کودکان و نوجوانان می تواند فعالان بیش از حد–این بچه سازماندهی یک زندگی ماده آوریل در جامعه خود


BLM-Children-March-1
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

یکی از سخت ترین قسمت های نژادی و عدالت قیام کرده اند بدانند که آیا یا نه به حضور نژادی عدالت حوادث به عنوان یک خانواده است. می شود آنها را امن و بچه پسند? کودکان هستند استقبال می کنید ؟ به عنوان یک بزرگ, چند نژادی, خانواده, ما فکر می کنیم این مهم است که شامل بچه های ما در آنجا فعالیت که ممکن است از آنجایی که ما در حال کار برای ایجاد آینده ای بهتر و دنیا برای آنها.

خوشبختانه حوادث بیشتر و بیشتر در حال ایجاد با تمام اعضای خانواده در ذهن مطمئن شوید این رویداد بچه مناسب است. پس از همه یاقوت پل معروف گفت که نژاد پرستی است مسئله یک بیماری است و ما باید برای متوقف کردن با استفاده از بچه ها برای گسترش آن است. با سازماندهی یک بچه مارس برای عدالت نژادی, کودکان و بزرگسالان قادر به گرفتن یک نقش فعال در ضد نژادپرستی و زمانی که قابل اجرا سفید allyship.

به یاد داشته باشید نژادی عدالت نیست سطحی vibes از صلح و عشق و وحدت است. نژادی و عدالت مبارزه در یک نبرد یک اقدام اما آن ارائه می شود باید به بچه ها در راه آنها می تواند درک و فهم. آیتالله سیستانی از لوئیزیانا میزبان کودکان نژادی عدالت مارس به تازگی با هدف ارائه یک “فضای امن برای افراد جوان به یادگیری در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.” علاوه بر این اهداف خود بودند برای کمک به کودکان توسعه مهارت های لازم برای شناسایی و جلوگیری از نژادپرستی در مدارس محلات و جوامع” و همچنین “صدای خود را شنیده و در مورد آینده آنها می خواهند به ساخت.”

کریستین دیویس و خانواده اش به تازگی میزبان کودکان مارس در سنت لوئیس. او گفت: مامان ترسناک است که پس از مصرف دو فرزند او — نولان که هشت و کارولین که پنج به محلی راهپیمایی نولان خواسته به صحبت می کنند در دومین رویداد. او با بلند گو حرف زدن و گفت: “جلوگیری از صدمه زدن به مردم سیاه و سفید!” مخاطبان را تشویق می کردند. نولان خواسته مادر خود را اگر او می تواند خود را مارس به طوری که بچه های دیگر می تواند صحبت می کنند بیش از حد. دیویس به توافق رسیدند و آنها میزبانی یک رویداد دو هفته بعد در جامعه خود از کیرکوود میسوری که تا به حال حدود هفت صد نفر به یک هزار نفر از شرکت کنندگان است.

اگر شما با توجه به میزبانی یک کودک پسند نژادی سهام رویداد, آیا آن را در ماه مارس و یا فعالیت های جمع آوری در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

ایجاد هدف خود را.

This Is How To Organize A Children's 'Black Lives Matter' Event
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

آیا شما می خواهید برای ترویج? شما چه می خواهید شرکت کنندگان به یاد بگیرند ؟ چگونه می شود آنها را بهترین یاد بگیرند ؟ به یاد داشته باشید کودکان و نوجوانان تمایل به انجام این کار به خوبی با انتظارات روشن و فعالیت های عملی دعوت به شرکت و بصری تظاهرات. آنچه شما می خواهید آنها را به انجام آنچه آنها یاد بگیرند ؟ معنی, چه آینده اهداف ؟ این سوالات مهم هستند! هنگامی که ترویج رویداد خود را در رسانه های اجتماعی و در طول رویداد خود را, مطمئن شوید که برای انتقال منظور خود را به مخاطب است.

برنامه ای برای نگه داشتن این برنامه بخش کوتاه و شیرین است.

