جنیفر لوپز و الکس رودریگز فقط خریداری $1.4 میلیون خانه در انسینو

اگر آنها نیاز به یکی دیگر از خانه مثل یک کبوتر نیاز به کلاس های رقص, سوابق آشکار شوهای قدرت زن و شوهر جنیفر لوپز و الکس رودریگز باید فقط پرداخت نزدیک به 1.4 میلیون دلار برای یک ملک در L. A. در دره سن فرناندو محاصره از انسینو یک بار نادیده گرفته محله که به تازگی دیده عظیم افزایش محبوبیت با حومه فکر مشهور است. (اسناد و مدارک نشان می دهد که در سوال خریداری شد از بحث فنی تنها توسط لوپز.)

در حالی که خود اعلام کرد املاک و مستغلات دوستداران متفاوت طراحی زیبایی شناسی — “[Alex] است که بیشتر در مدرن مردانه سمت” با توجه به لوپز در حالی که “زرنگ” ستاره دستگیر میشوند و نزدیک به سنتی — آنها هر دو قدر این خانه را دکور, که ارائه می دهد یک ترکیب جذاب معاصر و كلاسيك مبلمان در یک midcentury در مرتع پرورش احشام-طرح سبک.

J. Lo و یک میله جدید مسکونی کسب دهانه نسبتا متوسط 2,200 متر مربع است و به مراتب بیشتر فروتن از زن و شوهر در بسیاری از خانه های دیگر نشان می دهد آن را یا خریداری شده برای یک خوش شانس نسبی و یا به عنوان یک سرمایه گذاری. ساخته شده در سال 1948 و پس از گسترده بازسازی کاشی قرمز-مسقف ساختار از نامشخص میراث معماری اما شامل امکانات مدرن انبوه.

jennifer lopez alex rodriguez encino

خانه بزرگ حمام مدرن است. حسن نیت ارائه میدهد از Realtor.com

وجود کرم رنگ گچ بر تک داستان بیرونی خانه, دیوار, در حالی که درب باز می شود به یک گسترده دسته کوچک موسیقی جاز زندگی/اتاق ناهار خوری با گسترده-تخته چوب جنگلی خالص دیوارهای سفید و احتیاج روشنایی LED. ناهار خوری طرف اتاق ورزش یک طاقی سقف چوب که رنگ آمیزی عمیق ذغال رنگی برای کنتراست را دن که شامل یک شومینه چوبی با گوشته.

نصب این سال جدید باز کردن ویژگی های آشپزخانه خاکستر خاکستری کابینت یک مرکز جزیره و متوسط درجه فولاد ضد زنگ لوازم. درب های فرانسوی اتصال آشپزخانه به طور مستقیم به یک پاسیو پوشش داده شده که در آن وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای یک زندگی خارج از منزل و یا اتاق ناهار خوری و نمایش جدا گاراژ دیده از طریق یک احتیاط دردار جلوی خانه در اموال را پشت. جمع شده در پشت گاراژ پنهان است — و غیرمجاز — 200 متر مربع. ft. اتاق کامل برای حفظ حریم خصوصی در حالی که کار از خانه.

خانه نیز ارائه می دهد دو اتاق خواب مهمان که با هم سهم زیادی مهمان حمام به علاوه یک استاد عقب نشینی با دو پستو یکی از آنها یک پیاده روی در وضعیت. تازه بازسازی حمام شامل دو vanities خیساندن وان و شیشه ای محصور شده است.

jennifer lopez alex rodriguez encino

یکی از خانه روح اتاق خواب. حسن نیت ارائه میدهد از Realtor.com

خارج از منزل .13 هکتار گوشه بسیاری ملک باغ به سادگی با یک تعداد انگشت شماری از خشکسالی متحمل کشت و چمن مصنوعی برای بی خیال تعمیر و نگهداری در حالی که محل مطلوب به معنی خانه است و فقط یک گردش سریع به طیف گسترده ای از دره ها و رستوران ها و خرید به مقصد.

علاوه بر جدید خود را انسینو کلبه لوپز رودریگز همچنان به حفظ یک لیست مجموعه نخست املاک و مستغلات که شامل یک زرق و برق دار ترکیب در بال ایر خریداری شده توسط لوپز برای $28 میلیون — یک Hamptons املاک و 20 میلیون دلار پنت هاوس در منهتن NoMad محله و دلال بالا oceanfront در ملیبو زن و شوهر خریداری شده از Jeremy Piven در سال 2018 و بعد استخدام HGTV ستاره جوانا Gaines به نوسازی. و یک میله هنوز صاحب خود دیدنی میامی عمارت سفارشی ساخته شده Coral Gables معاصر بود که عکس در سال 2017 برای Architectural Digest.

تیم گاوین از کلر ویلیامز برگزار مثال; Carl Gambino از قطب نما repped لوپز. دیدن عکس های بیشتر از خانه های زیر:

jennifer lopez alex rodriguez encino

حسن نیت ارائه میدهد از Realtor.com

jennifer lopez alex rodriguez encino

حسن نیت ارائه میدهد از Realtor.com

jennifer lopez alex rodriguez encino

حسن نیت ارائه میدهد از Realtor.com

jennifer lopez alex rodriguez encino

حسن نیت ارائه میدهد از Realtor.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>