Josh Gad پیوست به ‘بازگشت به آینده’ بازیگران در زوم


back-to-the-future-reunion
Josh Gad/Yotube

بازگشت به آینده بازیگران reunites برای Josh Gad یوتیوب نشان می دهد جدا پیوست

ما نمی دانیم که چگونه و یا چرا آن اتفاق افتاد اما چیزی در مورد کوروناویروس همه گیر شده و همه از مورد علاقه ما, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با هم به صورت مجازی زوم reunions. شاید به این خاطر که افراد در خانه هستند با هیچ جایی برای رفتن تا برنامه های خود را در نهایت اما تا کنون این بیماری همه گیر را گرد هم آورده بازیگران Goonies, Lizzie McGuireو در حال حاضر بازگشت به آینده. Josh Gad لگد جدید خود را پیوست جدا یوتیوب سریال در هفته گذشته با یک Goonies مراسم و برای قسمت دو او همه چیز را تا درجه یک با بزرگترین ’80s, فیلم تا کنون ساخته شده: بازگشت به آینده.

Gad کردم Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson, Mary Steenburgen, Elisabeth Shue and Claudia Wells (او Marty McFly را در این فیلم برای اولین بار قبل از او جایگزین شد Shue برای بقیه از سه گانه) همه با هم در یک زوم تماس بگیرید و این حماسه بود. بازیگران نیز پیوست توسط مدیر فیلم Robert Zemeckis و J. J. Abrams که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ساخت این فیلم او فقط می خواست برای پیوستن به در چرا که او را دوست دارد این فیلم بسیار است.

این بازگشت به آینده مراسم مطرح شده بودجه برای پروژه امید و آن COVID-19 تلاش های امدادی و مراسم چیزهای ضربات در دقیقه 4:10 بعد از لوید کاملا بازسازی نمادین “ما نمی نیاز به راه” خط.

بازیگران reminisced در مورد ساخت فیلم (آن را تقریبا به نام فضانورد از پلوتون), دوباره برخی از صحنه های به یاد ماندنی (من خندیدی و سخت شنوایی Doc قهوه ای می گویند “اسکات بزرگ!”), و صحبت در مورد پتانسیل راه اندازی مجدد و آنچه که ممکن است مستلزم (لوید می خواهد به انجام متقاطع با Rick and Morty).

این ویدئو به پایان می رسد با یک ویژه زوم عملکرد “قدرت عشق” با بازگشت به آینده موسیقی بازیگران, دلیل نمی توان آن را یک Josh Gad-مشترک بدون آواز. چک کردن ویدئو و هفته گذشته Goonies قسمت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im