جسیکا سیمپسون 8 ساله دختر در حال خواندن او بگویید همه خاطرات 'کتاب باز'

جیمز Devaney/GC تصاویر جسیکا سیمپسون نشان داده است که او 8 سال پدر ماکسول است که خواندن خاطرات کتاب باز در

توسط ETELARESANKHABAR در 14 اردیبهشت 1399
Jessica-Maxwell-Simpson
جیمز Devaney/GC تصاویر

جسیکا سیمپسون نشان داده است که او 8 سال پدر ماکسول است که خواندن خاطرات کتاب باز

در اوایل سال جاری جسیکا سیمپسون او منتشر شد خاطرات کتاب باز. بگویید-همه را پوشش می دهد همه چیز را از او مبارزه با اعتیاد و تاریخچه سوء استفاده جنسی به جزئیات آبدار از عشق او زندگی — شوهر سابق Nick Lachey, پسر بد پسر جان مایر و زمان, شوهر, Eric Johnson گنجانده شده است. کسانی که خواندن آن — از جمله مامان ترسناک's خود را بسیار کتی Bingham-اسمیت در توصیف این کتاب به عنوان "آبدار" و "relatable" — اما بسیاری از کسانی که مردم به خوبی به اندازه کافی برای رای دادن. خوب ظاهرا سیمپسون پدر نیز کنجکاو در مورد زندگی او و مادرش به دلیل تجارب بیش از آخر هفته خواننده-slash-بازیگر-slash-واقعیت star-slash-نویسنده-slash-طراح لباس نشان داد که او فرزند ارشد است که در این میان از خواندن کتاب او.

مشاهده این پست در Instagram

امروز من برای اولین بار به دنیا آمد ماکسول تبدیل شده 8. او بیشتر نور در روح او از هر کسی که من تا کنون شناخته شده است و می درخشد به مراتب روشن تر از هر ستاره در کهکشان ها. او یک هدیه است که هر کس می داند که او و عمیقا متصل به کسانی که او هرگز ملاقات کرد و دعا برای هر شب. ماکسول الهام بخش من بود unapologetically خودم را در هر راه. او به من آموخت که من نمی باید به طور کامل به طور مستمر یاد من من ایده آل برای او. او پر از عشق واقعی, محبت, توجه, تعیین, هوش هدفمند رهبری ثابت قدم, قدرت, عمیق حکمت زیبایی واقعی در داخل و خارج و خنده دار, طعنه, چابک دیپلماتیک استدلال بی حد و حصر استعداد nonjudgmental آگاهی بی امان وفاداری و امید است که آشکار معجزه. ماکسول جلب جانسون بهترین دوست من است و من دعا می کنم به خدا که من می تواند نیمی فرد او این است که زمانی که من رشد می کنند. من می توانم هر کسی بیشتر از من عاشق این 8yr ، تولدت مبارک دختر عزیزم. مامان را دوست دارد شما را در هر راه!!! 💚 PS حداکثر برکت این فیلم با رضایت 💚

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جسیکا سیمپسون (@jessicasimpson) در

به افتخار ماکسول هشتم تولد 39 ساله نوشته شده کاملا شایان ستایش دو دقیقه تصویری از خودش و ماکسول آغوش گرفتن در خواب. در این کلیپ جفت آواز آهنگ این نور کمی از معدن (ظاهرا صدای بزرگ اجرا در خانواده!), و ماکسول همچنین نشان می دهد که او شروع به خواندن مادرش خاطرات.

"امروز من برای اولین بار به دنیا آمد ماکسول تبدیل شده 8. او بیشتر نور در روح او از هر کسی که من تا کنون شناخته شده است و می درخشد به مراتب روشن تر از هر ستاره در کهکشان ها. او یک هدیه است که هر کس می داند که او و عمیقا متصل به کسانی که او هرگز ملاقات کرد و دعا برای هر شب. ماکسول الهام بخش من بود unapologetically خودم را در هر راه" سیمپسون زیر نویس این ویدئو.

در این ویدئو ماکسول می گوید او تنها دو فصل و تا کنون هیچ ندارد بررسی کتاب دیگر از تکان هنگامی که مادر اظهار داشت که او خاطرات است "سخت است."

در حالی که برخی از مادران احتمالا نمی خواهید کودکان خود را دانستن تمام جزئیات زندگی خود را قبل از تبدیل شدن به یک مادر در مصاحبه اخیر خود با Us Weekly, Simpson روشن ساخته است او هیچ منافق و می خواستم کاملا "صادقانه" با بچه های خود را.

"من باور دارم در به طور کامل باز و صادقانه و من امیدوارم که آنها می توانند یاد بگیرند که از برخی از اشتباهات من — اما از همه مهمتر یاد بگیرند که هیچ زندگی کامل است, چالش های ما ابزار و آن را یادگیری از اشتباهات ما باعث می شود که ما را قوی تر," او گفت: این مجله. "وجود دارد برخی از موضوعات در کتاب من فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی بالغ به هضم نشده است, اما در زمان مقتضی من به اشتراک گذاری همه چیز با آنها."

شاید سیمپسون سانسور برخی فصل از پدر و یا شاید او را تغییر لحن او و قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد برای خانواده اش. پس از همه آن را به نام کتاب باز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de