خرید رپورتاژ
jeff bezos 24 billion pandemic حسن نیت ارائه میدهد از احمد Sel/SIPA/شاتر

در این سال ممکن است به ارمغان آورده اند در مورد بزرگترین بحران بهداشتی در نسل, اما اگر شما, جف بزوس, آن را نیز به ارمغان آورد یک ثروت باد آورده.

اگر صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است رکود اقتصادی آورده Covid-19 مستند می تواند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ آمازون بزوس موسس اتحاد خود را بالا برده قابل توجهی از ثروت شخصی توسط $23.6 میلیارد دلار است. که 5 درصد افزایش در ارزش خالص. متناوب مجموع می آید به عنوان بسیاری از کسب و کارهای در حال تلاش برای شناور باقی می ماند (به چیزی از بسیاری از که در حال حاضر رفته زیر).

با مردم در سراسر جهان در برخی از شکل از خود انزوا به دفع رمان coronavirus آمازون دیده است یک افزایش در تقاضا به عنوان مصرف کنندگان مجبور به خرید از خانه. این شرکت با استخدام هزاران نفر از کارگران جدید برای پاسخگویی به نیاز و علنا اعلام کرد در نظر دارد به استخدام 75,000 بیشتر. در طول این زمان آمازون سهام نیز افزایش یافته است به ارتفاعات جدید.

مشاهده این پست در Instagram

جف بزوس ساخته شده است که 24 میلیارد دلار در طول همه گیر (تا کنون). 💰😶 در حالی که بسیاری از کسب و کار رنج می برند در طول جهانی Covid-19 بحران بزوس شکوفایی است. در میان واکنش های آمازون مواجه است با توجه به آن ادعا درمان کارکنان موسس کیف پول باقی مانده obscenely سالم است. همانطور که از هفته گذشته خود ارزش خالص نیز با افزایش 5 درصد و یا بهتر است توسط متناوب $23.6 میلیارد دلار است. در طول آخرین ماه آمازون دیده است یک افزایش در تقاضا به عنوان پایه مشتری همچنان به خود منزوی. برای مقابله با افزایش سفارشات آن را در حال حاضر استخدام هزاران نفر از کارکنان جدید و با هدف استخدام اضافی 175,000. افزایش در نیروی کار شده است ملاقات با جنجال. آمازون شده است بارها و بارها متهم به ناکامی در حفاظت از کارکنان خود را از Covid-19 ارائه نمی به اندازه کافی ماسک صورت نه اجرای متوسط به طور منظم چک به عنوان وعده داده شده و امتناع از پرداخت مرخصی استعلاجی. این شرکت حتی اخراج کارکنان ایم که علنا انتقاد از این شرکت برای آن coronavirus پاسخ. “ما خواستار از آنجا که آمازون قرار دادن درآمد خود را بالای ما ایمنی” Jaylen اردوگاه آمازون کارگر گفت: نگهبان. “ما لازم نیست به آنها را — آنها فقط فکر می کنم ما به عنوان اعداد و سهمیه. آنها نه حفاظت از سلامت ما است.” این شکست است که منجر به انبار بزرگ حملات پس از بیش از 130 آمازون انبارها در ما قرارداد این ویروس منجر به بیش از 30 مورد تأیید. #hsnews 📷: گتی

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط HIGHSNOBIETY (@highsnobiety) on

این توسعه آمده است نه بدون جنجال.

نگرانی های جدی در مورد شرایط کار در آمازون—و اینکه آیا انبار کارگران داده شد مناسب تجهیزات حفاظتی—بوجود آمده اند در هفته های اخیر. چندین گروه از کارکنان آمازون واقع در اطراف ما اعتراض کرده اند با درگیر شدن در تعطیل. “ما خواستار از آنجا که آمازون قرار دادن درآمد خود را بالای ما ایمنی” Jaylen اردوگاه آمازون کارگر گفت: نگهبان. “ما لازم نیست به آنها را–آنها فقط فکر می کنم ما به عنوان اعداد و سهمیه. آنها نه حفاظت از سلامت ما است.”

منفی پوشش خبری و مخالفت از آوازی اتحادیه های کارگری باعث بزوس را به یک سفر به یک مرکز پاسخگویی آمازون و کل مواد غذایی فروشگاه. او دستگیر شد در بسیاری از ویدئوها و عکس ها در تعامل با کارکنان-از راه دور-و ضمن تشکر از آنها را برای کار خود را. آن مشخص شده برگشت از انواع برای مدیر عامل که در ابتدا خودداری از تعامل در رسانه های طوفان.

به عنوان آمازون سهام همچنان به افزایش بزوس و e-commerce غول می توانید انتظار برای دیدن و حتی بیشتر موشکافی. آخر هفته گذشته, Buzzfeed گزارش داد که ملی روابط کار هیئت مدیره در حال بررسی ادعا می کند که شرکت انتقام در برابر کارگران که صحبت کردن در مورد Covid-19-مربوط به نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im