کودکان و نوجوانان نیاز به عینک ؟ ما باید 9 بهترین عینک برای کودکان + نکات در مورد چگونگی گرفتن بهترین جا


Kids Glasses Warby Parker

صفحه اصلی آموزش رو به پایان است در حال حاضر که آن را در تابستان (با تشکر از شما! با تشکر از شما! با تشکر از شما!) و بچه های ما هستند امیدوارم با رفتن به یک مقدار مورد نیاز tech استراحت و صرف مدتی دوچرخه سواری در خارج از منزل. ما همه احساس اضافی فشار بر روی چشم ما (و ما بودجه مواد غذایی) این بهار اما بچه ها فوق العاده حساس می باشد. به عنوان پدر و مادر ما اغلب فکر نمی کنم در مورد بچه های ما نیاز به عینک, تا زمانی که آنها در حال حاضر شده است نیاز به آنها را در حالی که برای. بیش از چند mamas صبر کنید تا معلم یا پرستار تماس چون ما kiddo نمی توانید ببینید حتی از ردیف جلو. در حال چشمان خود را واقعا که بد و یا آن را فقط کار اجتناب? به احتمال زیاد آنها نیاز به یک چک آپ با مراقبت از چشم حرفه ای. بینایی ضعیف را تحت تاثیر قرار بیش از ما به آن اعتبار را در طول دوران کودکی است. تاثیر آن بر توانایی خواندن و انجام خوبی در مدرسه, مطمئن, اما آن را نیز دامپر هماهنگی برای بازی های ورزشی و در نهایت آن را کاهش می دهد کودکان به طور کلی اعتماد به نفس.

ما می دانیم که آن را برای تلفن های موبایل واقعا چشمگیر است اما رفتن به دکتر چشم دارای مزایای بیشتر پس از آن فقط به برقراری مجدد ما تاج و تخت از بهترین mama. Galo آندراده, NYC مدیر بر اساس نوری خدمات در Stahl Eyecare کارشناسان به ما گفت: “این بسیار مهم است برای رفتن به یک فرد در معاینه با یک چشم پزشک اطفال یا اطفال عینک ساز. آنها می توانید نه تنها چشم انداز, اما همه چیز در رفتن در پشت چشم برای اطمینان از سلامت چشم است که در آن باید. بچه ها باید به طور منظم معاینه چشم یک بار در هر سال به عنوان چشم انداز می تواند تغییر به سرعت به عنوان آنها در حال رشد هستند.” چشم پزشکان می تواند به توجه به نگرانی های بهداشتی که حتی سخت کوش ترین پدر و مادر نمی خواهد بود قادر به گرفتن. آندراده می گوید که “هر چه زودتر بهتر زمانی که آن را می آید به شناخت بینایی مسائل. آن را غیر معمول نیست برای یک کودک است که بسیار آستيگمات برای تبدیل شدن به درونگرا به عنوان جهان خود را متشکل از تمام کردن همه چیز (مانند کامپیوتر ، iPads و غیره) و آنها جلوگیری از دور چیزهایی مثل بازی با دوستان و بازی های ورزشی. ساده چشم امتحان می کند هیچ آسیبی و می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار زندگی خود را به عنوان بزرگسالان جوان است.”

خرید آنلاین است که همیشه ساده ترین راه برای فروشگاه و ممکن است کمتر تهدید آمیز نسبت به محله نوری, اما نگه داشتن در ذهن است که می تواند کودکان و نوجوانان را می پوشند بزرگسالان ، اکثر بچه ها قاب بسیار باریک طول و کوتاه آغوش به آمار درست نقطه پشت گوش. یکی دیگر از چیزی است که به همان اندازه مهم است گرفتن حق PD یا مردمک فاصله چیزی بهترین اندازه گیری در فرد است. آندراده می گوید: “زمانی که یک PD خاموش است به صورت عمودی یا افقی آن می تواند باعث فشار غیر ضروری به چشم. اگر شما در حال خرید kids frames آنلاین, شما می توانید آنها را به محلی نوری به دریافت چک برای هزینه های به مطمئن شوید که همه همان است که باید باشد. داشتن که بررسی انجام شده در فرد در حالی که بچه ها با پوشیدن این قاب می تواند تعیین اگر شما دقیقا آنچه شما نیاز دارید. اگر نه آنها می تواند توصیه به رفع نیاز شما را از شرکت آنلاین است.”

