در حالی که ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم آغاز شده به عنوان عزیزم از شیوع کروناویروس با توجه به نسبی آن سهولت استفاده و قابلیت پشتیبانی از 100 عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در یک زمان آن را به سرعت soured با توجه به متعدد حفظ حریم خصوصی و مسائل امنیتی که کشف شد در مدت کوتاهی پس از.

تبلیغات

اگر شما به دنبال جایگزین و سپس آینده WhatsApp update می تواند به ارزش چک کردن. با توجه به یک گزارش از WABetaInfo آنها کشف کرده اند که در آخرین بتا برای واتساپ, شرکت افزایش یافته است گروه تماس تصویری اندازه از چهار به هشت شرکت کنندگان در یک زمان. این است ایده آل برای گروه های کوچکتر از افرادی که به دنبال چت کردن با یکدیگر

توجه داشته باشید که این فقط در نسخه بتا از این برنامه اما احتمالا آن را نباید بیش از حد طولانی تا ویژگی نورد برای هر کس دیگری. کسانی که در حال بدست گرفتن بخشی در بتا باید قادر به دسترسی به آن در حال حاضر. در حال حاضر بدیهی است که هشت کاربران نسبت به 100 کاربران کسری اما مانند ما گفت: “اگر شما ناراحت کننده با راه کارهایی با زوم در حال حاضر و شما لازم نیست که بسیاری از شرکت کنندگان پس از این به روز رسانی است که قطعا ارزش نگه داشتن یک چشم را برای.

وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که واتساپ را از انتشار این به روز رسانی اما ما خواهید بود به دنبال آن است.

در زمینه تلفن های همراه. جزئیات بیشتر در مورد برنامه Whatsapp. منبع: wabetainfo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de