کایلی Jenner است که یک میلیاردر با توجه به فوربس


kylie-jenner-losing-bilionaire-status
فریز Harrison/گتی

فوربس ادعا می کند که Kylie Jenner نیست یک میلیاردر — و کایلی لوازم آرایشی نیست ارزش چه Jenner خانواده قبلا ادعا

در مارس 2019 واقعیت تلویزیون ستاره و زیبایی مغول Kylie Jenner ساخته شده پوشش فوربس داده شد و عنوان جوانترین “خود ساخته” میلیاردر. در حال حاضر کمی بیش از یک سال بعد فوربس در نظر گرفتن عنوان بازگشت وی از سوی مامورین که Jenner است که در واقع یک میلیاردر. با توجه به فوربس, Jenner شده است “باد اندازه و موفقیت کسب و کار است.”

فوربس دوباره بررسی اسناد و مدارک از جمله مالیات براده است که ثابت می شود مغایر با های اخیر گزارش مالی منتشر شده توسط Coty Inc., زیبایی شرکت که خریداری کایلی آرایشی و 600 میلیون دلار در ماه نوامبر سال 2019. یکی از عمده تناقضات بود که Jenners گفته فوربس کایلی لوازم آرایشی ساخته شده $360 میلیون دلار فروش در سال 2018 است. اما زمانی که Coty گزارش درآمد برای سال بعد آنها ادعا کرد که درآمد به حال 40 درصد افزایش یافته و در مجموع به $177 میلیون. اگر کسب و کار در حال رشد, چرا Coty گزارش تعداد بسیار کوچکتر از $360 میلیون ؟

“کایلی کسب و کار به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربسبه باور” فوربس گزارش. بر اساس اطلاعات جدید آنها را به عنوان به خوبی به عنوان COVID-19 و تاثیر آن در زیبایی, فروش فوربس “در حال حاضر فکر می کند که Kylie Jenner, حتی پس از حفره حدود 340 میلیون دلار بعد از مالیات از فروش است که یک میلیاردر.” آنها اضافه شده است که پس از recalculating به نظر می رسد که Jenner خالص ارزش است “کمتر از 900 میلیون دلار.”

مدت کوتاهی پس از فوربس مقاله منتشر شد Jenner در زمان به توییتر برای پاسخ. او در نهایت رد دروغ گفتن در مورد امور مالی و سوال فوربس‘ روزنامه نگاری صداقت. “چه هستم من حتی بیدار شدن از خواب. من فکر کردم این بود که یک سایت معتبر… همه که من می بینم تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات lol,” او نوشت. “من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره.”

تن او در نهایت تغییر به عنوان او می چرخد و به شمارش نعمت خود را مانند دخترش, Stormi, و کسب و کار موفق. “من انجام کاملا خوب” Jenner نوشت.

Jenner در ادامه می گویند که فوربس‘ ارزیابی مجدد او بر اساس ارزش اتهام جعل از امور مالی نیست ارزش وقت خود را.

این Jenners نیست تنها کسانی هستند که در مواجهه با موشکافی در حال حاضر. فوربس خوانندگان سوال که چرا خروجی ندارد به درستی گزارش کایلی زیبایی امپراتوری کسب و کار در وهله اول. “بنابراین اساسا آنچه شما می گویید این است که شما با قرار دادن او بر روی جلد دو بار و ادعا میلیاردر وضعیت بدون انجام علت سعی و کوشش خود?” یک کاربر توییتر خواسته است.

“اگر من بگویم که خانواده من میلیاردر می توانم در جلد و یک مقاله بیش از حد ؟” یکی دیگر از کاربر توییتر شوخی.

فوربس گزارش می دهد که Jenners را متوقف کرده اند و پاسخ دادن به سوالات خود و نه Kris Jenner و نه خانواده رسمی روابط عمومی تیم هنوز به پاسخ می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im