لامبورگینی جدید Sián اسب سواری است که در اینجا و آن را با 10 برابر بیشتر انرژی

کسانی که بر این باورند روشن اعتصاب هرگز دو بار دمیده خواهد شد به عقب جدید لامبورگینی Sián Roadster رونمایی شد امروز. به نام پس از بلونز کلمه برای شما حدس زده آن “رعد و برق” گاو خشمگین آخرین نسخه انتها به نوع اولیه آن مدل هیبرید عرصه Sián کوپه که وارد حلقه در ماه سپتامبر.

مانند کوپه اسب سواری باعث می شود 819 hp—یک شکل است که بهترینها همه دیگر تولید مدل های از این مارکی و حمل همان 785 hp V-12 به عنوان Lamborghini Aventador SVJ زوج با 34 hp 48-ولت موتور در گیربکس. چه چیزی باعث می شود یک معیار است supercapacitor که با توجه به لامبورگینی مسئول 10 بار ذخیره سازی انرژی به عنوان مخالف به یک باتری یون لیتیوم استاندارد. آن را نیز اجازه می دهد تا برای مقایسه قدرت باتری در یک سوم وزن. در این مورد که ترجمه را به برق بخشی از قدرت قطار وزن در حدود 75 پوند است.

The Lamborghini Sián Roadster.

رانندگی آخرین لامبورگینی یک 785 hp V-12 جفت به 34 hp 48-ولت موتور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. P. A.

“این Sián نوآورانه قدرت ترکیبی قطار نوید جهت لامبورگینی سوپر اسپرت” اظهار داشت: Stefano Domenicali, Automobili لامبورگینی مدیر ارشد اجرایی در اعلام رسمی. “و باز بالا Sián اسب سواری تأکید تمایل برای نهایی شیوه زندگی لامبورگینی همانطور که ما حرکت به سمت فردا خواستار برق.”

The Lamborghini Sián Roadster.

این supercapacitor افزایش ذخیره سازی انرژی 10 برابر نسبت به باتری یون لیتیوم استاندارد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. P. A.

با این ماشین که حرکت می آید در یک سرعت بالا از بیش از 217 مایل در ساعت و میزان شتاب از صفر به 62 مایل در ساعت در کمتر از 2.9 ثانیه است. هنگامی که سرعت باید کاهش خواهد یافت, لامبورگینی را احیا کننده ترمز سیستم می تواند به طور کامل شارژ عرضه انرژی است که در دسترس در تقاضا هنگامی که پای راست و سر به کف دوباره. اما در 80.7 مایل در ساعت موتور الکتریکی disengages و 12 سیلندر وحش رایگان است به سر و صدا به تنهایی. و هنگامی که سیستم اگزوز درجه حرارت سطح نیاز به کاهش پره در عقب فعال با اختراع “مصالح هوشمند”—انباشتگی بهتر پراکنده کردن گرما.

The Lamborghini Sián Roadster.

با سرعت 217 مایل در ساعت این خودرو را پوشش می دهد صفر به 62 مایل در ساعت در کمتر از 2.9 ثانیه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. P. A.

اگر چه بدون سقف ماشین طول می کشد بسیاری از آن زیبایی شناسی نشانه های از مشهور لامبورگینی Countach LP400 کشیده شده توسط Marcello Gandini از جمله آن بسیار پایین جلویی و آنچه که به عنوان خود را “periscopio” خط در بخش فوقانی است که گسترش عقبی. لامبورگینی مدیر طراحی Mitja Borkert incorporated عنصر در ادای احترام به Countach را periscope از ویژگی های بالا پنجره در سقف برای کمک به درمان این خودرو عدم دید—بدیهی است که یک مشکل اسب سواری ندارد.

The Lamborghini Sián Roadster.

بخش فوقانی را متمایز نشان دهنده “periscopio” خط اوایل Countach LP400. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. P. A.

ارائه شده به مردم در لامبورگینی را Blu اورانوس با یک فضای داخلی در لباس سفید و آبی, ماشین می تواند به طور کامل طراحی شده به خریدار اولویت توسط خودروساز Ad Personam را بدست آورد. متاسفانه تنها 19 نمونه از باز هوا Sián ساخته خواهد شد و همانطور که انتظار می رود هر یک از presold به عنوان سریع به عنوان نام آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>