This Is How To Organize A Children's 'Black Lives Matter' Event
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

آیتالله سیستانی توصیه به نگه داشتن برنامه نویسی بخشی از این رویداد به پانزده دقیقه یا کمتر. برنامه های دیگر نمی خواهد نگه داشتن کودکان توجه است. آنها ارائه برخی از ایده های برای ایجاد جذاب برنامه است. باید کسی انجام دهد “بالابر هر صدا و آواز خواندن.” یک شعر خواندن. آنها مورد استفاده من می توانید انجام دهید سخت چیزهایی که توسط Gabi گارسیا. زمان نژادی عدالت شعار تماس-و-پاسخ مد همراه با نگه داشتن نشانه. آنها همچنین توصیه می کنند که یکی از این فعالیت ها می تواند نشانه ای-ساخت ایستگاه.

در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان خود را.

This Is How To Organize A Children's 'Black Lives Matter' Event
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

است انتخاب محل قابل دسترس برای همه است ؟ آیا شما به دنبال مقررات ؟ برخی از فضاهای نیاز به مجوز مانند دیویس’ در اصل در نظر گرفته محل St. Louis طاق. حتما تنقلات در دسترس برای راحتی مخاطبان خود را به خصوص اگر آن را یک روز گرم. همچنین است یک ایده خوب به یک کیت کمک های اولیه دستی. البته با توجه به COVID19 مهم برای محافظت از شرکت کنندگان با بیان جلو چه انتظار می رود مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. دوباره تکرار هر گونه قوانین در آغاز این رویداد و دست مطابق با اصول بهداشتی مناطق. مخاطبان جوان را درک دست در فعالیت های چنین به عنوان فرصت برای نوشتن با گچ پیاده رو بود که بخشی از دیویس’ رویداد.

ترویج, ترویج, ترویج.

This Is How To Organize A Children's 'Black Lives Matter' Event
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ترویج رویداد خود را. مطمئن شوید که به وضوح به اشتراک گذاری این منظور دستور کار, محل, تاریخ و زمان و البته رویداد خود را است خانواده پسند. چه چیز دیگری باید مخاطبان خود را می دانم در مورد ویروس-اقدامات احتیاطی لباس (آنها خواهد شد؟), تنقلات و اگر آنها نیاز به چیزی مانند نشانه. شما همچنین می توانید با دعوت از رسانه ها برای پوشش این رویداد مانند دیویس را برای این رویداد او کمک کرد تا میزبان. فراموش نکنید که برای تعیین کسی برای گرفتن عکس و فیلم و به دست آوردن هر مجوزهای لازم برای استفاده و به اشتراک گذاشتن آن عکس.

برنامه پشتیبان گیری.

This Is How To Organize A Children's 'Black Lives Matter' Event
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

اگر آب و هوا باعث تاخیر لازم خواهد شما را ملاقات کند بعد از آن که در همان روز یا reschedule? باید پشتیبان سخنرانان تظاهرات رهبران و رفع خستگی ایستاده میزبان آماده به گام در صورت لزوم. تا آنجا که ایمنی آن را یک ایده خوب برای مطمئن شوید که تمام قوانین در حال دنبال و آنچه شما و سایر داوطلبان که اگر کسی مطرح خطر ایمنی به این گروه است.

به مخاطبان خود در آینده گام اقدام پیشنهادات.

This Is How To Organize A Children's 'Black Lives Matter' Event
حسن نیت ارائه میدهد از الیزابت بیلی راجرز

حضور در یک رویداد فوق العاده است اما این کافی نیست. چه گام هایی می تواند شرکت کنندگان را به ادامه ترویج ضد نژادپرستی? لوئیزیانا آیتالله سیستانی اظهار داشت که آنها بر این باورند حمایت از سازمان هایی مانند آیتالله سیستانی, NAACP و دیگران مهم است. آنها همچنین اصرار کنندگان برای تماس با محلی شهرستان دولت ترغیب آنها به نظر سیستمیک تجدید نظر. پاسخ این سوال برای آنها: بعد چه ؟

لوئیزیانا ACLU ارائه می دهد یک رویداد رایگان ابزار در وب سایت خود را با اطلاعات بیشتر از جمله ضد نژادپرستی منابع است. دیویس نشان می دهد درخواست کمک از کسی که با تجربه تر از قبل با توجه به میزبانی یک رویداد. راه پیمایی ها و تجمعات قطعا می تواند مقدار زیادی از کار نیاز به آگاهی از قوانین و توانایی سازماندهی شود. به عنوان این دو میزبان نشان می دهد یک رویداد ترویج نژادی-سهام و اذعان است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را می توان قدرتمند در آموزش کودکان و خانواده های آنها به ایستادن برای آنچه درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>