John-Krasinski-Is-Hosting-A-Virtual-Prom
John Krasinski/Instagram

John Krasinski میزبانی مجازی مدل برای سالمندان دبیرستان, اما آن را OK شما می توانید بیش از حد

یکی از سخت ترین چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس است که چگونه بسیاری از نقاط عطف بزرگ مردم داشتن به دست: مراسم عروسی و تولد و خانواده, تعطیلات, فقط به نام چند. و چند آن را بدتر از کلاس های دبیرستان از سال 2020 را دیدم که سال آخر خود را با دوستان خود را ناگهان بالا برود در دود همراه با برنامه های خود را برای آمادگی ارشد پروژه های فارغ التحصیلی و ارشد خود مدل. John Krasinski می خواهد برای کمک به.

Krasinski شده است میزبانی هفتگی خود وب سایت نشان می دهد برخی از خبر خوب برای کمک به ما در پیدا کردن همه چیز مثبت در جهان اتفاق می افتد در طول همه گیر و در حال حاضر او با استفاده از این پلت فرم برای ترویج اول خود را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته رویداد مجازی prom. مطمئن شوید که او را پرتاب آن را بیشتر برای این سال را به سالمندان که در حال رفتن به قادر به حضور خود آخرین رقص مدرسه است. اما هر کسی می تواند تا زمان به مجسمه نیم تنه یک لباس خوب و مانند آن را هر سال شما فارغ التحصیل شد.

Krasinski اعلام کرد این رویداد در یک صدای جیر جیر, نوشتن, “Ok ok… پس یکی از مورد علاقه ما در بخش @somegoodnews ‘چه می خواهم من از دست دادهاید؟’ و من فقط می تواند آن را ندارد چقدر همه شما بچه ها در حال از دست رفته prom. بنابراین اجازه دهید انجام کاری درباره آن! بیایید با هم یک #SGNprom !! آره من DJ با برخی از دوستان زنده در یوتیوب. جمعه 8EST/5PST!”

درست است — او به دی جی رویداد خود را همراه با “برخی از دوستان.” در قسمت های گذشته از برخی از خبر خوب, Krasinski آورده استیو Carrell و کل اصلی بازیگران همیلتونبنابراین واقعا وجود دارد هیچ گفتن چه مشهور مهمانان ویژه او به ما با تعجب در مدل.

Krasinski در حال حاضر ارائه شده ما را با زندگی می کنند دعوت پیوند است که در برخی از اخبار خوب در کانال یوتیوب. همه شما باید انجام دهید این است با کلیک بر روی آن لینک در 8 p. m. شرقی (7 p. m. مرکزی) امشب و خوب ما تصور Krasinski را به بقیه انجام دهد. لباس prom شما بهترین (یا نمی — ما حتی نمی پوشیدن شلوار به کار جلسات دیگر تا پیژامه مدل خواهد بود کاملا قابل قبول) و آماده به رقص مانند هیچ کس در حال مشاهده (چون به معنای واقعی کلمه هیچ کس).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de