اجرای قانون کشته شدن غیر مسلح سیاه مرد در حالی که در تلاش برای متفرق کردن اعتراض جمعیت


David-McAtee-killed-by-police
WHAS11/Youtube

محبوب سرآشپز و صاحب یک محلی BBQ مشترک است که در حال حاضر مرده پس از شات های اجرای قانون در لوییویل

شب گذشته گزارشی مرد هدف گلوله قرار گرفت و کشته بعد از پلیس و کنتاکی گارد ملی “بازگشت به آتش” در یک گروه جمع آوری شده در یک پارکینگ در گذشته این شهر مقررات منع رفت و آمد. در حال حاضر لویی شهروندان خشمگین هستند و خواستار عدالت برای دیوید McAtee یک مرد شناخته شده برای انجام کار خوب در جامعه خود را.

McAtee شد صاحب یک BBQ محل در لوئیزویل ، آن را به نام یایا BBQ و آن را واقع در غرب لوئیزویل. McAtee را اودسا رایلی می گوید پیک مجله که پسر او در “جامعه ستون.”

“او یک افسانه است. او یک فرد خوب است. همه در اطراف او می گویند که” او گفت:. “پسر من نیست هیچ کس صدمه دیده است. او هیچ چیز به هیچ کس.”

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت: در بیانیه ای که روز شنبه لویی مترو اداره پلیس و کنتاکی گارد ملی “بر اخراج شدند” در حالی که تلاش برای متفرق کردن جمعیت که جمع شده بودند گذشت این شهرستان در زمان حکومت نظامی. Beshear در حال حاضر مجاز ایالت کنتاکی پلیس به طور مستقل بررسی تیر اندازی.

مردم که می دانستند McAtee خشمگین هستند و گفت که او با استفاده از به اشتراک افسران پلیس و اهدای مواد غذایی به پناهگاه.

“من انجام این کار را برای حدود 30 سال, اما من در اینجا برای دو نفر” McAtee گفت: غرب نهم عکس وبلاگ توسط والت و لباس زیر اسمیت در طی مصاحبه ای در اوایل این سال است. “این محل به یکی از شلوغ ترین مکان در غرب لوئیزویل. من همیشه می خواست می شود در این نقطه و زمانی که فرصت آمد, من آن را در زمان.”

McAtee کار در جامعه خود شناخته شده بود. “آقای McAtee خواهد به ما کمک کند با در کالیفرنیا در روز برای حداقل 15 سال اگر نه دیگر” گرگ پنبه جونیور, زندگی می کند که در میدلتاون گفت: پیک مجله امروز. “او یکی از کسانی است که کمک خواهد تمام وقت خود را و تمام مواد غذایی خود را; همه فقط می تواند در آمده و آن را و او نمی خواهد اتهام به دلیل آن بود برای این محله است.”

لویی مترو رئیس پلیس استیو کنراد اخراج شد توسط شهردار این شهرستان, گرگ فیشر پس از آن معلوم شد که دوربین های بدن از افسران درگیر در تیراندازی تبدیل نمی شد در زمان.

“در این نقطه در این تحقیقات ما نمی دانیم که شات [McAtee],” لویی جدید رئیس پلیس راب شرودر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما نمی دانیم که اگر آن را مربوط به یک حادثه جداگانه و یا اگر آن را با توجه به عکس های ما افسران توسط سربازان گارد ملی. ما در حال کار پشتکار به کار چه اتفاقی افتاده است.”

“او آنها را تغذیه رایگان” رایلی گفت. “او تغذیه پلیس و نمی شارژ آنها را به هیچ چیز.

“پسر من یک پسر خوب. همه او را در آن کباب گوشه است سعی کنید به یک دلار برای خودش و خانواده اش,” او اضافه شده است. “و آنها می آیند و آنها به کشته شدن پسر من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de