Kimberly Guilfoyle, دوست دختر, از همین جونیور, تست مثبت برای Coronavirus


KG
Instagram/Kimberly Guilfoyle

Kimberly Guilfoyle آزمایش مثبت برای COVID-19 اما در حال حاضر بدون علامت

Kimberly Guilfoyle — دوست دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و بالا جمع آوری کمک مالی رسمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته یک مقام کاخ سفید. او می پیوندد یک لیست از افرادی که با حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع و در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.

“پس از آزمایش مثبت, Kimberly شد بلافاصله جدا شده به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض هر” گفت: Sergio Gor رییس ستاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی (از طریق نیویورک تایمز). “او به خوبی انجام خواهد شد و مجددا برای اطمینان از تشخیص صحیح است پس او را بدون علامت است اما به عنوان یک احتیاط را لغو تمام برنامه های آینده. Donald Trump Jr مورد آزمایش قرار گرفت منفی بلکه به عنوان یک اقدام احتیاطی نیز خود جدا و لغو تمام وقایع عمومی.”

Guilfoyle, همسر سابق دموکرات کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsome آزمایش مثبت در داکوتای جنوبی که در آن او و دان. جونیور شد تا برای حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در کوه راشمور. این زن و شوهر نیست سفر سرنشین نیروی هوایی, یک, با توجه به یک فرد نزدیک به این وضعیت و او تنها فرد در این گروه تا کنون که تست مثبت با توجه به نیویورک تایمز. این منبع همچنین گفت: Guilfoyle تا به حال شده است در سراسر تهمت به تازگی اما او در پشت صحنه در راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما و حضور خود را در رویداد ققنوس در ژوئن 23.

قبل از تهمت به صحبت در راهپیمایی خود را در Tulsa, شش تن از کارکنان خود را در محل آزمایش مثبت برای coronavirus. دو پیش تر کارکنان آزمایش مثبت پس از بازگشت به دی سی, واشنگتن پست گزارش شده است. در تولسا که در آن بسیاری از تجمع کنندگان نمی پوشیدن ماسک یا عمل اجتماعی فاصله ، coronavirus موارد مشخصی در این روز پس به گفته مقامات بهداشت محلی. آن است که هنوز ناشناخته اگر این تجمع مسئول بود. هرمان قابیل سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز با حضور در این تجمع در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است عوارض ناشی از COVID-19.

به عنوان رکورد روزانه-تنظیم COVID-19 تعداد همچنان به رشد به طور خاص در جنوب و غرب مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به تطهیر ویروس و جدیت آن. در مصاحبه ای در روز چهارشنبه گفت: این ویروس بود “رفتن به مرتب کردن بر اساس فقط ناپدید می شوند.”

در روزهای منتهی به مثبت آزمون Guilfoyle و تهمت جونیور شده بود میزبانی دلار بالا رویدادهای مالی و مالش شانه با “بسیاری از این کمپین اهدا کنندگان” سی ان ان گزارش شده است. او در گزارش نه با پوشیدن ماسک در این وقایع است. همین جونیور به مدت طولانی به دنبال پدر خود را از نظر پوشیدن ماسک این ارسال در Facebook در ژوئن 30.

این جفت ارز خواهد بود خود جدا برای دو هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>