سعی کنید که ما ممکن است ما mamas لزوما نمی دانم دقیقا چه چیزی را به دنبال آنلاین. اگر قصد خرید عینک در فرد در حال حاضر گزینه نیست شما می توانید برای قاب بزرگ خرده فروش وب سایت (مثل آمازون) و سپس به فریم به فروشگاه های محلی خود را برای سفارشی لنز. Warby Parker در حال حاضر ارائه می دهد بچه ها فریم در سایت خود را هنگامی که خرید خود را شما همچنین می توانید مینی نسخه برای خود kiddos. همچنین فیتز قاب برنامه ارائه می دهد سرگرم کننده و آسان تجربه خرید. خود برنامه اقدامات بچه ها چهره را به آخرین میلیمتر و اجازه می دهد تا آنها را امتحان کنید عینک تقریبا. سفارشی فریم 3D چاپ شده و می تواند با نام و شماره و یا چیز دیگری شخصی.

با بسیاری از گزینه های ما چه انتخاب می کنید ؟ و حتی بیشتر به نقطه, چگونه جهنم را ما آنها را به آنها را می پوشند یک بار ما در بر داشت راست مناسب است ؟ “شامل لس در فرایند خرید اعم از آنلاین و یا در فرد است بهترین شرط بندی” آندراده یادداشت از سالها تجربه با کودکان و نوجوانان “را عینک سرگرم کننده برای بچه های خود را! اجازه دهید آنها را انتخاب کنید قاب به طوری که آنها خواهد شد بیشتر هیجان زده/تمایل به پوشیدن عینک خود را. اجازه دهید آنها را انتخاب کنید یک بازی سرگرم کننده رنگ و یا چاپ. کودکان و نوجوانان نیز دوست داشتنی است که با رنگارنگ مورد و حتی سرگرم کننده عینک پارچه (برای تمیز کردن). آن چیزهایی که بچه ها هیجان زده به پوشیدن عینک. به آنها یادآوری کنید که آن را سرد به پوشیدن عینک و حتی سوپرمن آنها را می پوشد!”

“کودکان و نوجوانان قاب لازم نیست به گران برای انجام ترفند. این لنز با کیفیت است که مهم است” آندراده به ما یادآوری می کند. پس از همه, ما می خواهیم آنها را به عنوان بهترین آنها می تواند (و یاد بگیرید و بخوانید)! اتمام بهترین سایت برای فروشگاه قاب عینک برای کودکان و نوجوانان. ما kiddos خواهد بود خوشحال با سرگرم کننده خود را انتخاب عینک در حالی که ما احساس خوبی در فعال بودن برای کمک به اصلاح بصری خود را نیاز دارد.

بهترین عینک برای Babies & Toddlers

Miraflex باعث ایتالیایی طراحی شده فوق العاده با دوام برای کودکان نو پا است که از قطعات فلزی و امن و پشتیبانی از چشم انداز برای نوزادان و کودکان نوپا. Miraflex ارائه می دهد 15 اندازه و 32 رنگ مطابق با باندهای الاستیک برای حفظ تناسب کامل عینک ایمن در محل. Miraflex اختراع پلاستیک پلیمر تکنولوژی ایجاد نشکن بچه ها, عینک, فریم طراحی شده برای مقاومت در برابر چالش های دوران کودکی و کاهش هر گونه خطر برای ضربه به صورت و یا چشم. قرار دادن عینک در نوزادان و کودکان نو پا ما برای پرسیدن چیزی دیوانه اتفاق می افتد اما Miraflex پا کرده است و مانع بسیاری از آنچه ما mama ذهن می آیند تا با.

