لامبورگینی را Essenza SCV12 است گاو خشمگین قدرتمند ترین جانور

به تازگی پرده برداری از لامبورگینی Essenza SCV12 آخرین در یک طبقه خط limited-edition مدل از گاو خشمگین مارکی.

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399

به تازگی پرده برداری از لامبورگینی Essenza SCV12 آخرین در یک طبقه خط limited-edition مدل از گاو خشمگین مارکی. اما شما نمی دیدن یکی نورد پایین بازار مال فروشان درایو به عنوان تنها 40 از این دستگاه ساخته خواهد شد و تنها برای پیگیری. با وجود آن تولید کم تعداد Essenza SCV12 نشان دهنده یک علامت آب برای خودروساز به عنوان آن را حمل قدرتمند ترین به طور طبیعی آسپيره V-12 موتور که لامبورگینی تا کنون ساخته شده—بسته بندی بیش از 830 اسب بخار.

The Lamborghini Essenza SCV12.

لامبورگینی Essenza SCV12. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. p.یک.

چند گوش را تا کنون پرنیان به لحن Essenza SCV12 کم-پشت-فشار Capristo, اگزوز, اجازه دهید به تنهایی تجربه ماشین نرم و صاف Pirellis گیج پیاده رو مانند کسی که محکم عمیقا با تخفیف لپ تاپ در جمعه سیاه. این Lambo همچنین ویژگی های فیبر کربن monocoque شاسی—سفت به اندازه کافی برای انجام این کار بدون یک داخلی رول کیج و pushrod تعلیق عقب نصب شده به تحمل بار X-trac متوالی شش سرعت انتقال.

The Lamborghini Essenza SCV12.

ماشین ویژگی های فیبر کربن monocoque شاسی که سفت به اندازه کافی برای انجام این کار بدون یک داخلی رول کیج. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. p.یک.

و چه بهتر از راه برای تست کردن تمام مهندسی خود از شخصی پیگیری زمان در چندین جهان بزرگترین مسابقه مدار است که کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای خرید هیجان hypercar این شانس را به دسترسی داشته باشید. آغاز 2021, لامبورگینی خواهد بود تنظیم "می رسند و رانندگی" حوادث که در آن صاحبان نشان خواهد داد تا به یک مشهور FIA درجه 1 مدار و اجازه Essenza اسب را اجرا کنید. علاوه بر این شرکت کنندگان خواهد بود پشتیبانی شده توسط لامبورگینی را Squadra Corse ویژگی های کارکنان و دریافت مسابقه درسی از پنج بار لومان–برنده Emanuele Pirro و لامبورگینی کارخانه راننده مارکو Mapelli.

The Lamborghini Essenza SCV12.

صاحبان باید گزینه ای را برای آموزش پنج وقت لومان–برنده Emanuele Pirro و لامبورگینی کارخانه راننده مارکو Mapelli. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. p.یک.

لامبورگینی کرده است و حتی ساخته شده اختصاصی آشیانه در sant'agata Bolognese به خانه تمام اتومبیل های هر یک از مالک شدن خود را در گاراژ و 24/7, وب کم دسترسی به وسیله نقلیه خود را از طریق برنامه. نیز وجود دارد از این فرصت برای پیوستن به در در لامبورگینی Squadra Corse رانندگان آزمایشگاه برنامه تناسب اندام است که در نوع لازم است که خلبانی یک نرم و صاف کردن-خسته مسابقه قادر به تولید 2,646 پوند downforce در 155 مایل در ساعت است.

قیمت گذاری برای این آهنگ فقط ماشین جمع آوری و تجربی امکانات را هنوز اعلام نشده اما مانند آنها می گویند اگر شما بخواهید ...


رویای ماشین آلات

برای مطلوب تر صورت cabin fever, ثبت نام برای دریافت در داخل عملکرد بالا Suv ها و تست کنید و آنها را در خارج از لاس وگاس. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن