Kelly Ripa, Claps در بینندگان نقد کار خود را در خانه ظاهر


kelly-ripa-look-at-home-split
زنده با کلی و رایان/Instagram

Kelly Ripa قوی کلمات برای بینندگان اظهار نظر منفی در مورد او در خانه در هوا ظاهر

به عنوان اگر وجود ندارد در حال حاضر به اندازه کافی چیزهای سنگین در جهان برای مقابله با راست, در حال حاضر افرادی وجود دارند که احساس می کنید لازم است برای انتخاب دعوا در مورد چیزهایی مانند… آرایش. بله شما که راست است. با توجه به این رمان coronavirus همه گیر Kelly Ripa and Ryan Seacrest اند — مانند بسیاری از نشان می دهد بحث میزبان — شده است پخش زنده با کلی و رایان از خانه های مربوطه. و در حالی که آن را applaudable که آنها در حال ادامه برای قرار دادن تلاش به نگه داشتن طرفداران سرگرم Ripa و Seacrest ظاهرا نیست قرار دادن در به اندازه کافی تلاش برای برخی از کسانی که طرفداران.

در روز جمعه در برنامه تلویزیونی نشان می دهد Seacrest همه چیز را با پرداختن به این واقعیت است که او قرار داده و در آرایش برای این قسمت. “عشق مردم به اظهار نظر در نسخه اصلی نشان می دهد و یک زن و شوهر از مردم ممکن است باید گفت که هر یک بار در چندی ما براق در DIY ما نشان می دهد روند. و بنابراین شما توصیه می شود که من چیزی و من آن را ایستاده,” او توضیح داد که اشاره به یک پودر برنزه کننده پیشنهاد شده توسط Ripa.

که به Ripa این segue او نیاز به آدرس هر کسی گفت همه چیز منفی در مورد راه co-میزبان نگاه کنید در حال حاضر.

“اول از همه, اجازه دهید من فقط می گویند به مردم اظهار نظر در ظاهر ما: چطور جرات شما و شما خوش شانس هستید که ما در واقع قرار دادن لباس در. چرا که آن را سخت تر از شما فکر می کنید به رول از رختخواب بیرون آمده و به یک تلویزیون نشان می دهد. آن را ضد شهودی” او تیز گفت. “من این را به فقط کشیدن لپ تاپ را به تخت. اما من قصد ندارم چرا که من در حفظ و گفتن خودم ‘به صورت حرفه ای هستید و این است که هنوز هم نشان می دهد تلویزیون و این روزها هنوز هم مهم است.’ این نوع مانند سرود من.”

او در ادامه به تاکید است که این بیماری همه گیر است تغییر دیدگاه او در بیشتر راه بیش از یک و گفت: “من برای یک, باید دستور آرایش. من فقط با استفاده از آنچه که من باید. برخی از آن من مطمئن هستم که احتمالا سمی است. آن را احتمالا راه گذشته تاریخ انقضا آن. من اهمیتی نمی دهند. من یک چشم انداز جدید در زندگی است. برخی از چیزهایی مهم نیست دیگر است و ظاهر این است که یکی از آن چیزهایی است که فقط مهم نیست.”

همانطور که برای Seacrest او مراقبت به اندازه کافی به Ripa آرایش, نکات تایید او می پوشد گرلن قرمز مایل به قهوهای — که او اعمال می شود با یک قلم مو است که “خالص آسمانی احساس در پوست انسان است.” مانند Ripa او را خوب نمی بینه و با دیگران به پرش را بیش از حد. او قدردانی این واقعیت است که مردم رفتن آرایش-رایگان معنی آنها “راحت فقط بودن خود را دارند.”

این می رود بدون گفت که در آینده Ripa و Seacrest بیش از راه آنها نگاه کنید یک دیک حرکت می کند. ما در وسط یک جهانی همه گیر. مردم در حال مرگ هستند. زندگی به عنوان ما آن را می دانم ممکن است هرگز همان خواهد بود. اگر شما نگران در مورد اینکه آیا کسی که در تلویزیون های پوست بیش از حد براق, شما نیاز به اولویت-بررسی Ripa فقط خدمت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de