kids-spain-lockdown
یک دختر در حبس به نظر می رسد از پنجره به بیرون در تاریخ 17 آوریل سال 2020 در بارسلونا ، مانوئل Medir/گتی

با توجه به COVID-19 pandemic, کودکان در اسپانیا شده اند مجاز به ترک خانه های خود در بیش از یک ماه

این COVID-19 همه گیر نهفته است کل جهان, آلوده کردن افراد از هر گروه سنی و جنسیت و هویت و ملیت و نژاد. اما وقتی که می آید به مدیریت بسیار عفونی و ویروس کشنده هر کشور گرفته شده یک رویکرد متفاوت است. در حالی که اکثر مردم در حال تمرین های اجتماعی فاصله در برخی از فرم برخی از دولت ها گرفته اند اقدامات شدید برای اطمینان از سلامت خود مردم است. در واقع در اسپانیا, کودکان شده اند مجاز به ترک خانه در بیش از یک ماه حتی به بازی در حیاط.

در 14 مارس نخست وزیر اسپانیا پدرو Sànchez تحمیل سرسخت اقدامات خود انزوا در کشور است. “اکثریت جمعیت اسپانیایی می خواهد برای غلبه بر این ویروس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است, بنابراین من معتقدم اکثریت رعایت خواهد شد,” او گفت: در مورد سفارش که شامل محدود کردن گردش از غیر ضروری کارگران را به خرید مواد غذایی یا لوازم پزشکی و یا پیاده روی سگ. ورزش در فضای باز ممنوع بود و رستوران ها بسته بودند تنها قادر به ارائه مواد غذایی. اما حکومت خود را در مورد فرزندان این کشور شاید مهمترین محدودیت — بدون بچه ها مجاز خارج از خانه به هر دلیلی. در ابتدا در نظر گرفته شده برای یک دوره 15 روز کشور و مستند است که در حال حاضر توسعه یافته حداقل تا مارس 26 و هر کس در مورد آن خوشحال است.

بارسلونا شهردار و مادر و دو ادا Colau به تازگی ابراز سرخوردگی او خواستار پایان دادن به سخت مستند.”این کودکان نیاز به خارج شدن” او نوشت: در Facebook در هر NPR. “صبر کنید نه بیشتر: رایگان فرزندان ما!”

“هفته به هفته آنها مبارزه با هر یک از دیگر هر روز آنها را متناسب با غم و اندوه و خشم” او نوشت: در مورد فرزندان خود ابراز نگرانی خود را در مورد “روانشناسی و بهداشت روانی.”

“اگر بزرگسالان می تواند بیرون رفتن برای پیاده روی سگ… چرا باید فرزندان ما در انتظار نگه داشتن?”

او استدلال می کند که کودکان باید اجازه داده شود به خارج شبیه به دیگر کشورها “مطابق با کارشناسان بهداشت و مشاوره”.

“ما خسته از گفته بودن که ما سربازان این جنگ به جای صحبت کردن در مورد چگونه به مراقبت از ما زندگی می کند و هر یک از دیگر,” او اضافه شده است.

حتی وجود دارد Change.org درخواست گردش است که تولید بیش از 55 ، 000 امضا. “اگر چه آنها کامل شهروندان دختران و پسران ما هستند و نه تنها محدود به خانه های خود را, اما نیازهای خود و حقوق ناپدید شده اند از بحث های عمومی در اطراف این بحران است. آن را به عنوان اگر آنها وجود نداشت” درخواست می خواند. آن را می پرسد برای “امکان بودن در خارج از منزل دریافت نور خورشید” ذکر است که آلمان و فرانسه و هلند را احترام به حقوق کودکان در این راه.

اما با توجه به El Pais, وزارت بهداشت است و در عین حال به نظر آرامش بخش قوانین است. وقتی پرسیده شد که در مورد آن در روز دوشنبه توسط روزنامه نگاران, وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: “ما می رویم به عمل با بیشترین احتیاط. زمانی که ما بر این باورند که شرایط ایمنی را به این تصمیم وجود دارد و بر اساس این اطلاعات ما را به آن و آن را شناخته شده است. در حال حاضر و ما آگاهانه از فداکاری ما باید برای حفظ این اندازه گیری است.”

در حالی که این کشور در حال حاضر در حال بررسی پتانسیل سلامت روانی پیامدهای quarantining کودکان خروجی اخبار مصاحبه کارشناسان که ابراز نگرانی کرد.

“در چند ماه کودکان که در حال حاضر در حال ترس و مهار خواهد شد شروع به آشکار صدمات و مشکلات واقعی که سلامت روان خود را در حال تولید است در این وضعیت” روانپزشک دیگو Figuera الورز از Clínico سن کارلوس بیمارستان به آنها گفت. “آنچه اتفاق افتاده این است که تولید خواهد شد و تولید صدمات هر دو در دوران کودکی و نوجوانی” او می گوید. “خاطرات آسیب زا ایجاد جدا خاطرات و آنها به نوبه خود به مشکلات رفتاری که آشکار خواهد شد زمانی که کودکان به مدرسه بازگشت و یا تبدیل خواهد شد somatizations,” (تظاهرات فیزیکی از مشکلات عاطفی.)

همانطور که در آوریل 17, شده اند وجود دارد بیش از 188,000 تایید موارد COVID-19 در اسپانیا و بیش از 19,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im