بچه یا بدون بچه ها دور شکم کاملا عادی


all-women-have-belly
لیندسی Wolf/Instagram و Cardi B/Instagram

اجازه دهید بحث در مورد شکم. من می دانم که در مورد یک عدد بیانتها و معتنی و من می خواهم می گویند من می دانم که شاید سه که عشق راه خود را tummies نگاه کنید. این هیچ راز آن است که آمریکایی های فرهنگی و زیبایی ایده آل این است که یک معده تخت. هر کسی که تا کنون تلاش خود عرق بدن را به shapewear پس از آبیاری شکستن در اتاق خانمها’ می تواند گواهی دادن به آن است.

اما بسیاری از ما فقط نمی خواهم نگاه فرهنگی ایده آل و ما هرگز. که فقط چگونه بسیاری از اجسام ساخته شده است. ما شکم نگه دارید بسیاری از مسائل مهم و بدن بسیاری شواهد نشان می دهد که بودن حداقل کمی محدب است.

دفعه بعد که شما وسوسه برای شروع به نفرت در کاملا خوب و کاملا شایان ستایش حلقه طبیعت به شما سعی کنید به نگه داشتن این در ذهن:

این همیشه یک وزن چیزی.

برخی از بدن مانند معدن برگزاری یک مقدار زیادی از چربی بدن خود را درست در مقابل اما حتی افراد با چربی بسیار کمی می توانید یک دور نرم و یا حلقه.

هر کس برخی از چربی بدن و شما نمی توانید انتخاب کنید که در آن آن تجمع می یابد. گاهی اوقات چیزی داخلی– مانند endometrisis سندرم روده تحریک پذیر و بسیاری دیگر– ایجاد یک چربی معده را در یک گنبدی شکل ظاهر. آن را واقعا مهم نیست چرا معده خود را نمی, تخت, چون یک معده تخت ممکن است در مد اما این بدان معنا نیست که آن را در واقع “بهتر” از یک نرم حلقه.

این همیشه یک “مادر چیز است.”

این مشترک به تماس با یک نرم پایین شکم یک “مادر کیسه” اما شما لازم نیست که به یک مادر برای پایان دادن به یک حلقه نرم. افزایش وزن و تغییرات هورمونی و جراحی شکمی می توانید هر گونه تغییر بدن نوزاد یا نه. خود را که قبلا شکم صاف می تواند تبدیل به یک نرم دور شکم برای بسیاری از دلایل. شما لازم نیست که به استفاده از مادری به “بهانه” شکم خود را و شما لازم نیست خجالت اگر بارداری نیست مقصر خود دور شکم.

مدتها قبل از من یک مادر, من تا به حال دلپذیری شکم. من اصلا دور لب به لب آبدار و یا بسیار بزرگ و سینه است. من لازم نیست که به شکل ساعت شنی است که اجازه می دهد تا برخی از افراد چاق برای پیدا کردن پذیرش به عنوان “زن.” من برجسته کردن شکم و صاف به عقب پایان. آن استفاده می شود برای پر کردن من با بدن شرم و غم و اندوه اما من نقل مکان کرد و آن گذشته است. اگر من می خواهم به تجربه من باید آنها را در این بدن است. این تنها یکی از من پس از من و حلقه را بیشتر از هر روز – زیبایی استانداردهای سر در گم می شود.

گرد و نرم شکم ممکن است همیشه نمی شود در سبک اما آنها عادی است و شما می دانید چه ؟ آنها کاملا خوب است.

اگر شما خود آگاهانه در مورد شکم خود را که طبیعی است.

آن را سخت میشم. من انتخاب خود را دوست دارم اما من فقط یک زن چاق زیبا زندگی سخت در تلاش هر روز به یاد داشته باشید که هیچ راه درست یا غلط به بدن است. من نابینا به انتقاد مکرر از دلپذیری tummies یا ایمنی بدن به میلیون ads به صورت معجون مفتولهای و روش های طراحی شده برای صاف کردن دور شکم. ما در حال برنامه ریزی برای نفرت ما tummies توسط یک فرهنگ است که سود — به معنای واقعی کلمه — از خودآگاهی ما.

