لامبورگینی و Roger Dubuis تیم برای ‘Hyperwatch’ برای مطابقت با گاو خشمگین جدیدترین سوپراسپرت

مسخره آهنگ قدرتمند-تنها hypercar نیست و تنها نسخه جدید لامبورگینی تا به حال در فروشگاه برای علاقه مندان به این هفته. در واقع در همان روز که Essenza SCV12 رونمایی شد این خودروساز همچنین نشان داد که آن را تا به حال همکاری با Roger Dubuis برای limited-edition گاه شمار با الهام از ماشین.

لقب Excalibur Essenza SCV12 به اصطلاح “hyperwatch” آخرین همکاری بین سوپراسپرت متخصص موتورسواری بال, Lamborghini, Squadra Corse و سوئیس ساعت ساز. اما زرق و برق دار, گاه شمار بیش از فقط یک سبز نوع از این موجود Excalibur Aventador S دیده بان; همچنین ویژگی های یک بازسازی از نسخه Roger Dubuis را Duotor جنبش است.

Excalibur Essenza SCV12 می کند خرس شباهت قابل توجه به Excalibur Aventador, S, اما ما در حال حدس زدن نه لامبورگینی یا Rober Dubuis طرفداران خواهد ذهن. مانند شرکت های قبلی همکاری ویژگی های آن دو فنر تعادل تمایل در 45 درجه, قدم زنی با تبختر میله یک قدرت رزرو با مسابقه و کدهای یک Alcantara بند که همه آنها در حال حاضر با لهجه آهک سبز. زیر سازمان دیده بان هود Duotor کالیبر است که یک لامبورگینی-منحصر به فرد Roger Dubuis جنبش شده است و محروم کردن به ملزومات به منظور بهبود عملکرد. اما این که انتظار می رود برای یک دیده بان به نام بعد از خودروساز قدرتمند ترین وسیله نقلیه است.

The Lamborghini Essenza SCV12.

لامبورگینی Essenza SCV12 عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Automobili لامبورگینی S. p.یک.

البته راه دیگری وجود دارد که این ساعت مچی جدید است که فقط مانند hypercar آن را به نام بعد از. همچنین می توان از طریق Roger Dubuis را “مجموعه تلفیقی کمیاب” برنامه. این به معنای به صاحبان فرصتی برای به عنوان بسیاری از شرکت سازنده خود یکی-از-یک-نوع گاه شمار به عنوان خودروساز و ساعت ساز.

این باید به عنوان جای تعجب است که Roger Dubuis خواهد بیرون بکشد تمام توقف برای Essenza SCV12 به دلیل ماشین خود را توانا و قابل توجه است. محدود به 40 نمونه آهنگ-تنها بادپا ویژگی های طبیعی آسپيره V12 است که تولید 830 اسب بخار به راحتی ساخت آن گاو خشمگین قدرتمند ترین وسیله نقلیه است.

یک تاریخ انتشار برای این گاه شمار نبوده است, اعلام نشده است, اما شما می توانید ثبت نام علاقه خود را در وب سایت این شرکت در حال حاضر. هیچ کلمه ای هنوز در, قیمت گذاری, اما, اولیه, Excalibur Aventador S شروع در $185,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر