Kanye را Bonkers مصاحبه: او طرفدار زندگی, Anti-Vax و هرگز رای دادند


kanye-west-interview
غنی خشم/VF20/گتی

او می گوید: او تا به حال COVID نیست باور واکسیناسیون *فقط* ثبت نام برای رای دادن در هفته گذشته و برای برخی از دلایل دیگر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن

در یک مصاحبه جدید را پوشش می دهد که کاملا همه چیز شما هرگز نیاز به دانستن در مورد Kanye غرب و افکار خود را, میلیاردر رپ و مد مغول توضیح می دهد افکار خود را در ریاست جمهوری COVID واکسیناسیون و مغلوب ساختن پیشی جستن.

و چون هیچ کس را دوست دارد به توهم میلیاردرهای یک پلت فرم بیش از ایالات متحده, فوربس مصاحبه با Kanye فرار بیش از چهار ساعت طول — مقدار مناسب از زمان برای یک خطرناک سیاسی حواس پرتی مثل این یکی.

هر چند او از دست رفته تقریبا همه از مهلت تشکیل پرونده و هیچ انتخاباتی گذشته از کیم کارداشیان و, Elon Musk کنی ظاهرا معتقد است او می تواند بر روی هر برگه های رای او از دست رفته با استفاده از این بیماری همه گیر است که قتل صدها هزار نفر از مردم به عنوان یک قربانی.

“من صحبت با کارشناسان و من قصد دارم به صحبت با جارد کوشنر کاخ سفید با بایدن” او می گوید. او تایید کرد به فوربس نویسنده Randall لین که او “قطعا” برنامه ای برای اجرا در سال 2020 در مقابل برنامه اصلی خود در سال 2024 به عنوان بخشی از “جشن تولد.” این شعار انتخاباتی است موجز “بله!”و همسر در حال اجرا است وایومینگ واعظ.

Kanye می گوید او دیگر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او “پنهان در یک پناهگاه” در اوایل این سال در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اما هنوز هم نمی آشکار انتقاد از او را به عنوان آنجا که جو بایدن:

“من نمی گویم مغلوب ساختن پیشی جستن در راه او ممکن است بخشی از راه است. و جو بایدن? مانند در آمد مرد لطفا. شما می دانید ؟ اوباما خاص است. مغلوب ساختن پیشی جستن خاص است. ما می گویند Kanye West خاص است. امریکا نیاز افراد خاص که منجر. بیل کلینتون ؟ ویژه. جو بایدن خاص است.”

کنی که فقط ثبت نام برای رای دادن برای اولین بار قبل از درگیر شدن در این مصاحبه می کند گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است نزدیک ترین رئیس جمهور ما در سال به اجازه خدا هنوز بخشی از این گفتگو وجود دارد که.

او همچنین نشان داد خود را به یک ضد واکسیناسیون توطئه نظریه پرداز — برای تلفن های موبایل مانند فقط بلیط برای یک سال 2020 ریاست جمهوری اجرا, متعجب? او ادعا می کند او قرارداد COVID-19 فوریه اما در هیئت مدیره با یک COVID-19 واکسن. او به همین دلیل او احساس می کند که راه و آن را.. زیادی است. “از آن پس بسیاری از فرزندان ما که واکسن فلج و… تا زمانی که آنها می گویند راه ما در حال رفتن به رفع Covid است که با یک واکسن من بسیار محتاط. که علامت وحش.”

او سپس به نقل محبوب تئوری توطئه در میان تهمت حامیان و ضد vaxxers در رابطه با این بیماری همه گیر است که یک بار دیگر برای مردم در پشت, کشتن یک بخش قابل توجهی از جمعیت جهان:

“آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت” او می گوید.

در علاوه بر این به عنوان یک ضد vaxxer Kanye نیز متنفر والدین طراحی شده است و ظاهرا ضد انتخاب به این دلیل که او “زیر کلمه از کتاب مقدس است.” به طوری که فوق العاده است.

مصاحبه کامل می شود به جزئیات (که بسیار سخاوتمندانه کلمه برای توصیف او “ریاست جمهوری پلت فرم”) از طرح خود برای کشور, اما بسیاری از آنچه او میسازد بسیار نگران کننده (او خواستار ماه تاریخ سیاه “شکنجه جنسی”) و طاقت فرسا و آن را صادقانه فقط ناامید کننده برای دیدن چنین بزرگ حواس پرتی در طول یک سال انتخابات که در آن بسیاری از زندگی بر روی خط هستند.

به جای تشویق او و برگرفته شعله های آتش از خود وهم (و به همان اندازه خود پسندی) مردم در اطراف او باید متوقف شکست او و به طور پیش فرض بقیه از ما و به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاد در زمان گذشته هر کس فکر آن را خنده دار برای قرار دادن یک رجزخوانی, raving در فرهنگ پاپ ثابت در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>