Khloe Kardashian TP می خواهم خانه خواهر خود را در طول یک بیماری همه گیر و مردم عصبانی


kourtney-khloe-kardashian-tp
Kourtney Kardashian/Instagram و گونزالو Marroquin/گتی

اینترنت ناراحت است با Khloe و Kourtney کارداشیان برای کاغذ توالت مرتبط با شوخی در سراسر جهان همه گیر

آن بوده است که چند هفته از فروشگاه های مواد غذایی با داشتن لخت کاغذ توالت قفسه و مردمی خسته شده اند. پس از همه, در این دنیای مدرن. نباید آن را دشوار است برای از بین بردن ته ما و در عین حال در اینجا ما هستند. به عنوان همه گیر مربوط به احتکار تنظیم و مردم برداشت تا تمام دو طبقه آنها می تواند کثیف خود دست دیگران خود را تلاش برای پیدا کردن حتی یک 6-بسته از یک طبقه به عنوان یک نتیجه از همسایگان خود رفتار خرید. به همین دلیل یک کاغذ توالت-اتلاف شوخی که یکی کارداشیان کشیده بر دیگری نیست نشسته خوبی با طرفداران.

در شنبه, Kourtney Kardashian در زمان به او Instagram داستان های به اشتراک گذاری چه, خواهر, Khloe انجام داده بود به اموال او. “بنابراین من تا به حال تا این حد هیجان در ماه” Kourtney گفت. “این چیزی است که من بیرون بیایند. این چیزی است که میسون و Koko انجام زمانی که آنها یک sleepover. این است که در واقع نابغه است.”

کریس حتی در پیوست های تصویری او در حالی که رانندگی توسط Kourtney خانه و دیدن ظروف سرباز یا مسافر. Kourtney به اشتراک گذاشته شده است که تصویری به داستان های خود را بیش از حد با “ما به دنبال انتقام @khloekardashian” نوشته شده و در سراسر آن. که من حدس می زنم ما از چپ به فرض به معنی K قبیله است و حتی بیشتر با ارزش TP سوختگی به عنوان Kourtney بازده آتش. آه.

این همه فقط وجود دارد. باز در نسیم. هرگز برای پاک کردن یک غنیمت است.

بنابراین اجازه دهید باز کردن این واقعی سریع قبل از تبدیل به واکنش های. یا Kourtney and Khloe واقعا نمی دانم که اکثر آمریکایی ها تلاش کرده اند در ماه های اخیر برای قرار دادن کاغذ توالت و یا آنها را می دانیم و فقط… نیمه اهمیتی نمی ؟ در هر صورت, آن را آسان ببینید که چرا مردم با داشتن احساسات در این مورد تا حدودی تن-ناشنوا “شوخی است.”

تا آن زمان من خوب سه هفته از همه گیر-وحشت-سوخت خرید مواد غذایی در سفرهای قبل از, من در نهایت فرود بر روی کاغذ توالت و حتی پس از آن تنها یک لا و تنها شش رول. در خانواده از چهار نفر که در حال حاضر در خانه در تمام طول روز آن را به آخرین طولانی است. دیدن مردم حول آن به درختان بدون مراقبت در جهان قطعا نیش کمی که من به یاد داشته باشید محل که پک اول با ماسک صورت در, احاطه شده توسط دیگر مشابه دست پاچگی و اضطراب مشتریان. وبلاگ آن را به عنوان معلوم نیست دقیقا “درست مثل ما.”

در حالی که من شک کارداشیان بانوان ميانگين هر بیمار با شوخی این واقعیت است که ما در حال زندگی در زمان های مختلف در حال حاضر. یک زمان که در آن شکاف بین غنی و نه غنی مشهود تر است از همیشه. احتمالا بهترین زمان برای جولان دادن این واقعیت است که شما باید به اندازه کافی کاغذ توالت برای پوشش بخشی از یک حیاط بزرگ. امیدوارم آنها متوجه واکنش و تماس TP آتش بس — حداقل تا زمانی که ما می تواند همه ما دست در مغازه ها کمی آسان تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de