ترک آن را به کلاسیک تفریح به Reimagine 1967 Shelby GT500 در فیبر کربن

چند خودرو کاملی عضلانی آمریکایی مانند شلبی GT500 زمانی که معرفی شد در سال 1967. یک meaner موستانگ مدل اصلی انج

توسط ETELARESANKHABAR در 5 خرداد 1399

چند خودرو کاملی عضلانی آمریکایی مانند شلبی GT500 زمانی که معرفی شد در سال 1967. یک meaner موستانگ مدل اصلی انجام فایبر گلاس و پانل های بدن و 355 اسب بخار فورد FE سری 428 اینچ مکعب V-8 است که می تواند راه اندازی 3,370-پوند دو درب از صفر به 60 مایل در ساعت در 6.5 ثانیه قبل از پوشش سه ماهه مایل در 15 ثانیه. به یاد داشته باشید ما تا به حال در ماه فرود آمد و در عین حال بیتلز هنوز هم با هم—این مشخصات کارایی بودند قابل انتشار برای عصر.

اما آنچه که این تسویه حساب مانند امروز اگر تولید ادامه داد ؟ به خوبی در راه آن است و اوکلاهما کلاسیک مبتنی بر تفریح فراهم می کند پاسخ خود را با "جدید" سال 1967 Shelby GT500CR موستانگ. در حال حاضر در فاز توسعه این وسیله نقلیه است به تنها کربن-فیبر نسخه از یاد ،

"من واقعا با الهام از کارول شلبی" می گوید: Jason انگل بنیانگذار و رئیس جمهور کلاسیک تفریح یک شرکت تحریم شده توسط فورد و شلبی آمریکایی به تولید ادامه ماشین ها و بازگرداندن مربوطه خود را ، "افسانه ای خود و طرح و قابلیت های خوبی مخلوط و GT500 است که یکی از پرطرفدار ترین اتومبیل های عضلانی در جهان است. من نمی تواند نادیده بگیرد."

A 1967 Shelby GT500 restomod being developed by Classic Recreations and SpeedKore Performance Group.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در Shelby GT500 restomod در حال توسعه توسط کلاسیک تفریح و SpeedKore عملکرد گروه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از کلاسیک تفریح.

به این کامپوزیت restomod یک واقعیت انگل همکاری با تیم fabricators در SpeedKore عملکرد گروه از ویسکانسین. این روند آغاز می شود با جراحی وان از یک اهدا کننده موستانگ از سال 1967 یا '68. 3-D مدل ساخته شده و سپس بر اساس یک اسکن از مرسوم سالم شلبی GT500CR از کلاسیک تفریح قبل از یک دستگاه CNC باعث می شود قالب برای هوافضا-درجه کربن-فیبر پانل. دومی هستند و سپس درمان در اتوکلاو.

به عنوان با دیگر GT500 می سازد از کلاسیک تفریح این آخرین ارائه خواهد شد جفت Tremac پنج سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر (اگر چه شش سرعته دستی و اتوماتیک گزینه نیز در دسترس هستند) با یکی از چندین ممکن است موتور انتخاب. در میان دومی یک سوپر 427 اینچ مکعب جانور است که باعث می شود 900 hp—mind-boggling خروجی به خصوص با توجه به اینکه سهام 2020 موستانگ شلبی GT500 از فورد دارای 760 اسب بخار.

این خودرو ساخته خواهد شد به سفارش و مزایای از coilover تعلیق رک-و-pinon فرمان و Wilwood ترمز اگر چه یک میزبان از ارتقاء نیز در دسترس خواهد بود به صاحبان آینده نگر. پس از $214,900 شروع هزینه سازگار پایه مدل شلبی GT500CR از کلاسیک تفریح نقاشی شده فیبر کربن بسته بندی در قیمت های اضافی $55,000 یا $60,000 برای در معرض بافت.

"من به یاد داشته باشید شنوایی کارول [شلبی] رویا در مورد فیبر کربن و چشم انداز خود را برای آینده از وسایل نقلیه خود را در اوایل '90s انگل می گوید. "تا کنون از آن به بعد من از خواب کمک می بینیم که چشم انداز می پیوندند و من در نهایت آن اتفاق می افتد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن