kristen-bell-daughter-essay
جیم Spellman/گتی و کریستن بل/Instagram

کریستن بل بزرگش نوشت: یک مقاله در مورد چگونه “مامان واکنش نشان می دهد به من” و آن را درخشان نقد و بررسی

در سراسر جهان, بچه های گیر کرده در خانه و پدر و مادر گیر کرده بودن موقت معلمان است. مدرسه در منزل است سخت در خانواده ها و برخی از والدین به راست بالا به پایین پرتاب حوله در آموزش از راه دور, اما در, کریستن بل, خانه, خانه دخترش-یادگیری تکالیف گرفته اند… عجیب و غریب به نوبه خود. بل 7 ساله دختر لینکلن واگذار شد و او اولین “opinion essay” و برای برخی از دلیل لینکلن انتخاب موضوع “چگونه مامان من واکنش نشان می دهد به من” و با توجه به لینکلن شواهد برای حمایت از او نظر مامان نمی واکنش نشان می دهند به خوبی در همه.

بل به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک شبکه دخترش پیش نویس به اشفتگی فکری موقتی راه های مختلف “مامان واکنش نشان می دهد.” در یک گوشه او “بد واکنش” دیگر “هیچ صبر” نیز “را باور نمی کند در من” و در نهایت “استرن صدای.” شما می دانید فقط یک کارت یکنوع بازی شبیه لوتو کامل از بدترین توضيحات خود مادر است که فقط تلاش برای زنده ماندن در طول یک بیماری همه گیر و همچنین آموزش بچه ها چگونه برای نوشتن مقالات در مورد چگونه بد کار او را ظاهرا انجام است.

اما بل در گشاد گشاد راه رفتن گفته او “کاملا تحت تاثیر قرار” با دخترش توانایی برای ذخیره کردن همه شواهد علیه او ، LOL.

“تلاش برای بدست آوردن من 1st گریدر برای ارسال اولین نظر مقاله و بسیار تحت تاثیر قرار با این موضوع او را انتخاب کرد به او ارائه شبکه با نظر و شواهد” بل نوشت: در کنار تصویر. “Touche من جوان زن جوان. Touche. (پایین می گوید: “استرن صدای’).”

مورد علاقه ما اظهار نظر در پست, است کسی که پرسید: “چرا دختران خود را تحت اللفظی وحشیان omg.” همین سوال را هر چند.

اما برشته می رود هر دو روش در شپرد-بل خانواده است. هفته گذشته بل گفت که “در حال قرنطینه با کودک پرحرف است مانند در اختیار داشتن یک مجنون طوطی فوق العاده چسب را شانه” و خوب زنگ رفتن.

مثل همه ما بل خانواده است که مصرف قرنطینه روز به روز و فقط به انجام بهترین خود را. بل بستری در ابتدا او سعی به نگه داشتن خانواده در برنامه که بلافاصله معکوس.

“بزرگترین درس من آموخته است که در ابتدا نوشتم کردن رنگ-کد برنامه — هنگامی که ما علمی زمان خواهد بود و زمانی که ما هنر زمان خواهد بود. روز پنج من همه بدبختی” بل گفته سرگرمی امشب در مصاحبه ای در اوایل این ماه. “بچه ها متنفر بودم که من در تلاش بود به پایبندی به برنامه. پس از حدود یک هفته پیش من بیدار آنها را و من گفت: “این ماموریت مهم تا کنون. دریافت کردن.’ من به ارمغان آورد و آنها را در آشپزخانه و من تا به حال آنها را پاره کردن تا برنامه… من تا به حال آنها را تکه تکه آن را و آنها احساس خیلی خوب است. من گفتم درس یادگیری در اینجا این است که اگر شما یک برنامه و آن را کار نمی کند, شما pivot.”

فقیر کریستن بل همه او را به انجام است تلاش او سخت ترین و در عین حال دختر او و چشم او هرگز برنده و لعنت اگر که نیست یک استعاره برای مادری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de