کریستن Wiig & نامزد خوش آمدید دوقلوها از طریق قائم مقام


Kristen-Wiig-Avi-Rothman-babies
پاتریک McMullan/گتی

یک منبع تایید می کند که کریستن Wiig و نامزد Avi Rothman استقبال دوقلوها در اوایل این سال

کمی خبر خوشحال است که همیشه خوش آمدید و این خبر مضاعف شاد — یک منبع تایید می کند که خنده دار خانم کریستن Wiig و او را نامزد Avi Rothman در حال حاضر پدر و مادر به دوقلوها. 45 سال بازیگر کاهش یافته است برخی نکات در اوایل این سال است که او تا به حال تبدیل شدن به یک زن و در حال حاضر آن را رسمی.

منبع می گوید ما هفتگی است که این جفت ارز در حال حاضر پدر و مادر اما Wiig خودش ساخته شده نظرات به SNL در ماه مه هنگامی که او در زمان میزبانی وظایف برای, مناسب روز مادر نشان می دهد.

“این روز نشان می دهد و در SNL آن زمان بسیار ویژه برای جشن گرفتن مامان,” او گفت:. “متاسفانه احتمالا مانند بسیاری از شما من را نمی توانید با من در این روز مادر. بنابراین من امیدوارم که من می خواهم به او بگویم من او را دوست دارم.”

سپس به او می دهد او مادر غرفه برای آماده سازی خود برای استقبال از کودکان و نوجوانان خود را — یک نشانه قوی است که شاید شاید او در حال حاضر انجام می شود که. “من نمی دانم اگر من واقعا قدردانی مامان من اول 45 سال از زندگی من است. اما در این سال من در خصوص احساس سپاسگزار برای مشاوره خود را و او را دوست دارم. من خیلی خدا را شکر برای تمام چیزهایی که او به من آموخت مانند آماده سازی من به مادر خودم.”

چگونه بسیاری از ما می گویند که همان چیزی که پس از تبدیل شدن به مادران? که ما هرگز قدردانی خود ما مادران به طور کامل تا زمانی که ما یاد گرفته چه آن را مانند یک پدر و مادر است. Awww.

و در درست کریستن Wiig, مد, او تبدیل به جوک و گفت که مادرش به او آموخت در مورد چیزهایی مانند تغذیه با شیر مادر و این که “بچه ها عشق است که مرغ او همواره می گفت که” در حالی که برگزاری یک بشقاب مرغ. LOL.

Wiig و Rothman مشغول شده اند پس از مدتی در سال گذشته با توجه به US Weekly, و قدمت شده بود به مدت سه سال قبل از آن است. Wiig اعلام کرده قبل از این که او قصد ندارد از ازدواج دوباره (او ازدواج بازیگر هیز Hargrove از 2005-2009) گفتن استلا مجله “من احتمالا نمی خواهد تا کنون ازدواج [دوباره]; این چیزی است که من می خواهم به انجام,” او گفت:. “[در ساقدوش عروس ما شد مراقب باشید] برای ارسال پیام است که شما نیاز به ازدواج. من فکر می کنم زنان قرار داده است که فشار بر روی خود و شاید حتی بیشتر از جامعه می کند اما اگر شما یک دختر بچه در عروسی شما می دانید کسی که می گذرد به شما هنگامی که شما در حال رفتن به ازدواج.”

هر چند به نظر می رسد Wiig و Rothman نگه داشتن نوزادان خود را از محل موردتوجه وتماشای عموم این امر می تواند لذت بخش برای دیدن عکس های این دو آنهایی که کمی, اما ما همچنین می خواهم با خوشحالی قبول خنده دار از حساب مادری از یکی از جالب ترین در این سیاره است. تبریک به خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>