کیانو ریوز آورده سالم و خالص Vibes به [email protected]صفحه اصلی


wholesome keanu
Steven Weintraub/برخورد/توییتر

ریوز بازبینی دو معشوق فیلم: کنستانتین و بیل و تد

محبوب بازیگر کیانو ریوز خوشحال طرفداران در [email protected] رویداد بیش از آخر هفته صحبت کردن در نه یکی بلکه دو پانل و گسترش عشق و شادی در راه تنها او می تواند.

ریوز پیوست دوست دیرین و شرکت ستاره الکس زمستان به صحبت در همه چیز بیل و تد صورت موسیقی, سومین قسط بیل و تد سری که آخرین نسخه که در سال 1991. اما این کافی نیست ریوز به اطراف; پس او نیز پیوست با زنجیره ای-سیگار کارآگاه در یک کنستانتین 15-سالگرد ارائه شده است.

در طول کنستانتین پنل را به طرفداران برخورد, ریوز عملا پیوست مدیر فرانسیس لارنس و تولید کننده Akiva Goldsman و گفت: چگونه خدا را شکر او داده بود ، “من نمی مردد اما من نه انگلیسی و من نمی بور,” ریوز گفت: از کتاب های کمیک نسخه. (او موهای او در حال مرگ او را تایید کرد.) “این جمله زیبا از شخصیت این بشر دوستانه کلبی, خسته, جهان خسته [و] خسته از تمام قوانین و اخلاق و اخلاق و فرشتگان و شیاطین است اما هنوز هم بخشی از آن است.”

ریوز و سپس پیوست مدیر Kevin Smith, Samara بافی و زمستان (بیل) به صورت یک پنل در انتشار بیل و تد چهره موسیقیکه در آن او احساسی صحبت کردن در مورد کار با زمستان. این جفت ارز همچنان دوستان پس از جلسه در طول سال 1989 امتحانات ابتدائی Bill & ted’s Excellent Adventure. “من می توانم احساس یا خنده یا هر چیزی مثل این راه است که کار بر روی بیل و تد می کند و کار کردن با الکس. که وجود ندارد در هر نقطه دیگری در جهان برای من” ریوز گفت.

ریوز نیز گفت: او می دانست که محبوبیت فیلم رشد به یک فرقه مانند زیر است. “به محض این که مردم شروع به فریاد در خیابان, مردم, خواهد, مانند, ‘بود عالی!’ و ‘حزب ، و من مانند ‘سرد'” ریوز گفت. اسمیت اضافه شده از فیلم “این باعث می شود یک احساس گرم در این نا امید کننده بار…این شایان ستایش…آن را به معنای ستایش است.”

ریوز نیز پله به کتاب های کمیک جهان در یک راه هیجان انگیز: به عنوان یک نویسنده. او کار بر روی 12 شماره در سری محدود “BRZRKR” با Boom! استودیو خواهد بود که در آینده ماهانه آغاز Oct. 7. “من حدس می زنم من در نوشتن اتاق” ریوز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این شخصیت که متولد 80,000 سال پیش نیم خود را به یک جنگ خدا او گفت:” از شخصیت. “این یک کمی فانتزی در واقعیت…ما هیجان زده در مورد آنچه اتفاق می افتد. داستان مصرف برخی واقعا جالب تاب و چرخش.”

تجلیل به ریوز برای ادامه به ایجاد جدید و هیجان انگیز در راه است, اما من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه وقتی که من می گویند که ما همه می خواهم قدردانی اگر شما باقی می ماند در مقابل دوربین برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de