لوران Ferrier ایجاد آن برای اولین بار دیده بان با یکپارچه دستبند فولاد

اعتصاب تعادل بین حق ظرافت و عملکرد در یک سازمان دیده بان ورزشی کار آسانی نیست. اما لوران Ferrier ممکن است فقط زده طلا-و یا حداقل جراحی–با آخرین آن گاه شمار برای اولین بار در این نام تجاری را با تاریخچه مجتمع فولاد دستبند.

به نام Grand Sport گرداب, سازمان دیده بان به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از بسیاری از سبک های تولید شده توسط شرکت سوئیسی اما باقی می ماند درست به حس خود را از تاریخ و هنر و صنعت. طراحی طول می کشد نشانه از Laurent Ferrier بنیانگذار که صرف بیشتر وقت خود را در طول 1970s در پشت چرخ از خودرو مسابقه ای حتی رفتن تا آنجا که به رقابت در 24 ساعت لومان هفت بار. این تعهد به ورزشی که منجر به محدود سازمان دیده بان.

قرار دارد معاصر در 44mm مورد فولاد ضد زنگ آن است که عمدتا دایره شبح و به طور کلی لبه های گرد ساخته شده نرمتر توسط مات. گودی است و کوسن به شکل است اما متضاد آینه جلا پهلوها در حالی که وسط مورد یک بشکه به شکل رئوس مطالب. و البته این ویژگی در خانه اول مجتمع فولاد دستبند. مرکزی ردیف از سه ردیف لینک های ساخت و ساز است ساتن-به پایان رسید با آینه جلا لبه های ظریف فلش.

Laurent Ferrier Grand Sport Tourbillon

یک دیدگاه روشن در مورد برگشت. حسن نیت ارائه میدهد از Laurent Ferrier

یک opaline شماره گیری آغاز می شود که آبی در مرکز اما به آرامی خونریزی به سمت لبه های همه بهتر به کنتراست با رنگ نارنجی SuperLumiNova دست و شاخص. از آن همه باقی می ماند قابل مشاهده به آرامی در زیر قوس رنگی کریستال یاقوت کبود است که ایجاد یک کمی محدب شبح هنگامی که از کنار.

این گرداب شاید ستاره نشان می دهد که تنها از طریق یاقوت کبود مورد که ثابت است به بدن با پیچ و مهره های شبیه به کسانی که مورد استفاده در آشپزی. به عنوان اثبات این شرکت تعهد به هنر و صنعت این گرداب پل نیز با دقت دست تزئین شده است. این جنبش دارای یک تیغه بلند-نوع چرخ ضامن دار گیره سیستم که با کلیک آن را به عنوان در حال زخم دستی. و برای پرماجرا کاربر آن را تا 80 ساعت از قدرت رزرو و مقاوم در برابر آب تا 100 متر است.

اطلاعات بیشتر در مورد این ورزش بزرگ گردبادی در نام تجاری وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>