کیت میدلتون در زمان شایان ستایش ترین عکس های شاهزاده ویلیام و بچه ها این روز پدر


prince-william-and-kids-father’s-day
دوک و دوشس کمبریج/Instagram

یکی دیگر از زیبا عکس نشان می دهد که بچه ها به شوخی ستون در پرنس ویلیام

دوشس کمبریج — و یا به عنوان ما می دانیم که او کیت میدلتون — بزرگداشت روز پدر و پرنس ویلیام تولد 38 در این سال با دو اهل تفریح و بازی, دوستداشتنی, عکس های شاهزاده ویلیام و بچه های پرنس جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2.

“دوک و دوشس کمبریج بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یک عکس جدید از Duke با شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی جلوتر از دوک تولد فردا” عنوان ارسال شده به دوک و دوشس کمبریج را Instagram می خواند. با توجه به عنوان و گزارش های کیت در زمان این عکس در اوایل این ماه در زمینه خود نورفولک کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن.

منجر به شاهزاده ویلیام تولد, خانواده صرف وقت خود را در قرنطینه تبادل چادر, اردو زدن در حال رشد سبزیجات و پخت کیک و بیسکویت در Anmer سالن آشپزخانه, Daily Mail گزارش. “کودکان حمله کرده اند و آن را فقط به یک انفجار از آرد و شکلات در همه جا” پرنس ویلیام گفت بلفاست تلگراف.

اما به عنوان غیر ضروری کسب و کار شروع به بازگشایی در بخشی از انگلیس او و کیت باید جرأت را به چشم بازدید از یک نانوایی محلی و مرکز باغ بود.

“دوک و دوشس کمبریج بازدید دو کسب و کار مستقل به شنیدن آنها چگونه بوده است نهفته coronavirus و چگونه آنها در حال بازگشت به حالت عادی” خانواده سلطنتی نوشت: در Facebook. “دوک کمبریج بازدید Smiths نانوا شده اند که در خدمت پادشاهان لین برای 50 سال در حالی که دوشس کمبریج بازدید فکنهم مرکز باغ جایی که او به ملاقات مرکز صاحبان قبل از صحبت کردن به کارکنان است.”

بازدیدکننده داشته است خود را دنبال ملکه الیزابت پیام حمایت از بازگشایی کسب و کار.

“در زمان یک مشکل بزرگ برای بسیاری از آن است که قلب و گرم شدن کره زمین برای دیدن مدنی پاسخ و سخاوت بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ به چالش های مطرح شده که آیا حمایت از بخش سلامت و یا آسیب پذیر جوامع,” او نوشت. “به عنوان حامی اتاق بازرگانی را به من می دهد غرور و افتخار بزرگ برای دیدن سهم شما و اعضای خود را در حال ساخت به کمک شرکت های قهرمان تجارت و بازسازی جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>