دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ایجاد ردیاب برای کمک به K-12 مدرسه با بازگشایی برنامه


JHU school reopening tracker
JHU

حقوق صاحبان سهام در مرکز این تیم توصیه برای بازگشت امن

به عنوان پدر و مادر و مدرسه مناطق دست و پنجه نرم کردن با چه چیزی برای انجام با بچه ها برای سال تحصیلی آینده یک تیم از محققان دانشگاه جانز هاپکینز راه اندازی یک وب سایت جدید است که ممکن است کمک به تصمیم گیری را که احساس می کنید کمی کمتر خسته کننده.

JHU را eSchool+ ابتکار و مدرسه بازگشایی سیاست ردیاب ایجاد شد به بررسی و راهنمای K-12 مدرسه بازگشایی طرح در سراسر ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر. این تیم را بررسی تجزیه و تحلیل زمان واقعی از آخرین اسناد هدایت از هر دولت است. تا کنون 46 تخته دولت از آموزش و پرورش و 13 ملی و سیاست سازمان صادر راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس, اما با این پیام از دولت فدرال و برخی از دولت های تصمیم گیری که آیا برای ارسال ما بچه ها گل آلود است در بهترین حالت.

“همانطور که ایالات متحده همچنان به فکر می کنم در مورد بازگشایی مدارس در خط مقدم از هر گفتگویی گفت:” آنت کمپبل اندرسون معاون مدیر JHU مرکز امن و سالم در مدارس در وب سایت خود را. “برای پدر و مادر به سر کار تمام وقت مدارس نیاز به بازگشایی اما تنها در یک راه است که باعث می شود هر تلاش برای حفاظت از ایمنی و سلامت دانش آموزان, معلمان و کارکنان. مدارس نیز نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای جبران ضرر و زیان در آموزش سلامت و سیستم های پشتیبانی رخ داده است که به عنوان یک نتیجه از بسته شدن. این بحث ها اتفاق می افتد در حال حاضر و ما ردیاب تجزیه و تحلیل چگونه آمریکا پیشنهاد برنامه های بازیابی پشتیبانی, دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر.”

سهام نهفته است در مرکز این تیم تصمیم گیری برای راهنمایی برای سال تحصیلی آینده.

“در حالی که مدارس خواهد بود نظارت بر COVID-19 ‘آموزش, اسلاید,’ آنچه از دست رفته است یک چشم در سهام برای گروه های محروم گفت:” مگان Collins, استادیار چشم پزشکی در Wilmer موسسه چشم و برمن موسسه. “حتی به عنوان آموزش و پرورش و بهداشت عمومی رهبران مدافع برای ساخت کلاس درس مبتنی بر آموزش و پرورش یک اولویت برای کسانی که کودکان در معرض بیشترین خطر برای از دست رفته وجود دارد هدایت روشن از مدارس در مورد چگونگی ساختاری عدالت مشکلات باید خطاب.”

این تیم را فراهم خواهد کرد COVID-19 مدرسه بازگشایی فهرست مدرسه اخبار خلاصه اخبار عضویت در خبرنامه هدايت سند با عنوان “اخلاق در K-12 مدرسه بازگشایی: شناسایی و پرداختن به ارزش ها در خطر است” و به عنوان نمونه از “عدالت محور بازگشایی سیاست.”

“آنچه فرزندان از دست دادن با بودن در مدرسه بسیار زیاد است; حضور در مدرسه زندگی-تعریف تجربه بسیار مهم است که برای آموزشی, اجتماعی و عاطفی می گوید:” اموزش Faden, بنیانگذار دانشگاه جانز هاپکینز برمن موسسه اخلاق زیستی. “بزرگترین چالش اخلاقی برای تصمیم گیرندگان است که تعیین چگونه به تعادل منافع کودکان و منافع بقیه جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>