معلم مهد کودک شکسته شدن نژادپرستی و فعالیت در یک ویدئو ویروسی


Tutu Teacher
از طریق YouTube.com/TheTutuTeacher

بروکلین مبتنی بر معلم مهد کودک ورا Ahiyya می دانستم که او تا به حال به انجام کاری. از آنجا که او قادر به دیدار با دانش آموزان خود را در فرد از آنجا که مدارس تعطیل هستند به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس او تعجب که چگونه او می تواند با آنها صحبت کردن در مورد موضوع نژاد پرستی. او را اغلب در تعامل با گروه متنوع از دانش آموزان در کلاس درس کمک به آنها را پردازش و درک افراد دشوار است که آنها ممکن است مشکل نامگذاری و بتواند. در حال حاضر بسیاری از مردم در حال صحبت کردن و فکر کردن در مورد جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور اعتراض خشونت پلیس مجسمه و نژادی و حقوق صاحبان سهام. با حمایت از مدیران مدرسه او ایجاد یک ویدیو پرداختن به نژاد پرستی و فعالیت یکی که ویروسی رفت.

Ahiyya که شناخته شده است به عنوان توتو معلم در رسانه های اجتماعی خود تصویری با گفتن بینندگان خود که COVID-19 یک بیماری است اما جامعه نیز “مبارزه با” یکی دیگر از بیماری: نژاد پرستی. او گفت: “نژاد پرستی همه جا هست و این کار ما را به آن را متوقف کند.” او توضیح می دهد که مبارزه با نژاد پرستی شده است که برای بیش از چهار صد سال او را به یاد بینندگان برخی از افراد مشهور که مبارزه با نژاد پرستی از جمله رزا پارکس و دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و سپس او را ارائه می دهد بینندگان مراحل عمل.

او با استفاده از جمعی “ما” قدرتمند است. او یادآوری می کند نه تنها خود دانش آموزان, اما هر فرد تماشای او که هر یک از ما باید یک تصمیم. او به اشتراک گذاشته شده “شما باید یک انتخاب شما باید یک صدا می گویند” این اشتباه است.'” ایستاده تا ما می توانیم “تاثیر زندگی بسیاری از مردم است.” او همچنین گفت: “بسیاری از مردم واقعا نیاز به صدای خود را.”

او ارائه می دهد راه هایی که بینندگان جوان می توانید با استفاده از صدای خود را برای ایستادن به نژاد پرستی. آنها می توانند نامه نوشتن, صحبت کردن و درخواست خود را به خانواده و دوستان سوالات را به کشف راه های بیشتری برای کمک به. او درآمد حاصل از خواندن این کتاب اجازه دهید بحث در مورد مسابقه توسط جولیوس Lester.

مشاهده این پست در Instagram

Hiiiiiiii! تعداد زیادی از افراد جدید در اینجا, بنابراین من فکر کردم این امر می تواند مناسب برای من دوباره خودم را معرفی کنم. 📚 خواندن را دوست دارم و من دوست دارم کتاب های کودکان. اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از سرپرستی لیست چک کردن وبلاگ من: www.thetututeacher.com و یا دیگر حساب کاربری @diversereads 🗣 من یک مجری. من در حال حاضر عمدتا در گنجاندن متنوع متون به کلاس درس کتابخانه ها. من راه رفتن معلمان از طریق فرایند شناسایی ارزش متون اتصالات آنها را به کلاس های درسی و در ادامه مهم و ضروری مکالمات خود را با دانش آموزان در طول سال تحصیلی. 👩🏾🎓 من سه درجه همه از آستین ، من در حال حاضر در حال کار بر روی به دست آوردن من TESOL صدور گواهینامه. 👫🏾 من ازدواج شگفت انگیز یک مرد که به من پشتیبانی می کند و تقریبا در همه تلاش. 🤠 من از El Paso, Texas. 👩🏾🏫 من تدریس شده برای 14 سال است. من در حال حاضر آموزش در بروکلین. 🐻 من آستین تاتو اختصاص داده شده به کتاب های کودکان. تا کنون من Corduroy جولین افتادن تاج و تخت از پادشاه مهد کودک و روی جلد اولین کتاب من آموخته به عنوان خوانده شده. تا بعد از یک شخصیت از دیگری است. 👗 من عاشق لباس و مد. 💄 من هم عاشق آرایش. 🚫 من را تحمل نمی کند هر تراجنسی, همجنسگرا ستیزی و نژاد پرستی و ableism یا هر مزخرف دیگر که در ادامه به ستم و به حاشیه رانده شده مردم است. ❤️ لطفا DM من خود را با شخصی فرد درخواست کتاب لیست. 💜 من خوشحالم که شما اینجا هستید و نگاه به جلو به یادگیری با شما.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ورا Ahiyya | مهد کودک (@thetututeacher) در

