جف بزوس است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به اولین بار در جهان Trillionaire توسط 2026

برای اولین بار در جهان trillionaire—آن را کاملا یک عنوان. و یکی که انتظار می رود متعلق به جف بزوس در شش سال.

با توجه به یک مطالعه جدید که توسط Comparisun آمازون مدیر عامل یاد ماندنی ثروت در حال رشد است در چنین رای که او می تواند در مراسم تحلیف عضو از 13 رقم باشگاه توسط 2026.

کسب و کار نرم افزار مقایسه سایت نگاه بزوس متوسط درصد از رشد سالانه بیش از پنج سال گذشته—کشیدن داده ها از فوربس لیست میلیاردرهای—برای محاسبه خود را سالانه نرخ رشد ثروت. با استفاده از این نرخ رشد در طول سال های آینده این مطالعه به این نتیجه رسیدند که بزوس را در رسیدن به trillionaire وضعیت در سن 62.

همانطور که از پنج شنبه صبح بزوس خالص ارزش دلار تخمین زده می شد 143 میلیارد با توجه به بلومبرگ میلیاردرهای شاخص که بدان معنی است که این افزایش بیش از $28 میلیارد از سال گذشته است. که همه با تشکر از پررونق بازار آنلاین آمازون است که دیده می شود افزایش فروش با توجه به جهانی Covid-19 قرنطينه. شرکت سنجش $75.5 میلیارد دلار در سال درآمد برای سه ماهه اول سال 2020 که خوب است به خصوص اگر شما یک 11.2 درصد سهام خود در این شرکت مانند بزوس.

The Trillion Dollar Club

Comparisun

این تحقیق همچنین پیش بینی که چینی نجیب زاده کسب و کار جک ما را تبدیل به یک trillionaire در سال 2030 در حالی که کالاهای لوکس سرمایه دار خیلی مهم Bernard Arnault باید به وضعیت سه سال بعد در 2033. کنده کاری کردن قطعه اقتصادی, تاریخ, Facebook, موسس مارک زوکربرگ برآورد شده است برای تبدیل شدن به جهان جوانترین trillionaire در 2036 زمانی که او خواهد بود فقط 51 سال است.

البته این فقط پیش بینی و نمی اختصاص کامل خشم Covid-19. ویروس کشنده است wreaking ویران در اقتصاد جهانی و بسیاری از ثروتمندترین مردم جهان را در حال دیدن پرتفوی خود قرارداد. در واقع در ماه مارس جهان 500 ثروتمندترین مردم از دست داد در ترکیب $239 میلیارد دلار در یک روز. و در حالی که بزوس ممکن است raking در نقد برخی از هموطنان خود را میلیاردرهای حال از دست دادن آن در یک gobsmacking کلیپ. Bernard Arnault شخصی ثروت برای مثال کاهش یافته است 30 میلیارد دلار پس از LVMH سهام سقوط با 19 درصد در این سال است. آن خواهید بود یک راه طولانی بازگشت به حالت عادی برای بازار سهام (و جهان) و ما به احتمال زیاد نوسان در ثروتمندترین میلیاردر خالص ارزش به عنوان همه چیز در سطح است. که آیا این نوسانات به اندازه کافی خواهد بود برای از خط خارج جف بزوس را قطار فوق العاده به تریلیون ها باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im