JetClass در حال راه اندازی یک Flightpooling برنامه را تخلیه منشور مقرون به صرفه تر

چه چیزی شما را اگر شما نیاز به پرواز خود عمه بزرگ ملی از فرانکفورت و پروازهای تجاری هستند در دسترس نیست ؟ بیایید فرض کنیم شما نمی خواهید به صرف $60,000 برای منشور خصوصی خود را پرواز.

JetClass یک اروپا-بر اساس منشور شرکت شاهد درخواست های متعدد برای شرایط اضطراری پرواز حتی در روز بعد از Covid-19. این شرکت با راه اندازی یک “Flightpooling” سرمایه گذاری است که اجازه می دهد تا گروه ها و یا افراد برای پرواز به مقصد که آنها نمی توانند در غیر این صورت دسترسی در coronavirus بحران است. آنها همچنین جلسه خواسته های خصوصی, آگهی که نمی خواهید به خطر پرواز تجاری—و یا به سادگی نمی تواند پرواز به دلیل پرواز لغو شد.

خدمات ارائه می دهد پروازهای به هر شهر با مرزهای باز در حالی که نگه داشتن پهلو به پهلو از همیشه در حال تغییر ورود و قرنطینه مورد نیاز است. فرایند نسبتا ساده است: اشخاص علاقه مند به ایجاد یک لیست مورد نیاز خود را پرواز به صورت آنلاین و JetClass می گوید: از آن پس از آن می توانید ترتیبات پس از آن می رسد یک توده مهم از مسافران است. هزینه به طور مساوی تقسیم شده در میان مسافران بدون حاشیه اضافه شده است. یک منطقه پرواز ممکن است هزینه هر مسافر از 2500 دلار به $3,000 به جای 10 برابر این مبلغ است.

Flightpooling

حتی به عنوان مرزهای باز تخلیه پرواز از Covid-19 مناطق هنوز هم در تقاضا. Flightpooling می گوید آن را به یک راه جدید برای کاهش هزینه ها. Adobe

به تازگی اعلام کرد Flightpooling دریافت کرده است علاقه مداوم. “ما دریافت اشتراک از بیش از 150 نفر با بسیاری از مقاصد مختلف,” فهیم جلالی JetClass’ رئیس توسعه کسب و کار افسر گفت: Robb Report. “ما در حال حاضر در حال کار بر روی پروازها از جمله زوریخ – لندن – میلان و دهلی نو – Auckland. ما همچنین برخی از در انتظار نگه داشته به دلیل محدودیت های دولت, که در آن ما در حال انتظار برای مرزها را باز کنید.”

به عنوان آن می ایستد بسیاری از مرزهای هنوز در شار. اروپا و کشورهای شنگن باز هستند برای شنگن پاسپورت و ویزا دارندگان. بریتانیا به اتحادیه اروپا به موضوع مورد نیاز بهداشت و درمان اعلام و قرنطینه روش. بسته کشورها شامل کل شورای همکاری خلیج فارس منطقه—عربستان سعودی و امارات متحده عربی, بحرین, کویت, قطر, عمان, و روسیه است.

نیست این برنامه کمی دیر هر چند با توجه به این که مستند کاهش قریب الوقوع است ؟

FlightPooling

هوایی خصوصی منشور ارائه یک فرم امن تر از حمل و نقل از پرواز تجاری. Adobe

“در حالت ایده آل ما راه اندازی در اوایل می گوید:” جلالی. “اما آن را تنها در وسط متعدد منشور درخواست همراه با گرد و غبار حل و فصل پس از میراث حامل تعلیق پروازها که ما به طور کامل قدردانی مقیاس مشکل و نیاز است.”

فواید اجتناب از هوایی تجاری پایانه های آشکار هستند می گوید جلالی اضافه کرد که به طور کلی حمل و نقل هوایی و پایانه های ثابت مبتنی بر عملیات شده اند پاستوریزه مناطق خود. منشور اپراتورها نیز انجام حرارت چک در خدمه و مسافران است. خدمه در حال گرفتن بیشتر احتیاط با پوشیدن پزشکی-درجه دستکش به عنوان به خوبی به عنوان ماسک.

جلالی فکر می کند که علاقه ای به این برنامه ادامه خواهد داد حتی به عنوان عفونت نرخ کاهش است. “اندازه گیری تعداد درخواست های دریافت به روز و هنوز هم در آینده یکی می گویند که تقاضا هنوز هم بسیار وجود دارد,” او می گوید. “پس از آن وجود دارد این واقعیت است که هیچ کس واقعا نمی داند که چه چیزی است در اطراف گوشه.”

دور دو اگر یکی وجود دارد می تواند ثابت کند بسیار فعال تر برای این برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de