کیم کارداشیان وست سهام بیانیه درخواست برای “همدردی و همدلی” برای Kanye


kanye-west-kim-kardashian-bipolar
آنجلا WEISS/خبرگزاری فرانسه/گتی و کیم کارداشیان/Instagram

کارداشیان گفت: او در نقل مکان کرد به ایجاد یک بیانیه عمومی با توجه به “ننگ و تصورات غلط” سلامت روان

کیم کارداشیان صحبت کردن در مورد شوهرش سلامت روان در پی برخی نگران نظرات و توییت او شده است در روزهای اخیر پس از یک هفته اعلام کرد او در حال اجرا بود برای رئیس جمهور در نوامبر است. Kanye West که به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شده خود را تشخیص دو قطبی در گذشته سزاوار “همدلی و شفقت” کارداشیان می گوید: در بیانیه منتشر شده از طریق Instagram داستان.

“به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی,” او می نویسد. “هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک. من هرگز صحبت علنی در مورد این که چگونه تحت تاثیر ما در خانه چون من بسیار محافظ از فرزندان ما و Kanye حق حریم خصوصی زمانی که می آید به سلامت خود را. اما امروز احساس می کنم مثل من باید در مورد آن نظر به دلیل انگ و تصورات غلط در مورد سلامت روان.”

Instagram/کیم کارداشیان

مادر از شمال غرب با سنت شیکاگو و مزمور غرب ادامه داد: “کسانی که درک بیماری های روانی و یا حتی وسواسی رفتار می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه عضو جزئی است. افرادی که بی اطلاع هستند و یا به دور از این تجربه می توان قضاوت و درک نمی کنند که فرد خود را مجبور به شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید.”

بسیاری از مردم تعجب اگر کارداشیان خواهد بحث در مورد شوهرش مبارزات publicly. دوشنبه شب او توییتی مبنی بر اینکه کارداشیان و مادرش Kris Jenner سعی کرده بود به “قفل او” و در سه شنبه شب او ادعا کرد که او تا به حال شده است با توجه به طلاق کیم. او همچنین برخی از نگران کننده نظرات خود را در مورد دختر شمالی که منجر به بسیاری از طرفداران در رسانههای اجتماعی به تعجب می کنم اگر کارداشیان صحبت می کنند ،

Instagram/کیم کارداشیان

کیم می گوید که در حالی که او را “درک” خود “به موضوع انتقاد چرا که او یک شکل عمومی و اقدامات خود را در زمان می تواند باعث قوی عقاید و احساسات” او یادآوری ما را از تمام اشکالاتی را به عنوان یک فرد مشهور مبارزه با بیماری های روانی. “او درخشان است اما پیچیده کسی که در بالای فشارهای بودن یک هنرمند و یک مرد سیاه پوست که تجربه دردناک از دست دادن مادر خود به مقابله با فشار و انزوا است که در اوج خود اختلال دو قطبی,” او توضیح می دهد. “کسانی که با Kanye می دانم که قلب خود را و درک کلمات خود را برخی از زمان ها نمی همسو با مقاصد خود.”

Instagram/کیم کارداشیان

کارداشیان به پایان رسید و به دستور او در شوهرش با درخواست برای حفظ حریم خصوصی و درک. “ما به عنوان یک جامعه بحث در مورد دادن لطف به موضوع سلامت روان به عنوان یک کل با این حال ما نیز باید آن را به افرادی که در زندگی با آن در زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر” کیم به این نتیجه رسیدند. “من خواهش که رسانه عمومی به ما شفقت و همدلی که مورد نیاز است به طوری که ما می توانیم از این طریق دریافت کنید. با تشکر از شما برای کسانی که ابراز نگرانی کرده اند کنی برای خوب بودن و برای درک خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>