Kanye West خواهد پرداخت جورج فلوید دختر کالج آموزش و پرورش

Good Morning America /Youtube و Gotham/گتی Kanye غرب متعهد شده است 2 میلیون دلار به خانواده جورج فلوید Ahma

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399
kanye-west-gianna-floyd-college
Good Morning America /Youtube و Gotham/گتی

Kanye غرب متعهد شده است 2 میلیون دلار به خانواده جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور

مشهور و سیاستمداران و چهره های عمومی شده اند پله در راه اصلی در پاسخ به این قتل وحشتناک از جورج فلوید در دست چهار مینیاپولیس افسران پلیس که متهم شده است با نقش آنها در خشونت پلیس مرگ است. از فعال معترض در تظاهرات در سراسر کشور و اهدای پول برای کمک به قید وثیقه از معترضان که بازداشت شده اند به استفاده از پلت فرم خود را برای آموزش جهان در مورد نژاد پرستی و سفید امتیاز ستاره مانند Chrissy Teigen, Steve Carell و Halsey در حال راه رفتن صحبت کنید. این هفته Kanye West قرار دادن پول خود را که در آن اعتقادات او نه تنها ساخت یک کمک مالی بزرگ اما همچنین به طور فعال معترض در شهر شیکاگو.

غرب که آشکارا تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مناسبت های مختلف تایید شده به سی ان ان که از او حمایت 2 میلیون دلار برای حمایت از خانواده های فلوید; Ahmaud Arbery سیاه و سفید مردی که به ضرب گلوله کشته شد در طول یک تنه زدن توسط دو مرد سفید خارج از نیوبرانزویک; و Breonna تیلور کنتاکی EMT که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن سه افسر پلیس پس از آنها وارد آپارتمان او توسط نیروی. اهدا خواهد شد نسبت به هزینه های قانونی برای Arbery و تیلور خانواده, در علاوه بر این به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در بحران است.

علاوه بر این او تاسیس یک 529 طرح آموزش و پرورش را به طور کامل پوشش شهریه های کالج برای Gianna فلوید را 6 ساله دختر که به نظر می رسد در صبح بخیر امریکا این هفته باز در مورد پدر مرحوم او برای اولین بار. "من او را از دست" او اعلام کرد. او همچنین نشان داد او جدی و حرفه ای آرمان — پس شهریه متعهد غرب باید در مفید آمده است. "من می دانم آنچه من می خواهم به زمانی که من رشد" Gianna گفت. "یک دکتر. بنابراین من می تواند به مردم کمک کند."

روز پنج شنبه در غرب و حتی پیوست شیکاگو دانش آموزان مدرسه در صلح مارس خواستار آن است که شیکاگو نگه می دارد و افسران پلیس از مدارس خود را.

"ما به ارمغان آورد و شهرستان از روز گذشته و من حتی نمی باید به آنها بگویید کنی میاد lol," سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال و اعتراض سازمان Ja'Mal سبز توییتی. "او فقط می خواستم به ماه مارس بدون صحبت کردن, بدون دوربین. این سیاسی نیست زمانی که شما شده اند بار خود را در جوامع در حال رشد! با تشکر از شما بچه ها برای آینده است."

"ما در حال انجام این کار از آنجا که ما نیاز به CPD از مدارس ما" یکی دیگر از سازمان Jalen Jobayashi گفت: NBC Chicago. "ما زندگی می کنند بیش از نظامی, بیش از نظارت دولت است. ما در حال زندگی در یک کشور که در آن پلیس را در اینجا قتل کردن بچه ها در راه خود را به و از مدرسه."

یک چیز مطمئن است: اعلام Gianna ساخته شده پیش از آن در هفته در حال حاضر ویروسی تصویری درست است "پدر دنیا را تغییر داد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب