جنیفر لارنس مذاکرات همه گیر نوشیدن در امی شومر پخت و پز نشان می دهد


jennifer-lawrence-chicken-amy-schumer-show
پل Drinkwater/گتی و Amy Schumer/Instagram

جنیفر لارنس تماس به امی شومر پخت و پز نشان می دهد به بحث همه گیر نوشیدن

اگر شما در حال حاضر نمی دانم Amy Schumer پخت و پز نشان می دهد. شومر شوهر Chris Fischer — یک آشپز واقعی — باعث می شود در واقع دستور العمل های خوب در حالی که شومر ترک ها جوک و می نوشد و با وجود اینکه فیلم برداری به طور کامل تحت قرنطینه توسط شومر را زندگی می کنند-در پرستار بچه, Amy Schumer یاد می گیرد به طبخ لعنتی خیلی خوب است. سپس به چیزهایی که تا یک شکاف شومر را bestie جنیفر لارنس به نام در طول آخرین قسمت و آنها تا به حال یک هیستریک در مورد چت خوب, بازمانده این بیماری همه گیر یکی Sauv بلان در یک زمان.

“ما در حال نوشیدن chardonnay زیرا همانطور که می دانید من می خواهم یک oaky چرد” شومر گفت: لارنس پس از او خود را در تلفن. “چه نوع از شراب را دوست دارید ؟ من به یاد داشته باشید از آنجا که من یک دوست بد.”

لارنس به او گفت که او دوست دارد “Sauvignon Blanc” قبل از اضافه میکند: “منظورم این است [که] اگر من نوشیدن سفید که من فکر می کنم این است که عمدتا برای برنامه نویس.”

“چگونه شما جرات” شومر خندید قبل از اضافه کردن که او فکر لارنس بود “شراب قرمز فرد است.”

“شما مانند یک شراب قرمز زودتر و پیش از آن در شب” شومر شوخی. “چه زمان در قرنطینه هستند و شما بیشتر شروع به نوشیدن در حال حاضر؟”

“من در تلاش برای صبر کنید تا 6 بنابراین من باید مانند یک پیشگیرانه آبجو در 5” لارنس پاسخ داد. سپس بدون گم شده ضرب و شتم شومر او می گوید دوست “که بسیار درجه یک.”

برای اینکه عادلانه لارنس نمی تماس به نشان می دهد و فقط به بحث در مورد که شراب او را به تحمل همه گیر با او بسیار جذاب کباب مرغ دستور العمل که شومر و دوباره در نشان می دهد.

لارنس کباب مرغ دستور غذا خواستار “تعداد زیادی از کره و روغن زیتون و لیمو” به همراه برخی از آویشن که لارنس می گوید: او بیش از همه مرغ از جمله داخل “حفره” که شومر deadpanned “خب ما خارج از زمان و به عنوان به زودی به عنوان شما گفت: “حفره” من می خواستم به پرتاب گوشی من درست در دریاچه.”

دن جکسون مدیر آشپزی در زمینه مرغ گفت: نیویورک پست که لارنس دستور “بزرگ” و به نام او مشخصات عطر و طعم لیمو آویشن و شراب سفید “کامل” اگر او می خواهم نشان می دهد یک ذره کمتر روغن و کره از لارنس دستور العمل های تماس برای (او با استفاده از یک و نیم میله های کره) گفت: شما لازم نیست که کاملا و بسیار به همان عطر و طعم.

به صداقت ما می خواهم به تماشای یک ساعت تمام از شومر و لارنس صحبت کردن در مورد غذا و شراب و فقط به طور کلی تیراندازی گه. **افزایش یک شیشه** به Sauvignon بلان و فقط از طریق گرفتن این لعنتی همه گیر در یک قطعه **به سلامتی**.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im