کایلی Jenner دختر زمزمه ‘صبر’ در حالی که استخوان ‘آب نبات چالش’


stormi-waiting-candy
کایلی Jenner/Instagram

کایلی Jenner مشترک تصویری از Stormi شلاق در انتظار به آب نبات را از یک کاسه به عنوان بخشی از یک ویروسی چالش

آیا شما از خواب بیدار تا امروز فکر قلب خود را رشد می کنند اندازه ده یا که شما خود به خود تخمک گذاری? اما هر کدام از کسانی که همه چیز امکان پذیر است اگر شما تماشای مسخره گرانبها Stormi وبستر مشت استخوانی به “آب نبات چالش” کایلی Jenner برای او.

ظاهرا این چیزی که اینترنت در حال حاضر راه اندازی یک دوربین برای گرفتن چه اتفاقی می افتد زمانی که شما را ترک یک کمی خود را به تنهایی و با یک کاسه آب نبات و دستور به صبر کنید تا زمانی که به آنها گفته آنها می تواند برخی از. Stormi بود فقط دختر برای این کار زمانی که Jenner مجموعه یک کاسه آب نبات در مقابل جمع و اتاق را ترک گفتن او می توانست سه آب نبات هنگامی که مامان آمد.

“شما در حال رفتن به صبر برای مامان?” کایلی گفت. Stormi گفت: بله و او خورد و راه می رفت دور. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک کمی در حال تماشای چیزی در تلویزیون قضاوت با سر و صدای پس زمینه. او حل و فصل بر روی نیمکت و منتظر چند لحظه قبل از به طور خلاصه lunging به جلو صورت آماده در بالای این کاسه به وضوح وسوسه. “عزیم! M&m’s,” او می گوید.

اما او هنوز هم نمی لکنت زبان پیدا.

سپس او ذوب شده هر قلب در زمین بی سر و صدا شعار “صبر صبر صبر” که ممکن است یک آهنگ از او آموخته و یا شاید این تنها چیزی است که پدر و مادر او آموخت و او را به تکرار به خودش که می آید زمان برای ورزش کمی خویشتن داری. در هر صورت او غرایز نقطه و Jenner و شریک سابق Travis Scott به وضوح استخوانی کل این پدر و مادر چیزی. Stormi یک شنونده بهتر به عنوان یک کودک از هر کدام از من tweens.

Jenner را Instagram روزانه لذت زیرا Stormi است که اغلب برجسته است. بدیهی است شیرین دل دختر کمی برجسته است اغلب و دوز به طور منظم از کودک نو پا cuteness دقیقا همان چیزی است که همه ما باید در حال حاضر. Stormi مطالب است و مطالب خوب و ساده و ساده است.

زمانی که Jenner, بازده, Stormi کاملا منفجر می شود و با شادی دانستن او را پاداش او. کایلی بود و بدیهی است که هیجان زده با kiddo را از دست داده و چالش های ارسال و ویرایش ویدیو با عنوان “Omg من BABYYY. من تا به حال برای شرکت در این چالش است.”

ما خیلی خوشحالیم که او انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im