John Travolta, اعلام, همسرم, Kelly Preston, مرگ دلخراش در پست


John-Travolta-Kelly-Preston-death
ANNE-کریستین POUJOULAT/گتی

Kelly Preston نیز یک بازیگر شناخته شده برای نقش خود را در دوقلوها و جری مک گوایر

Kelly Preston, یک بازیگر شناخته شده برای نقش خود را در دوقلوها و جری مک گوایرو همسر جان تراولتا بازیگر درگذشت. خانواده او ساخته شده است این خبر در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته تعجب بسیاری از طرفداران آشکار است که او پس از, راز نبرد با سرطان پستان.

تراولتا اعلام ساخته شده در یک عاطفی Instagram پست در روز یکشنبه.

“این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان,” او نوشت. “او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری.”

او ادامه داد: “من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد.”

تراولتا و پرستون نیز پدر و مادر سه فرزند: 20-year-old الا 10 سال پیر بنیامین و اواخر پسر Jett که از تشنج درگذشت در سال 2009 در سن 16. در خود Instagram پست الا همچنین خبر از او و مادرش در حال عبور است.

“من هرگز ملاقات کرد کسی که شجاع و قوی و زیبا و با محبت به شما,” او نوشت. “هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای شما شناخته شده و یا به حال شده است در حضور شما توافق می کنید که شما باید یک نور و یک نور است که هرگز متوقف به درخشش و باعث می شود که هر کسی در اطراف شما احساس می کنید فورا مبارک. با تشکر از شما برای بودن در آنجا برای من بدون توجه به آنچه. با تشکر از شما برای عشق خود را. با تشکر از شما برای کمک شما و با تشکر از شما برای ساخت این جهان به مکانی بهتر است.”

در بیانیه ای خطاب به مردم , مجله, یک نماینده برای خانواده توضیح کمی که چرا پرستون تصمیم به نگه داشتن او دو سال مبارزه با سرطان پستان یک راز ،

“انتخاب به نگه داشتن او مبارزه خصوصی او شده بود تحت درمان پزشکی برای برخی از زمان پشتیبانی نزدیک خانواده و دوستان” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “او روشن و زیبا و دوست داشتنی روح که مراقبت عمیقا در مورد دیگران و آورده است که زندگی به همه چیز او را لمس کرد. خانواده او می پرسد برای درک خود را از نیاز خود را برای حفظ حریم خصوصی در این زمان است.”

افکار ما هستند با جان تراولتا خود بچه ها و تمام خانواده و دوستان در طول این زمان وحشتناک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de