Johnnie Walker منتشر خواهد شد 4 Limited-Edition بندی برای جشن 200 سالگرد

در حالی که این رسم به جشن مناسبت های مهم با یک نوشیدنی جانی واکر است که همه چیز را یک گام بیشتر و feting خود را با یک بطری یا چهار. به افتخار 200 سالگرد بنیانگذار و اسم جان واکر فروش ویسکی از خانواده فروشگاه مواد غذایی مشهور و رسومات پرده برداری کرده است چهار limited-edition بطری که بعدا منتشر خواهد شد در این پاییز.

این برند اعلام کرد که چگونه آن را در نظر دارد به مناسبت آن جشن دویست ساله در روز دوشنبه و تعجب از هیچ یک این طرح شامل بسیاری از منحصر به فرد اسکاچ. نسخه جدید شامل: Johnnie Walker Blue Label 200 Anniversary Limited Edition, طراحی, جانی واکر برچسب آبی افسانه ای هشت نفر جان واکر & Sons جشن مخلوط و جان واکر & Sons دویست ساله مخلوط.

اول از جدید whiskeys است 200 Anniversary Limited Edition طراحی شده است. در حالی که ویسکی خود را هنوز هم همان آبی که برچسب علاقه مندان آمده اند به دانستن و عشق, بطری خواهد شد از ویژگی های قرار دادی تصاویر از شهرها و کشورهای که آمده اند به بازی بخشی جدایی ناپذیر در نام تجاری داستان. بعدی افسانه ای هشت ظریف حاوی ویسکی است که لمس قوی تر از استاندارد و برچسب آبی در 87.6 اثبات است. هر یک از whiskeys آن مخلوط از محصول یک کارخانه یا محل تقطیر که در عمل زمانی که جان واکر آغاز فروش ارواح در 1820.

Johnnie Walker Blue Label Legendary Eight

Johnnie Walker برچسب آبی افسانه ای هشت Johnnie Walker

سومین برنامه ریزی شده انتشار John Walker & Sons جشن مخلوط است که با الهام از نام تجاری قدیمی کوهستانی ویسکی از 1860s و می آید در یک جعبه که باز می شود به فاش کردن یک تصویر از واکر خانواده را در فروشگاه مواد غذایی. در نهایت وجود دارد, John Walker & Sons دویست ساله, مخلوط دقت گردد ویسکی از نام تجاری استاد ماشین مخصوص مخلوط کردن, جیم بوریج که تلاش برای گرفتن طعم و عطر واکر اولین ویسکی. آن است که از مخلوط نادر whiskeys که تمام شده است سن حداقل 28 سال که برخی از آنها آمده از آستین بسته مشروب مانند Pittyvaich, Cambus و بندر الن.

“هر یک از این منحصر به فرد منتشر آوردن یک دیدگاه تازه به ما 200 سالگرد داستان و هستند که راه مناسب برای جشن گرفتن این لحظه برای جانی واکر” بوریج گفت: در آزادی مطبوعات. “این احساس بسیار مناسب به اعلام آنها این هفته همزمان با جان واکر تولد.”

جانی واکر limited-edition سالگرد بندی تنظیم شده به فروش در ماه اکتبر. در حالی که قیمت اعلام نشده است برای همه بندی بطری افسانه ای هشت را به فروش برای $350 جان واکر & Sons جشن مخلوط را به فروش برای $75 و جان واکر & Sons دویست ساله مخلوط را به فروش برای $1,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر