموعه همراه با دو نهایی در دسترس خواهد بود آغاز اوت 1 در خرده فروشان.

LEGO’s New Art Kits For Grown-Ups Are The Best New Twist On Home Decor
حسن نیت ارائه میدهد از لگو

اگر شما عاشق موسیقی شما ممکن است جذب بیشتر نسبت به بیتلز کیت. این مجموعه شامل طرح به نوبه خود جان لنون Sir Paul McCartney, George Harrison, یا رینگو استار به یک لگو کار هنری است. اما ما 100 درصد پشتیبانی از این ایده از جمع آوری چهار کیت بنابراین شما می توانید جمع آوری چهار پرتره دیوار نصب است.

LEGO’s New Art Kits For Grown-Ups Are The Best New Twist On Home Decor
حسن نیت ارائه میدهد از لگو

و در نهایت نیروی قوی با لگو Star Wars The Sith هنر مجموعه. یکی دیگر از سه در یک مجموعه آن را جشن تاریک با گزینه ای را برای ایجاد یک پرتره از Sith با Darth Vader به Darth چکش زدن یا کوبیدن یا Kylo رن. سپس دوباره, شما همیشه می تواند کانال پر قدرت خود را از تاریکی به قرار دادن هر سه با هم به یک فرمانده Darth Vader قطعه.

LEGO’s New Art Kits For Grown-Ups Are The Best New Twist On Home Decor
حسن نیت ارائه میدهد از لگو

هر کیت شما را به مجموعه ای $119.99 طوری نگه دارید که در ذهن داشته باشیم هنگامی که برنامه ریزی خود را بسیار خود را LEGO گالری هنر دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>