لامبورگینی نیست فقط از سرگیری تولید در این هفته. همچنین رونمایی از یک ماشین جدید.

لامبورگینی می خواهد به عقب بر گردیم به کسب و کار به عنوان معمول است. اما در مورد مشهور, ایتالیایی, supercar متخصصان نیست که فقط به معنای از سرگیری تولید.

اواخر هفته گذشته این خودروساز اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که تولید خواهد سر در کارخانه خود در sant’agata Bolognese در روز دوشنبه. و اگر که نیست به اندازه کافی برای تنظیم قلب علاقه مندان به خودرو aflutter این شرکت همچنین قصد دارد برای پرده برداری از یک ماشین جدید در روز پنج شنبه.

در حالی که لامبورگینی است که مشتاق به بازگشت به کار مارکی تاکید کرد که تولید از سر گرفته خواهد مطابق با دستورالعمل دولت. علاوه بر این, خودروساز کار کرده با اتحادیه های کارگری محلی به منظور توسعه یک استراتژی است که اطمینان از ایمنی همه کارگران آن است. همچنین متعهد به ادامه مانیتور “سرایت تکامل” و گفت که این امر می تواند آماده برای تنظیم پروتکل های به عنوان مورد نیاز است.

“ما آماده برای راه اندازی مجدد با بزرگ انرژی بلکه با پروتکل های دقیق برای حفاظت از آنچه که با ارزش ترین به ما: ایمنی مردم ما” رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت استفانو Domenicali در بیانیه ای گفت. “این اولویت این است که چرا ما برای اولین بار, ایتالیایی, خودرو شرکت برای بستن و همچنان ما اصل راهنما برای یک مستدل و بازیابی امن چرا که ما هنوز برنده نبرد در برابر Covid-19.”

اما از سرگیری کامل عملیات است که در مورد بیش از فقط ساخت وسایل نقلیه برای لامبورگینی. این شرکت اعلام کرد که آن را به پرده آخرین آن ماشین مجازی راه اندازی در مه 7. این معلوم نیست که چه نوع از خودرو جدید خودرو خواهد بود هر چند این شرکت گفت: آن را “کامل [آن] مدل محدوده است.” به عنوان CNET گزارش برخی از خودی صنعت بر این باورند این شرکت در حال توسعه جدید V12-طراحی سوپراسپرت. آیا پنج شنبه راه اندازی خواهد شد که پرده وسیله نقلیه یک سوال باز برای لحظه ای.

لامبورگینی همراه با رقیب فراری, متوقف, تولید در اواسط ماه مارس در میان گسترش سریع Covid-19. ایتالیا شده است یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است و این شرکت به سرعت تبدیل خطوط تولید خود را به تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و پشت بام ها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در بولونیا و جاهای دیگر در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>