کیانو ریوز حاضر جهت شفاهی سوء استفاده وینونا رایدر در مجموعه


Winona-Ryder-Keanu-Reeves-work-together
کوین زمستان/گتی

اضافه کردن این به ما لیست در حال رشد از دلایل به عشق کیانو ریوز

در حال حاضر وجود دارد بنابراین بسیاری از دلایل به عشق کیانو ریوز که تنها ممکن است مشکل ساز حداقل در هالیوود است. او تاریخ زنان سن خود را به جای یک رژه بی پایان 22-سال-مدل های قدیمی (نه با اشاره هر انگشت اینجا لئو). او را افزایش می دهد تن از پول برای حمایت از موسسات خیریه برای کودکان و نوجوانان. فقط نام او را فرد از سال در حال حاضر (و کسی لطفا به من کیانو کتاب رنگ آمیزی در حالی که ما در آن هستیم لطفا و با تشکر از شما).

در حال حاضر ما هنوز دلیل دیگری برای عشق پسر آماده برای اضافه کردن به لیست. وینونا رایدر به تازگی مصاحبه ای با ساندی تایمز که در آن او در مورد صحبت بازیگران در کنار ریوز در سال 1992 فیلم دراکولا, اولین فیلم دو بازیگر با هم بود. در یک صحنه رایدر بود و نیاز به نگاه شوکه شده و ترسیده. به منظور رسیدن او به گریه بیشتر کارگردان فرانسیس فورد کاپولا شروع به فریاد در او خاموش-دوربین مکالمه او یک فاحشه و تشویق همه مردان دیگر در مجموعه ای به انجام همان.

“اما کیانو نمی خواهد” رایدر گفت. البته او نمی خواهد چرا که بسیار آشفته است و آن را نه تنها سبک خود را. رایدر را نیز اضافه کنید که او دیگر شرکت ستاره آنتونی هاپکینز و Richard E. Grant نیز حاضر به شرکت.

قرار دادن رول چشم در اینجا در این واقعیت است که رایدر گفت که او و کاپولا “خوب در حال حاضر.” اما آنچه که من واقعا دوست دارم در مورد این داستان این است که این آغاز یک دوستی مادام العمر بین او و ریوز. آنها رفت و به کار در سه فیلم بیشتر با هم — 2006 A Scanner Darkly, 2009 است زندگی خصوصی Pippa Leeو 2o18 را مقصد عروسی — اما بیشتر از آن به نظر می رسد مانند آنها آویزان کردن در وقت آزاد خود را بیش از حد.

“من دوست دارم کیانو,” رایدر گفت: در مصاحبه. “ما دوستان زیادی. من از دست او بسیار و از آن سخت است چرا که او نه چندان دور, فقط بیش از وجود دارد,” او اضافه شده اشاره پنجره خانه اش. به طوری که آنها در حال همسایگان ، ما حتی نمی توانید مسئولیت رسیدگی به چقدر ما از این عشق.

رایدر ادامه داد: “این سخت ترین چیزی که من نمی دانم با این برنامه شما فقط می توانید بروید و …?”

ساندی تایمز نوشت که وقتی مصاحبه کننده پیشنهاد او برای اجتماعی فاصله پیاده روی در محله با ریوز رایدر روشن کرد و گفت: “من قصد دارم به تماس کیانو!”

امیدوارم این دو شیرین دوستان با بهره گیری از تمام پیاده روی در اطراف محله خود را در حال حاضر. آنها هر دو سزاوار آن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>