اگر شما نوع از کسی که دوست دارد به نگه داشتن سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook باز کردن در تب مرورگر در حالی که آنها را بر روی کامپیوتر خود و سپس اپرا آخرین به روز رسانی ممکن است به ارزش چک کردن. دلیل این است که در آخرین نسخه Opera, این شرکت ارائه کاربران با یک کلیک دسترسی مستقیم به Instagram.

تبلیغات

چه این به این معنی است که به جای کاربران نیاز به نگه داشتن یک تب جداگانه از Instagram باز بر روی دسکتاپ خود را در مرورگر Opera به پخته Instagram به نوار کناری خود مرورگر. این به این معنی است که در هر زمان شما می خواهید تماس بگیرید تا Instagram برای بررسی در خوراک خود را, همه شما باید انجام دهید این است کلیک بر روی دکمه در نوار کناری و یک پنجره شناور با Instagram خواهد شد تا پاپ.

توجه داشته باشید که این نسخه دسکتاپ Instagram اگر چه برای اکثر تجربه است که تا حد زیادی شبیه به نسخه موبایل به خصوص در حال حاضر که Instagram تا در نهایت اجازه به کاربران برای ارسال و دریافت پیام از طریق نسخه وب از پلت فرم آن است. این ویژگی های جدید برای اپرا دقیقا نمی پیشگامانه و نیست که بسیار متفاوت نسبت به خروج یک تب باز است اما کمی راحت تر و همچنین کمی کارآمد تر.

اگر شما سنگین Instagram کاربر پس بدون شک وجود دارد که این یکی از ویژگی های شما ممکن است قادر به درک اما برای بقیه از ما آن را احساس مانند یک بیت از تازگی.

در زمینه کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره Instagram و اپرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de