جاستین بیبر در پاسخ به تجاوز جنسی اتهامات در توییتر


justin-bieber-Sexual-Assault-Allegations
Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/گتی

جاستین بیبر چهره تجاوز جنسی اتهامات از دو ناشناس به زنان در توییتر

بین coronavirus همه گیر و مداوم ضد نژادپرستانه تظاهرات مسلط سرفصل می توان آن را آسان به را فراموش کرده ام که ما هنوز در #MeToo عصر و هالیوود است که هنوز هم تحت یک حساب در مورد نقش آن در حفاظت از مردان قدرتمند به آنها آزار و تجاوز زنان. در حال حاضر جاستین بیبر چهره دو اتهام تجاوز جنسی از زنان ناشناس در توییتر. او در پاسخ به یکی از آنها به رد اتهامات او را اما در عین حال به آدرس دوم به جلو آمده.

در ژوئن 20, یک زن که شناسایی و خودش را تنها به عنوان دانیل و گفت که او انتخاب برای به اشتراک گذاشتن آخرین نام نوشته شده در مورد او را به اتهام حمله به توییتر و گفت: این گرفت در شهر آستین در تگزاس در سال 2014.

“دوستان من و من با بهره گیری از خودمان و کل شب,” او نوشت. “یک مرد و سپس به من نزدیک شد و دوستان من و از ما خواست اگر ما می خواستیم برای دیدار با جاستین. البته ما گفت: بله.”

او گفت که بیبر دعوت همه به اتاق هتل خود را در چهار فصل.

“جاستین تا به حال ساخته شده من موافقت نمی گویند هر چیزی به هر کسی و یا من می توانم در جدی قانونی مشکل” دانیل که گفت: او 21 در آن زمان نوشت. “او سپس از من خواست به او بپیوندند ، این زمانی است که من از خودم چه در جهان است و این عادی است؟”

او گفت که او و جاستین بیبر ساخته شده تاکنون رضايتمندی اما او پس از آن تحت فشار قرار دادند و او را بیشتر از او راحت با. “بدن من احساس ناخودآگاه” او نوشت. “من نمی خواهم برای رفتن به جزئیات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

از طریق یک نماینده از تیم خود آلیسون کی بیبر را تکذیب کرد دانیل را با اتهامات ادعا نبود او ماندن در چهار فصل و در زمان او مدعی حمله صورت گرفت اما تقسیم وقت خود را بین یک Airbnb و Westin hotel.

“پس از این رویداد در مارس 9, جاستین ماند در یک Airbnb که من هم ماندن” Kaye نوشت: در یک Instagram پیام به پاپ طلب. “و هر گونه رزرو هتل او در آستین نیست تا زمانی که شروع شده بود و در Westin نه چهار فصل. پس این است که در واقع غیر ممکن است.”

بیبر همچنین خطاب به اتهامات در یک سری از توییت های که در آن او تا رسید برای خود Airbnb ماندن و Westin hotel.

اما همچنین در ژوئن 20, دوم زن به نام کدی جلو آمد و متهم بیبر از تجاوز جنسی. او ادعا می کند بیبر او را دعوت به اتاق هتل خود را پس از نیویورک ملاقات و خوش آمد می گوید و قفل آنها را در حمام هم که در آن او شروع به نوازش او. “من از او پرسیدم برای متوقف کردن و ادامه داد: می گویند که من نمی توانم با کسی قبل از ازدواج,” او نوشت:, و اضافه کرد که بیبر به اتهام ضرب و شتم او را در تخت خود را قبل از او قادر به ضربه او را “بین پاهای خود را و اجرا را به اتاق زندگی می کنند.”

کدی همچنین گفت که او تا به حال به دنبال سلامت روان و درمان از آنجا به اتهام حمله رخ داده است.

بیبر است نه اظهار نظر در دومین نماید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>