یک منتقد اشاره کرد: “مرد کوچک ما بسیار فعال و سرگرم کننده است که ما می دانیم که عینک خود را به جای آن. آنها باید بسیار سبک وزن و به خم کردن گوش خود را و ماندن در بینی خود را. آنها باید انعطاف پذیر به مقاومت در برابر تمام خود عمل کشیدن و گاهی اوقات پله بر روی آنها. آنها باید به یک گروه در بازگشت به نگه داشتن آنها را از دست داده است. ما عاشق Miraflex فریم برای تمام این دلایل!”

$115 در خارجDilli Dalli کودکان عینک مجموعه ارائه می دهد و دوام و راحتی و سبک به طوری که حتی ما کوچکترین آنهایی که نگاه شایان ستایش در عینک خود را. نوآورانه IntelliFlex فن آوری مورد استفاده توسط Dilli Dalli اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری هر دو صورت عمودی و افقی به طوری که ما لوس و تاب آنها را در چهره خود آنها بهار را به شکل. این تکنولوژی انحصاری باعث ایجاد نیاز کمتری برای جایگزینی معابد و هنوز هم ارائه می دهد یک نرم لمسی برای نوزادان پوست های حساس.

Eyeglasses.com ارائه می دهد مجموعهای از نام تجاری عینک در قیمت با تخفیف, با این حال ما عشق خود را به اطلاعات گسترده در مورد نحوه خرید فریم. همه چیز پوشش داده شده است از اندازه گیری به صورت و شکل و حتی ویژگی های خاص از عینک است. داوران باید همواره مورد ستایش خود خدمات مفید و رویکرد به فروش عینک آنلاین. “Eyeglasses.com آموزش مشتریان به طوری که آنها درک آنچه آنها نیاز دارند. من خوشحال هستم با این رویکرد چرا که من می توانید آگاهانه خرید” اظهار نظر یک منتقد. همه ما ایرانی ها فقط به انجام بهترین ما می توانیم. آن را به خوبی می دانم که ما قضاوت خواهد شد و آموزش و پشتیبانی شده توسط ما انتخاب شده خرده فروش بیش از حد!

$62 در EYEGLASSES.COM

بهترین کودکان و نوجوانان عینکی آنلاین

LensCrafters شناخته شده است یک توقف فروشگاه برای همه, است که در محله های محلی ما برای سال. خود را در فروشگاه امتحان چشم فن آوری است که یکی از باارزش ترین دستاوردهای. هر دو آنلاین و یا در فرد LensCrafters کودکان و نوجوانان انتخاب ارائه می دهد انواع مختلفی از نام برندها از جمله رواج Ray-Ban Jr, پلو و الکی جوانان است.

با بسیاری از گزینه های آن را آسان برای تبدیل شدن به ضعف اما LensCrafters وب سایت ارائه می دهد توانایی برای محدود کردن انتخاب قالب با شکل چهره کودک شکل قاب, قیمت, و, رنگ, ساخت, فرآیند انتخاب یک کمی سرگرم کننده تر و قابل کنترل است. آن را مانند یک آنلاین فروشگاه تجربه بدون سقز, کیسه, یک پرسه زن و ذوب کردن بچه ها. بچه ها این قدرت را به کلیک بر روی رنگ خود را انتخاب و یا شکل قاب را با پوشیدن عینک مطلوب تر است که به ما می دهد امیدوارم که آنها در واقع می خواهید به آنها را می پوشند.

