کریستن بل می گوید Lester هولت چگونه او صحبت بچه ها در مورد مسابقه

مت Winkelmeyer/مایکل Kovac/گتی این جفت ارز مورد بحث ورزش و زندگی او در قرنطینه بازیگر و مادر-از-دو کریستن ب

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399
lester-hold-kristen-bell
مت Winkelmeyer/مایکل Kovac/گتی

این جفت ارز مورد بحث ورزش و زندگی او در قرنطینه

بازیگر و مادر-از-دو کریستن بل پیوست Lester هولت برای آخرین اخبار شبانه: کودکان و نوجوانان چاپو صحبت به خوش تیپ میزبان در مورد آنچه در آن است مانند quarantining با خانواده او و همچنین او چگونه بوده است بحث Black Lives Matter جنبش و نژاد پرستی با بچه های خود را.

بل باز کرد تا در مورد آنچه که او تا به شده است در طول همه گیر شد و او معمول خنده دار و راستگو ، "آشنایی با خانواده من و شما می دانید که من بچه نمی مانند سیب دیگر که شوهرم تغییر نظر او در این" او گفت:. "این واقعا چشم باز به صرف این مقدار زمان با خانواده من."

بل همچنین به شوخی در مورد او دیوانه مهارت های فوتبال. "من همیشه مردد به بازی چون من فکر می کنم من میخوام سفر و سقوط که من معمولا انجام, اما انسان آن را در راه سرگرم کننده بیش از شما به یاد داشته باشید بازی فوتبال با خانواده خود را," او گفت:. "من همیشه تکرار به بچه های من که من نمی فعال ماندن به یک بدن خاص من فعال ماندن برای یک ذهن سالم. و در خانواده ما یک هدف است که هر کس برای انجام کاری برای مغز خود را و چیزی برای بدن خود را هر روز بدون توجه به آنچه در آن است."

بل باز شده است در مورد زمان او در قرنطینه مدرسه در منزل بچه و عوارض آن گرفته شده بر روی آنها ذهنی است. اما برای همه نا امیدی او گفت: وجود دارد که قطعا برخی از مثبت. "این برای تلفن های موبایل ساده اما واقعی – آشنایی با خانواده من دوباره," او گفت: Holt. "من فکر می کنم که همه ما می تواند رنج می برند از تایید تعصب که در آن شما مرتب کردن بر اساس فکر می کنم شما می دانید چه کسی قراره گویند و یا چگونه آنها احساس می کنید در مورد چیزی اما هر کس تجربیات هر روز که آنها را تغییر دهید."

او همچنین باز کردن در مورد چگونه او بحث نژاد پرستی در امریکا در میان تمام اعتراضات شده اند که اتفاق می افتد در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ است. "ما تا به حال کاملا چند بحث در خانواده ما در مورد آنچه اتفاق می افتد در مورد آنچه آنها را در تلویزیون در مورد آنچه آنها را در خیابان" او گفت:.

بچه ها او را پنج و هفت و او گفت که او نگران بود آنها ممکن است هنوز قادر به درک جدیت تمام است که اتفاق می افتد. "من شده اند با انجام کارهایی مانند وجود دارد یک تن از بهتر کتاب از ما در حال حاضر به توضیح این موضوعات خاص. ما دستور داد کتاب برای کودکان ما, و ما نیز آنها نشان داده است برخی از تصاویر از اعتراض نسبت به نشان می دهد که چگونه انواع مختلف از مردم درمان می شوند و ما آنها را خواسته ایم به ما افکار خود را."

او همچنین در مورد صحبت های مورد علاقه خود را قرنطینه, فیلم, چرا که همه ما می دانیم که یک فیلم خوب یک بار در در حالی که (یا دو بار در روز) می تواند ما را از طریق هر چیزی. "ما فقط به تماشای بزرگ که باور نکردنی است و واقعا نگه می دارد و شب گذشته ما در واقع تماشا Mrs. Doubtfire که آن هم بسیار بزرگ" او گفت:. "اخیرا ما شده است به تعجب می کنم – آن را یک فیلم, اما ما با خواندن این کتاب با بچه های من و ما آن را دوست داشتم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن