Kelly Clarkson انجام قدرتمند ‘Kellyoke’ ادای احترام برای کارگران خط مقدم


kelly-clarkson-singing-thank-you
کلی کلارکسون نشان می دهد

Kelly Clarkson به برکت اینترنت با یک پوشش از لورن Daigle را “به شما می گویند” به افتخار بهداشت و درمان کارکنان خطر زندگی خود را برای کمک به نبرد COVID-19

Kelly Clarkson ممکن است خود منزوی در مونتانا در مرتع پرورش احشام دور از تمدن بشری اما این بدان معنا نیست که او را از رسیدن به میلیون ها نفر از طرفداران از راه دور به طور منظم. از اوایل آوریل Clarkson شده است از راه دور فیلمبرداری یک قسمت از کلی کلارکسون نشان می دهد در هفته, و همچنین آپلود جایزه بخش مانند “حمام Kellyoke” و “پیام از مونتانا است.” کلارکسون است که قطعا ماندن مولد و برای که ما سپاسگزار به این دلیل که ستاره پاپ مجازی حضور است که دقیقا آنچه که ما نیاز به سالم ماندن این روز است.

روز دوشنبه (18 مه) Clarkson به اشتراک گذاشته اضافی نسخه ویژه ای از “حمام Kellyoke” — که به احتمال زیاد شما را خوشحال-گریه پس گرفتن برخی از بافت. در کلیپ خواننده انجام یک جلد لورن Daigle را 2018 آهنگ “به شما می گویند” به عنوان یک تعهد برای همه کارکنان بهداشت و درمان که قربانی زیادی برای کمک به نبرد COVID-19 بحران است. این ویدئو نشان می دهد Clarkson آواز در مونتانا و همچنین نشان می دهد که کلیپ های پرستاران و پزشکان EMTs و دیگر شجاع بهداشت و درمان کارگران که برخی از آنها برای پیوستن به او در این آهنگ. “شما گریه من خوب است. آهنگ خیلی خوب است. آن را دریافت لورن Daigle,” کلارکسون می گوید: در پایان این کلیپ.

این اولین بار نیست Clarkson نشان داده است برای حمایت از کسانی که در خط مقدم و حمایت برای شیوه های ایمن در طول بحران همه گیر. امروز او نیز دیگر ارسال Kellyoke کلیپ: “ما خانواده” در اصل توسط Sister Sledge. این تصویری است که اختصاص داده شده به تمام کارگران ضروری مانند فروشگاه مواد غذایی کارکنان و رانندگان تحویل.

“به کشور ما باعث پیشرفت این بیماری همه گیر تحت کنترل هر کس از رانندگان تحویل به فروشگاه مواد غذایی کارگران در ادامه به بزرگ حمل بار. طبعا ضروری کارگران تاکید کرد. بنابراین برای toady را Kellyoke من می خواستم برای کمک به آنها را قطع سست کمی. در اینجا برخی از قهرمانان آمریکا پیوستن من و ما خانواده توسط خواهر, Sledge,” کلارکسون می گوید قبل از او شروع به آواز خواندن.

حدود یک سال پیش (با نام مستعار مارس 27 سال 2020) Clarkson هم نوشته شده یک پوشش ماریا کری را “محو” و در پایان به او گفت طرفداران “لطفا در حفظ و اجتماعی فاصله یک چیز است. شما می دانید همه ما مردم و پزشکان در زمینه های پزشکی, پرستاران, من می دانم که بسیاری از آنها است. آنها با قرار دادن زندگی خود را در خط به مطمئن شوید که همه سالم است. پس لطفا آنها را احترام فقط نگه داشتن یک فاصله از همه است.”

“ما میخوایم از طریق آن دریافت کنید. این فقط یک واقعا پیش فرض زمان” کلارکسون گفت: با یک صدا مانند بسیار مورد نیاز در آغوش بگیرید.

گذشته از ما, احساس خوب, فیلم, Clarkson اهدای 25 درصد از سود را از او جدید Wayfair مجموعه خانه به COVID-19 دانست. در یک ویدئو او توضیح داد که او در ابتدا قصد به تعویق انداختن راه اندازی, اما پس از آن نمیفهمد محصولات جدید ممکن است مردم را شادتر و مجموعه او نیز بودجه پسند است که کمک می کند تا آنجا که بسیاری از ما دقیقا نمی اولویت خرید در حال حاضر. “ما به نوعی از فکر خوب, ما همه گیر در خانه ما طوری بود چه بهتر از زمان شاید در نگاه خانه خود را و رفتن” چه می تواند به من شادتر در این لحظه؟” او افزود: “من می دانم که برخی از ما ballin’ در بودجه, پس از آن بسیار مقرون به صرفه است بلکه واقعا چیزهای زیبا است.”

ما شما را دوست دارم, کلی کلارکسون! با تشکر از شما برای بودن بشاش نور از مثبت همه ما باید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net