$94 در LENSCRAFTERS


تازه وارد فیتز فریم باعث می شود سفارشی, 3D چاپ, عینک برای کودکان و نوجوانان. این فرایند هر دو ساده و سرگرم کننده است. دانلود تلفن همراه نرم افزار (شما نیاز به یک جدیدتر تلفن) که اندازه گیری های دقیق از ما kiddos صورت و سپس چاپ 3D با دوام عینک در هر سبک و رنگ kiddos را انتخاب کنید. این عینک به طور کامل از فلز و پیچ ساخت آنها را امن تر, اما زمانی که معابد پاپ از آنها می تواند به سادگی از ظهور حق در ساخت آنها با دوام بیش از حد.

مورد علاقه ما از ویژگی های واقعیت مجازی-سعی کنید که در آن می توانید در غیر این صورت خسته کننده فعالیت های سرگرم کننده خانواده مد نشان می دهد. بچه ها می توانید ببینید چه چیزی آنها واقعا مانند نگاه در انتخاب خود را قبل از ارتکاب. وجود دارد هیچ چیز بدتر از شنیدن “من از آن متنفرم!” پس از ما در حال حاضر به صرف پول در چیزی است که آنها به شدت می خواستم. فیتز نیز حمایت از بهداشت و درمان جامعه و تشویق متخصصان به درخواست برای رایگان عینک از طریق این لینک دریافت آنها را حمل به بیمارستان و یا خانه.

95 دلار در فیتز فریمبهترین طراح کودکان و نوجوانان عینکی

Warby Parker که در سال 2010 آغاز شده توسط چهار دوستان در مدرسه کسب و کار شناخته شده است عینک شیک که حذف واسطه ساخت عینک فرآیند خرید ساده و کارآمد. این جای تعجب نیست که Warby Parker توسعه یافته برای بچه ها عینک که یک نسخه کوچک از بزرگسالان خود فریم. این Warby Parker بچه های سایت می گوید: “ما کاهش Percey, Wilkie, دیورند, لوئیس, ولتی و دیزی به اندازه های مناسب برای کودکان سنین 4 و تا در یک لوله شکل نما از رنگ معشوق: پر جنب و جوش, کریستال, کلاسیک, tortoises و همه کاره دو تن.”

خود را فوق العاده زیبا و شیک فریم در دسترس هستند در 12 سبک و دو اندازه جونیور جونیور برای کودکان و نوجوانان سنین 4-8 و جونیور (فوق العاده باریک و بزرگتر) برای بچه های بزرگتر. چیزی که مورد علاقه ما در مورد Warby Parker است خود را به صورت خودکار giveback از طریق Warby Parker را دانش آموزان پروژه. برای هر جفت از بچه عینک خریداری شده است اهدا به یک بچه نیاز دارند.

95 دلار در WARBY PARKER


شناخته شده به عنوان مظهر کلاسیک عینک آفتابی هوانورد (در دسترس برای کودکان و نوجوانان و همچنین), Ray-Ban, بچه, عینکی, ارائه همان سبک کلاسیک ما انتظار می رود در قیمت مقرون به صرفه. Ray-Ban عینک را برای کودکان و نوجوانان آمده در دو اندازه گزینه های در سنین 4-8 8-12 و برای اطمینان از مناسب مناسب در کودکان جوان چهره و در مواد مانند تیتانیوم و کربن آنها را بسیار سبک وزن است. وب سایت خود را ارائه می دهد بیش از 40 گزینه های برای کودکان و نوجوانان قاب هر کدام با اشکال مختلف و رنگ و مواد است که واقعا نشان دادن شخصیت خود را. ما عشق است که بسیاری از محبوب بالغ سبک در حال حاضر در دسترس برای کودکان و نوجوانان.

یک منتقد در ستایش نام تجاری محبوب کرد و گفت:”کامل! قیمت عالی عالی محصول محکم است. کمک کرده است و من پسر به دست آوردن بینایی خود را با تنبلی چشم. او رفته از 200/20 به 50/20. محصول خود را در حال تغییر است زندگی می کند. با تشکر از شما.” ما نمی تواند برای هر چیزی بخواهید بیشتر برای ما kiddos!