متاسفانه بسیاری از پدر و مادر را انتخاب کنید که برای صحبت در مورد مسابقه با فرزندان خود باشند چرا که آنها احساس می کنند کودکان خود را بیش از حد جوان و آماده برای چنین مکالمات. آنها می ترسند که با گفتن فرزندان خود حقیقت و پرداختن به نژادپرستی به طور مستقیم آنها را به نحوی آسیب کودکان خود را. پدر و مادر ناراحتی خود را با نژاد و عدم نژادی سواد متوقف می شود و آنها را از صحبت کردن با بچه های خود را. آنها تکیه بر “colorblindness” و مبهم پیام “می تواند خوب و فراگیر است.” برخی نیز بر این باورند که از آنجا که آنها یک سیاه و سفید, دوست, همکار یا همسایه که به هیچ وجه آنها می تواند میزبان تعصبات نژادی و بنابراین لازم نیست که به زحمت تحصیل گرفتن.

به عنوان یک پدر و مادر از چهار سیاه و سفید کودکان, من شنیده ام بسیاری از توضیحات به همین دلیل نژاد و نژادپرستی بحث نباید اتفاق می افتد از دیگر سفید پدر و مادر است. خانواده من واقعیت متفاوت است. فرزندان من آموخته اند که از سن خیلی زود است که آنها سیاه و سفید و سیاه و سفید زیبا و جادویی. ما مسابقه مکالمات روزانه. بچه ها من هم می دانم که به دلیل نژادپرستی و کلیشه آنها باید قوانین که خود را دوستان لازم نیست مانند قرار دادن دست خود را در جیب خود و یا پوشیدن خود هود در فروشگاه. ما با تکیه بر مشاوره و نفوذ از دوستان در مورد چگونگی صحبت کردن با فرزندان و چرا از آن مهم است.

وقتی که من شنیدن سفید پدر و مادر را به بهانه آنها فقط نمی نگه دارید تا به خصوص در حال حاضر. مشکل این است که صحبت کردن به کودکان و یا شکر-پوشش نمی ریشه کن کردن نژاد پرستی. در واقع آن را تنها استمرار آن است. این مشکل را باید به نام و مواجه در جهت مثبت و سازنده تغییر اتفاق می افتد.

Ahiyya گفت: مامان ترسناک “غیر سیاه و سفید, خانواده ها باید راحت با اینکه ناراحت کننده است. بچه ها آماده و قادر به داشتن این مکالمات اولیه. نژاد پرستی واقعی است و آن را نامتناسب منفی بر زندگی سیاه و قهوه ای کودکان است.” او اذعان دارد که این مکالمات ناراحت کننده و آسیب پذیر و پدر و مادر اشتباه خواهد شد. اما نکته ها: نیست که بلیط های خود را به رها کردن و انجام هیچ چیز نیست.

وجود دارد مقدار زیادی از ضد نژادپرستی منابع برای بزرگسالان به طوری که آنها می توانید انجام خود کار لازم را برای پس از آن به نوبه خود به فرزندان خود آموزش دهند. او به اشتراک گذاشته شده “سیاه و سفید غیر پدر و مادر باید صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد پرستی هر روز چون برای خانواده ها این است که یک بخش اجتناب ناپذیر از روزمره ما وجود دارد.” او مؤکدا از پدر و مادر به مانند پرسش: آیا یکی از راه های ما می توانید با استفاده از صدای ما امروز ؟ آنچه که در یک کتاب خوانده می تواند به ما کمک کند یاد بگیرند ؟ چه چیزی می تواند به ما در ایجاد یا انجام دهید برای کمک به بهتر متحد? چگونه می توانم ایجاد فضا برای مردم سیاه در زندگی ما ؟

Ahiyya را تشویق می کند “سازگار و ثابت و گفتگو در مورد مسابقه.” او تصویری بسیار عالی پریدن نقطه برای پدر و مادر که شروع به صحبت کردن به کودکان. متعدد وجود دارد, کتاب, پادکست, فیلم, مستند, مقالات و حتی موسیقی است که پرداختن به جنبه های بسیاری از نژادپرستی است. به سادگی وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم انجام این کار در درون خانواده خود را. بسیاری وجود دارد که به آسانی-منابع در دسترس تر از همیشه قبل از. برای کودکان Ahiyya دوست دارد کتاب ها از جمله من به هر چیز خوبی توسط جرثقیل بارنز شکست نخورده توسط Kwame الکساندر چیزی اتفاق افتاده است در شهر ما توسط ماریان کلنو و مهر توسط Jason رینولدز و Ibram X. Kendi (برای بچه ها).

Ahiyya به پایان می رسد خود را با یک پیام از امید و جهت برای بینندگان جوان. او “تنها راه برای چیزهای بهتر و تغییر است به انجام این کار با هم. بنابراین من از دوستان شما به من کمک کند؟” به عنوان مایا آنجلو معروف به اشتراک گذاشته می دانم که بهتر و بهتر انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im