به معنای واقعی کلمه هیچ کس ایمنی بدن به شکم تخت فشار است.

یک روز در هفته گذشته در کروز روزانه از طریق Instagram, من در سراسر یک عکس از یک مدل به نام چلسی میلر با پوشیدن یک جریان عمیق لباس نارنجی. بسیاری از نظرات مثبت بودند (Duh. او به معنای واقعی کلمه مدل زیبا!) اما یک مرد فقط تا به حال به صدای سنج ایجاد کردن در با “شما؟”

میلر در پاسخ به سادگی بود “Nope که فقط بدن من” بود که به معنای واقعی کلمه کامل است. من عاشق دیدن مردم عادی هر شکل بدن!

اما من شگفت زده بود که او تا به حال به دفاع از هر چیزی در مورد بدن خود را در شکل و اندازه و در همه. تا کنون.

این است یک نمونه از انسان کمال است. نوع بی عیب و نقص ترین انسان هرگز خواهد بود. در یک اندازه 12/14 او در نظر گرفته شده است به علاوه اندازه مدل اما بدن او نشان دهنده اندازه متوسط آمریکایی است. حتی در زیبایی او نیست ایمن از سوالات مسخره به سادگی از آنجا که معده او است نه به معنای واقعی کلمه به عنوان تخت یک تخته.

بدون توجه به آنچه که بدن شما به نظر می رسد مانند آن را بی ادب برای کسی بپرسید اگر شما حامله هستید.

در حالی که ما در حال صحبت کردن در مورد شکم, اجازه دهید به بررسی این درس مهم زندگی: درخواست اگر کسی حامله است صرفا بر اساس شکل بدن خود است ظالمانه نامناسب است. جدی چند بار این کار نیاز به توان گفت ؟

جلوگیری از درخواست مردم اگر آنها باردار هستند.

آیا شما که ؟

توقف. پرسیدن. مردم. اگر. آنها. هستند. باردار است.

مگر اینکه خود را شامپاین-محبت بورس شده است که تلاش برای شش ماه کاهش یک حساسه در صبحانه با یک چشمک زدن در چشم او پوزخند بر روی صورت خود, فقط نپرسید.

نه در Instagram. نه در زندگی واقعی. هرگز.

و اگر کسی به شما می پرسد وجود دارد هیچ دلیلی برای خجالت. مجموعه ای که گه راست و سپس آنها ترحم برای اینکه خیلی clueless.

آن را خوب اگر شما کاملا نمی تواند آمد در سراسر به دوست داشتن شکم خود را.

من قطعا امیدوارم که هر کس می تواند گرفتن وجود دارد در نهایت اما صادقانه بگویم تا آنجا که من باز آموزی ذهن من به من را قبول چاق, bod, من یک فن بزرگ از شکم من. شما نمی خواهد ببینید من نوشتن قصیده به آن در IG یا prancing با آن در اطراف بر روی صفحه نمایش. من آن را قبول کند. من عاشق این واقعیت است که بچه هام بزرگ شد در آن و من نمی اجازه دهید آن را نگه دارید من. شکم من است و از طریق آن بوده است. آن را بعید است که هر کسی — حتی من — را انتخاب کنید مال من اگر همه ما رو به انتخاب از حلقه کاتالوگ. اما این که چگونه آن کار می کند. سرنوشت دست شما بدن و گاهی اوقات آن را یکی از Instagram و مجلات و باند فرودگاه می گویند شما باید. این بدان معنا نیست که آن را کاملا خوب و درست و قابل قبول چقدر است.

شکم می آیند در بسیاری از اشکال و اندازه. شما ممکن است صاف و باب روز کمی نرم و بزرگ و دور و یا حلق آویز کردن. ممکن است مشخص شده توسط زخم و یا علائم کشش. شما می توانید چند تار مو. شاید مثل من و شما باید زخم, علائم کشش چند rogue موها و بدن خود تصمیم به پرتاب در برخی از پسوریازیس مانند شکم شیرینی.

شکم خود را– بدون توجه به آنچه در آن مانند به نظر می رسد– این است که کاملا درست است. بخشی از آن را از شما و شما فقط حق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>