$94 در RAY-BAN

بهترین فریم فقط برای بچه ها عینک

گاهی اوقات ما kiddos فقط بیش از حد خشن بود و هزینه های زیادی در فریم زمانی که آنها فقط از بین بردن آنها هر چند ماه. Aqwano انعطاف پذیر فریم ارائه بودجه دوستانه جایگزین زمانی که ما نیاز به آن را سریع. موجود در دو شکل بیضی برای کودکان سنین 5-12 و مستطیل شکل برای بچه های سنین 3-8 و کامل با یک بند الاستیک برای جلوگیری از آنها را از سقوط کردن این قاب ها برنده برنده. روشن لنز را می توان به راحتی جابجا کردن برای خود را kiddos نسخه آنهایی که زمانی که آنها تنها چیزی که سمت چپ ایستاده از جفت.

یکی mama اظهار داشت:”این قاب ها یک نجات دهنده زندگانی من 6 ساله پس از آن که فقط تبدیل 7 به حال شکسته عینک خود را در مدرسه و او نیاز به امکانات جدید سریع است. بنابراین من به ارمغان آورد و این پرداخت برای لنز برش کوچکتر به آنها و او کاهش یافته است و آنها را نشسته بر روی آنها از دست داده و آنها را در جایی در زیر کتاب ها و چیزهای اما آنها باید حفظ شکل خود را.”

18 دلار در آمازونبچه نور آبی, عینک تمام خشم و ما mamas با عجله به محافظت از چشمان جوان از حد صفحه نمایش زمان است. ما دوست دارم که AIEYEZO بچه نور آبی مسدود کردن سیلیکون انعطاف پذیر, مربع, عینک فریم در دو بسته. این فوق العاده است برای ترک یک جفت را در خانه و در مدرسه (وقتی که یک چیز دیگر) و یا ترک یک جفت نور آبی و تبدیل یک جفت به تجویز عینک در مقرون به صرفه قیمت قاب. تقریبا هر جفت از قاب می تواند تبدیل به تجویز عینک هنگامی که آورده خود را به محلی مراقبت از چشم, متخصص و, این زیبا و رنگارنگ ترکیب هستند بدون استثنا با جایزه اضافه شده از یک جفت دوم.

یک منتقد در یادداشت “پسر من نیست تا به حال قرار دادن هر چیزی دور, بنابراین من برای پیدا کردن این عینک در زمین خود بازی صندلی به طور منظم (ترجمه…من پا بر روی آنها). آنها با دوام و موثر و فوق العاده زیبا. او در واقع هیجان زده به آنها را می پوشند.”

31 دلار در آمازون


اگر شما نمی توانید این یادداشت که روشن شد, سرد, وای Cool Kids’ میدان لنز روشن فریم برای نوجوانان مناسب هستند و گزینه مقرون به صرفه. طراحی شده برای مناسب کودکان سنین 5-12 با دوام و بسیار سبک وزن و استات فریم های زوج می تواند با هر نسخه لنز. انتخاب رنگ صورتی و بنفش و سبز و یا خاکستری فریم در یک کراوات رنگ چاپ مطمئن است به مورد علاقه برای دختران و پسران یکسان است. برای این قیمت آن را آسان به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در گزینه های رنگ چند به طوری که زمانی که آنها بیش از بنفش قبل از نسخه خود است تا آن را آسان سازش. کامل با بهار لولا و یک پد بینی به اندازه مناسب برای کودکان و نوجوانان این فریم خواهد بود هر دو امن و راحت است.

یک منتقد می گوید:”من خوشحال هستم که این لنز برای دخترم, پیر, عینک متناسب با این فریم. آنها خوب و با دوام و بسیار شیک, او آنها را دوست دارد و من آنها را دوست دارم. من خواهد شد خرید دوباره!”

20 دلار در آمازون

بیشتر به دنبال مادر تایید تابستان ، اتمام همه ما از بالا اسباب بازی برای تابستان.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im