LeBron را ‘King James’ بازی-فرسوده Miami Heat نیوجرسی می تواند واکشی $200,000 در حراج

دعوت از همه طرفداران بسکتبال: یکی از نمادین ترین کشباف LeBron James تا کنون لرزاند مورد ضربه حراج بلوک با خسروانه بالا برآورد $200,000.

نادر “شاه جیمز” جرسی می آید از افسانه ای “نام مستعار بازی” که صورت گرفت بین میامی هیت و بروکلین نتز در ژانویه 10, 2014. در طول مسابقه بازیکنان ملبس به لباس مزین با بهترین و شناخته شده monikers. این اولین بار بود که جیمز عینک خود را شاهزاده نام مستعار در دادگاه و نشان دهنده یک لحظه کلیدی در تاریخچه بسکتبال.

در حالی که با پوشیدن پیراهن جیمز گل 36 امتیاز و تا به حال پنج گلها در برابر این شبکه در کنار هم تیمی های بزرگ “بلیط” (Kevin Garnett), “J. Shuttlesworth” (Ray Allen) و “حقیقت” (پل پيرس). این بازی یکی از تعداد انگشت شماری از موارد که در آن جیمز بازی کرده است تحت ورزشی کنیه.

با مناقصه شروع در $1 نادر است که انتظار می رود برای جمع آوری بین 150.000 دلار و $200,000. از آن خواهد شد به فروش می رسد در ساتبی از آرشیو سری که پنج قطعه از نادر یادگاری حراج تک-فروش بسیاری از جولای 20 ژوئیه 24.

Michael Jordan’s Game-Worn Autographed Washington Wizards Jersey

مایکل جردن بازی-فرسوده امضا Washington Wizards نیوجرسی

“ما باید یک هفته از قطره اندود شده تا با هر مورد صحبت کردن به یک منطقه مختلف فرهنگ معاصر اعم از ورزشی به فیلم و موسیقی” Brahm Wachter, Sotheby مدیر توسعه تجارت الکترونیک گفت: در آزادی مطبوعات. “نادر بودن قطعات است دیدنی, لگد زدن با معروف “King James’ نیوجرسی که کاملا قطاری LeBron را غیر قابل انکار میراث به عنوان یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ ورزش است.”

بازی-لباس پوشیده شده جاری شدن سیل در این خانه حراج از دیر و جذب بسیار زیبا پنی واقع است. در خرداد ماه ساتبی به فروش می رسد یک جفت از مایکل اردن را در کفش از سال 1985 به صورت متناوب $560,000 گرفتی اصلی بالا برآورد از 150.000 دلار بیش از سه برابر. کریستی نیز با ارائه نقطه عطفی فروش اردن بازی-فرسوده مربیان در اصل هوا حراج است که برگزار خواهد شد در اواخر ماه جولای.

دیگر نکات برجسته از آینده ساتبی فروش شامل بکر جفت ‘نمونه’ نمونه نایک Yeezys (بالا برآورد: $15,000) یک جفت نایک MAG بازگشت به آینده کفش امضا شده توسط Michael J. Fox (بالا برآورد: $50,000) یکی از مایکل جردن بازی-فرسوده Washington Wizards کشباف (بالا برآورد: 70.000 دلار) و یک جفت نایک “جدی” dunks امضا شده توسط لوک اسکای واکر ، k.یک. Mark Hamill خود (بالا برآورد: $20,000). حراج برای اولین بار باز می شود برای مناقصه امروز متوالی مزایده باز هر روز از ماه ژوئیه 24. هر فروش می بندد تا هفت روز پس از باز کردن.

اتمام تصاویر بیشتر از موارد زیر:

2004 Nike ‘Jedi’ Dunks Signed By Mark Hamill

2004 نایک ‘جدی’ Dunks امضا شده توسط Mark Hamill ساتبی

Kanye West Nike Air Yeezy

Kanye West Nike Air Yeezy ساتبی

2011 Nike MAG ‘Back to the Future’

2011 نایک MAG ‘بازگشت به آینده’ ساتبی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>