John Cusack, سهام, فیلم از پلیس حمله به دوچرخه خود را با باطوم


Cusack1
ماتیاس Nareyek/Nurphoto/گتی

بازیگر John Cusack مشترک چندین عکس و فیلم در حالی که معترض در شیکاگو

بازیگر John Cusack, اعتراض کشتار جورج فلوید در شیکاگو در شنبه 30 مه سال 2020 به اشتراک گذاشته شده و اخلال تصویری در رسانه های اجتماعی زمانی که پلیس آمد و او را با باطوم در تلاش برای به دست آوردن او را به ترک این منطقه است.

بازیگر مشترک چندین تصاویر و ویدئوها در توییتر در حالی که در اعتراض به مرگ جورج فلوید و در شیکاگو — که در بسیاری از شهرستانها عمده در امریکا — وجود اعتراضات و شورش و هر دو دولت و پلیس و گارد ملی به نام در به برقراری نظم. متاسفانه برای Cusack و دیگران, فیلم هایی که ظاهر آنلاین نشان می دهد که پلیس به نظر می رسد به مسائل بدتر است.

Cusack گفت: ماموران پلیس آمد و او را با باطوم در حالی که بر روی دوچرخه خود را نوشتن: “پلیس نیست مثل من فیلمبرداری سوختن ماشین آمد آنها را با باطوم. هدف قرار دادن دوچرخه من.” در این ویدئو شما می توانید شنیدن افسر فریاد “دریافت برو از اینجا!” همراه با چیزی قابل توجه کیوساک دوچرخه را چندین بار.

او توییتی در سراسر بسیاری از روز در حالی که اعتراض در کنار همکار شیکاگو ساکنان نوشتن “این تند و زننده به عنوان تماشا کردن وجود دارد هر کس در لبه چیزهایی سوزاندن – باز غارت – شکوه مایل – و بیش از همه است.” در دیگر او به اشتراک گذاشته شده است که معترضان و خبرنگاران بودند که ریخته شده با اسپری فلفل. “اسپری فلفل – است – بدون گاز اشک آور است که من دیده ام شخصا از اینجا.”

او همچنین یکی دیگر از فیلم از این قرار است “صلح افسران” — همان کسانی هستند که در آمد او را با باطوم.

شیکاگو نیست تنها شهری که در آن پلیس در حال افزایش خشونت در جریان تظاهرات. در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد پلیس دیده می شود شلیک گلوله های لاستیکی در جمع خبرنگاران.

فیلم دیگری نشان داد مینیاپولیس استار تریبیون خبرنگار خونریزی پس از او گفت: پلیس در پنجره خود را.

در یکی دیگر نگران کننده ویدئو, اعضای گارد ملی دیده می شود دویدن پایین یک مجتمع مسکونی در خیابان مینیاپولیس, تیراندازی قوطی رنگ در خانه.

در لوئیزویل پلیس دیده می شود مصرف آب و مواد دیگر به سمت چپ برای معترضین.

در نیویورک پلیس دیده می شود شلیک اسپری فلفل در یک قاره که ایستاده بود با دست خود ،

در آخرین صدای جیر جیر Cusack مناظر خود را در مجموعه (عدم) رهبری داده شده در طول این زمان. “خواهد بود بسیار شگفت زده اگر این است که یک یا دو روز واقعه / این ممکن است به خوبی می تواند آغاز پایان [رئیس جمهور دونالد] تهمت و نفرت انگیز عصر – تشکر از خدا – احساس می کند مانند بسیاری از جریانهای خشم آمدن به سر یک موج به اوج رسید.”

من امیدوارم که مردم سعی می کنید به ماندن بگیرید امن – این واقعا وحشتناک وجود دارد – اما این چیزی است که من تو را دیدم امروز” Cusack به این نتیجه رسیدند توییتر خود موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im