Lady Antebellum شکایت سیاه خواننده بیش از ‘Lady A’ تغییر نام


lady-a-band-muscian
تیلور هیل/گتی و بانوی/توییتر

این کشور سه نفر می خواهد به تغییر نام خود را به صدا کمتر نژادپرستانه و در حال حاضر آنها تحت پیگرد یک زن سیاه به آن را انجام دهد

ماه گذشته محبوب کشور گروه شناخته شده به عنوان Lady Antebellum اعلام کرد آنها خواهد بود تغییر نام گروه به “بانوی” به منظور جدا کردن خود را با برده داری-لادن antebellum دوره از تاریخ ایالات متحده است. مشکل با تغییر نام این است که یک خواننده بلوز در سیاتل شده است با استفاده از نام مرحله “بانو” برای بیش از یک دهه و در حال حاضر کشور است که تحت پیگرد ،

“امروز ما در حال غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن که ما صمیمانه امیدواریم که به هم پیوستن با آنیتا سفید در وحدت و هدف مشترک به پایان رسیده است” اعضای گروه از یک در بیانیه ای گفت به سلامت. “او و تیم او باید خواستار 10 میلیون دلار پرداخت, بنابراین اکراه ما به این نتیجه رسیده اند که ما نیاز به درخواست یک دادگاه به اثبات حق ما را به ادامه استفاده از نام بانوی یک علامت تجاری ما برگزار می شود برای سال های بسیاری است.”

از اعلام از گروه مورد تغییر نام در ژوئن 11 تا به حال هر دو گروه و آنیتا “بانوی سفید” شده اند مبارزه با عقب و جلو در یک نبرد قانونی بیش از نام تجاری. در حالی که گروه نیست به دنبال پولی خسارت سفید تیم حقوقی درخواست 10 میلیون دلار پرداخت.

اعضای گروه Hillary Scott Charles Kelley و دیوید Haywood تصمیم به شکایت پس از “سیاه و سفید را به تلاش برای به اجرا درآوردن ادعا حقوق علامت تجاری در یک علامت است که شاکیان برگزار شد و برای بیش از یک دهه” با توجه به طرح دعوی در دادگاه. حتی قبل از تغییر نام این گروه شده بود به عنوان “بانو” و با استفاده از نام مستعار از سال 2006 با توجه به اسناد قانونی است.

“بانوی” شد یک مقام رسمی علامت تجاری برای گروه در سال 2011 پس از هیچ کس در زمینه مخالفت در برابر این نام با توجه به کت و شلوار. “قبل از سال 2020 سفید را به چالش و نه در هر راه شاکیان باز آشکار و گسترده در سراسر کشور و بین المللی استفاده از این بانو یک علامت گذاری به عنوان یک منبع شاخص” طرح دعوی در دادگاه گفت.

بدون در نظر گرفتن طرح دعوی در دادگاه می کند توجه داشته باشید که به عنوان یک خانم پس از سال 2010 و که او نیز از ویژگی های موسیقی خود را در Spotify در صفحه هنرمند تحت همین نام. کشور گروه می گوید که سفید صفحه هنرمند در زمان دادگاه پرونده تا به حال 166 ماهانه شنوندگان نسبت به خود را “بیش از 7 میلیون نفر است.”

با وجود به دنبال ندارد و خسارت پولی در کت و شلوار بیرون آمدن و تحت پیگرد یک زن هنرمند پس از تصمیم گیری برای تغییر نام گروه خود را برای جلوگیری از ستایش کنفدراسیون است… نه خوب نگاه کنید. بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آن را در توییتر.

آنیتا سفید ارائه کرده است افکار خود را در توییتر و همچنین خواستار این گروه را برای انجام “مشق شب”.

در Instagram, صفحه, او گفت که او نمی دادن تا نام او و نام تجاری خود که او سخت کار می کرد برای.

در اواسط ماه ژوئن سفید به اشتراک گذاشته است که او و گروه در تلاش بودند به کار کردن یک راه حل به نفع همه آنها. او حتی مشترک همه آنها تا به حال یک زوم تماس بگیرید که سمت چپ همه احساس خوب است.

“ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن ما در حال حرکت رو به جلو با راه حل های مثبت و مشترک. صدمه دیده است تبدیل به امید. بیشتر به آمده است” او زیر نویس یک عکس چت.

در نیویورک تایمز روز بعد سفید می گوید او دریافت پیش نویس توافق از گروه وکلای که به نظر نمی رسد به نگه دارید تا کسانی خیریه احساسات آنها وعده داده شده ، “اردوگاه خود را در حال تلاش برای پاک کردن به من و من بیشتر به فردا می گویند,” او گفت:. “اعتماد مهم است و من دیگر به آنها اعتماد.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه این کشور گروه نمی خواهند به “بانوی” دور از سفید. “ما هرگز حتی سرگرم این ایده است که او نباید همچنین قادر خواهید بود به استفاده از نام بانو و هرگز – امروز عمل تغییر نمی کند که” این بیانیه می گوید. “ما در حال نا امید است که ما نمی خواهد بود قادر به کار با آنیتا که برای هدف بزرگتر. ما هنوز متعهد به آموزش خودمان فرزندان و انجام بخشی از ما به مبارزه برای عدالت نژادی به شدت مورد نیاز در کشور ما و در سراسر جهان است. …ما امیدواریم که آنیتا و مشاوران او در حال حاضر گوش دادن به تغییر ذهن خود را در مورد رویکرد خود را. ما می توانیم خیلی بیشتر هم از این اختلاف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>