جاستین ترودو اعلام کرد کانادا ممنوعیت حمله-سلاح های سبک


Justin-Trudeau-assault-gun
توماس KIENZLE/خبرگزاری فرانسه/گتی

این ممنوعیت پس از اخیر تیراندازی و کشتار در نوا اسکوشیا

پس اخیر جرم تیراندازی در کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد این کشور خواهد بود ممنوعیت حمله-سلاح های سبک.

نخست وزیر اشاره کرد بسیاری از تیرباران های دسته جمعی در کشور است, اما ممکن است های اخیر رخ داده است که در نوا اسکوشیا در ماه آوریل که در آن 22 نفر از مردم بی گناه کشته شدند که در نهایت نوک فلس.

“کانادایی سزاوار بیشتر از افکار و نماز” ترودو گفت. “شما نمی نیاز به یک AR-15 را به یک گوزن. این سلاح طراحی شده بودند برای یک هدف و تنها یک هدف: برای کشتن بیشترین تعداد از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان. بدون استفاده از وجود دارد و هیچ جایی برای چنین سلاح در کانادا است.”

نوا اسکوشیا تیرانداز بود که معتقد به تلاش برای کشتن دوست دختر خود را (که فرار) رفت و در یک تیراندازی کشته شدن 22 نفر با تیراندازی به آنها و تنظیم آتش سوزی, قبل از کشته شدن توسط پلیس. او مسلح به دو تفنگ نیمه اتوماتیک و چند نیمه اتوماتیک و تپانچه.

کانادا دارای یکی از بالاترین سرانه نرخ مالکیت اسلحه در دنیا حدود 34.7 سلاح گرم در هر 100 نفر نگهبان گزارش شده است. آن را هنوز هم در حال سقوط دور پشت ما است که نزدیک به 120 اسلحه به ازای هر 100 نفر است.

در ایالات متحده تا پایان سال 2019 وجود دارد 417 جرم تیراندازی در آمریکا با توجه به داده ها از غیر انتفاعی خشونت اسلحه بایگانی (GVA). سی و یکی از کسانی که اعدام شدند جرم قتل.

“بنابراین بلافاصله موثر آن است که دیگر مجاز به خرید, فروش, حمل و نقل, واردات و یا استفاده از درجه نظامی, حمله سلاح در این کشور” ترودو در ادامه گفت: به منظور اتحاد دو سال عفو دوره برای صاحبان فعلی.

“تا زمانی که کانادایی ها در حال از دست دادن عزیزان خود به اسلحه و خشونت به اندازه کافی تغییر کرده است:” ترودو تکرار در ماه سپتامبر. “ما می دانیم که شما نمی نیاز به یک درجه نظامی حمله سلاح یکی طراحی شده برای کشتن بیشترین مقدار از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان را به یک گوزن.”

هر چند برخی بر این باورند که نخست وزیر است که با استفاده از آن همه گیر به فشار سیاسی دیگر موارد دستور کار یک “اکثریت قریب به اتفاق” اکثریت کانادایی ها (تقریبا چهار از پنج) حمایت از این ممنوعیت بر اساس یک نظرسنجی از آنگوس رید موسسه منتشر شد جمعه.

کانادا در حال حاضر سخت تر از قوانین کنترل اسلحه از ما که هنوز به ممنوعیت تفنگ. “ما به مدت طولانی متعهد به تقویت کنترل اسلحه در این کشور از جمله ممنوعیت سبک نظامی سلاح حمله” ترودو گفت: امروز. “وجود دارد هیچ نیاز در کانادا برای اسلحه طراحی شده برای کشتن بیشترین مقدار از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im