جنیفر آنیستون پست درخواست قلبی فقط #WearADamnMask


pjimage (1)

جنیفر آنیستون صادقانه درخواست به پوشیدن ماسک باید به عنوان خوانده شده

جنیفر آنیستون به طور معمول یک زن چند کلمه ای در رسانه های اجتماعی تا زمانی که او صحبت می کند تا ما احتمالا باید گوش دهید. امروز بازیگر مشترک افکار خود را بر مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت یک موضوع برخی از ما هرگز تصور خواهد بود بحث اواسط همه گیر و در عین حال در اینجا ما هستند.

در نادر Instagram پست آنیستون اساسا التماس امریکا برای دریافت آن گه با هم. “من درک می کنم ماسک ها ناخوشایند و ناراحت کننده است. اما آیا شما احساس می کنید که این بدتر است که کسب و کارهای در حال بستن… شغل در حال از دست… مراقبت های بهداشتی کارگران در حال هدف قرار دادن مطلق خستگی. و بسیاری از زندگی گرفته شده توسط این ویروس از آنجا که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی” او آغاز می شود.

به وضوح دانستن او ماسک مقاوم در برابر مخاطبان آنیستون تلاش می کند با توسل به خود بهتر طبیعت است. “من واقعا معتقدم که در پایه خوبی از مردم بنابراین من می دانم که ما همه می توانند این کار را انجام,” او می نویسد. “اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در کشور ما به دلیل خودداری از برداشتن گام های لازم برای پهن کردن منحنی و نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

نیست که حقیقت است. به نظر می رسد مثل هر روز تازه و وحشت از ویروسی همه گیر با مضمون “کارن” ویدئوها — است که مردم امتناع از پوشیدن ماسک در عمومی به نقطه شکلگیری به اوقات تلخی-پرتاب douchebag در وسط معامله گر جو. و یا اسکله 1. یا پالم بیچ تاون هال نشست.

“مردم به نظر می رسد خود را نگران حقوق گرفته شده توسط داعش خواسته بودن به پوشیدن ماسک,” او می گوید. “این ساده و موثر توصیه این است که سیاسی بودن در هزینه زندگی مردم. و آن را واقعا نباید یک بحث است.”

یک-گوشی-مردان است.


“اگر شما در مورد مراقبت از زندگی انسان لطفا… فقط #wearadamnmask و تشویق کسانی که در اطراف شما را به انجام همان” او آمده است.

بچه ها این واقعا یک معامله بزرگ نیست. به معنای واقعی کلمه در همه. پرتاب در ماسک. بهترین سناریو? شما در صرفه جویی در زندگی می کند و احتمالا کمک به اقتصاد است. بدترین مورد ؟ شما باید برخی از پارچه بر روی صورت خود را برای 20 دقیقه در حالی که سرگردان هدف است. ما چیزی برای از دست دادن و خیلی برای به دست آوردن. گوش دادن به کارشناسان پزشکی و Rachel Green — فقط #WearADamnMask.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im