جنیفر گارنر سهام Hilariously Relatable قرنطینه با مضمون تصویری


jennifer-Garner-Relatable-Quarantine-Video
جنیفر گارنر/Instagram

جنیفر گارنر مشترک یک مونتاژ از خودش نوشته شده تا در اتاق رختشویی انجام قرنطینه چیز است و او واقعا همه ما

در حالی که هر کس قرنطینه زندگی متفاوت به نظر می رسد (به خصوص کسانی که braving مقدم به نگه داشتن همه ما سالم و تغذیه و حمل و نقل و امن) وجود دارد چند تم های مشترک: لباس های شسته شده, ماسک صورت ناراضی گربه ها که می خواهند خود را آرام خانه بازگشت و شراب و خستگی. بسیار relatable (و خنده دار) مادر افراد مشهور جنیفر گارنر آن می شود و آخرین Instagram پست یک سری از لحظات ما همه با تجربه در چند ماه گذشته است.

گارنر به اشتراک گذاشته مونتاژ بسیار آشنا قرنطینه صحنه مجموعه به Infinite-آهنگ معروف “فکر می کنم در مورد همه چیز.”

“من نمی دانم که چرا من فکر کردم شما مورد نیاز این” او زیر نویس کلیپ. Ummm نه ما اما ما خیلی خوشحالم که او خوش شانس ما با این طلایی فیلم.

نوعی بی پایان رختشویی حتی اگر ما هرگز به جایی دیگر ؟ بررسی کنید. ماسک صورت? بررسی کنید. Loungewear همه لعنت روز ؟ بررسی کنید. تحریک گربه که می خواهد به چیزی برای انجام با شما از آنجا که شما بوده ام به خانه راه بیش از حد طولانی برای شهوت و میل خود? بررسی کنید. شراب ؟ پستان گنده بررسی کنید.

این تصویری است که طلا جامد برای همه ما بچه ایم که cooped در خانه با شرکای ما و بچه ها برای بیش از حد طولانی است. چهره او چهره ما. او شراب است شراب ما. او ضرب پشته از لباس های شسته شده آهنگ از ما مردم است. جنیفر گارنر واقعا relatable افراد مشهور مامان و ما او را دوست دارم برای آن است.

گارنر نشان نداده ما بیش از حد از خانه او زندگی تحت قرنطینه تا اکنون. تا کنون این بوده است تعداد زیادی از پست ها در راستای کمک به دیگران در طول این بسیار سختی بود و شرکت او در #SaveWithStories به عنوان خوانده شده-با صدای بلند ابتکار که ایجاد شده بود به “پر کردن شکم و ذهن کودکان نهفته مدرسه تعطیل فراز با توجه به COVID-19.”

مشاهده این پست در Instagram

#SaveWithStories ایجاد شد چهار هفته پیش برای پر کردن شکم و ذهن کودکان نهفته مدرسه تعطیل فراز با توجه به COVID-19. . با تشکر از همه شما @savethechildren یک سازمان به طور سنتی با تمرکز بر آموزش کودکان و نوجوانان از تولد تا کلاس سوم در روستایی امریکا اضافه کرده است تغذیه کودکان و نوجوانان و خانواده ها در برخی از کشور ما سخت ترین ضربه جوامع, ساخت و تحویل بیش از 100,000 وعده غذا در روز همراه با کتاب و لوازم مدرسه و خوب قدیمی مطابق مد روز عشق—فاصله اجتماعی ، . ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که وجود دارد این است که زمان را به عقب و منعکس کننده به شنیدن داستان @nokidhungry به اشتراک بگذارید. تا آن زمان در اینجا گزیده ای از تماس با برخی از فوق العاده #SaveTheChildren کارکنان. . اگر این حرکت شما, لطفا در نظر اهدا: بازدید از لینک زیستی. و یا متن word ذخیره 20222 به یک زمان 10.00 دلار کمک مالی. . و قطعا بازدید @savewithstories برای پیدا کردن مورد علاقه خود را با خواندن مورد علاقه خود را. . از همه ما به همه شما—لطفا ایمن ماندن. و با تشکر از شما. xx جن و امی

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جنیفر گارنر (@جنیفر.گارنر) on

او همچنین یک شیرین تصویر از یک تماس با یک بیمار جوان ماندن در یک بیمارستان کودکان. گارنر واقع شده است معمول فرشته خود را در حالی که ماندن در خانه برای کمک به صاف coronavirus منحنی.

این واقعیت که او متوقف شد او را فراموش-gooding فقط به همه ما لبخند با او تصویری تنها باعث می شود ما عشق ورزیدن به او بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im