جی لنو و مارتا استوارت نمایش خواهد خود را Benzes آنلاین در اولین ‘Concours de زوم نمایشگاه

ماشین جمع آوری مانند تقریبا هر جنبه دیگر از زندگی مدرن شده مختل به شیوع کروناویروس. اما در حال حاضر مرسدس بنز تبدیل به زوم به چیزهایی که در مسیر بازگشت.

با بسیاری از بزرگترین وقایع در ماشین جمع آوری تقویم یا لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 بحران خودروساز آلمانی تصمیم گرفته است تا خودرو را نشان می دهد به طور مستقیم به علاقه مندان این شرکت اعلام کرد در آزادی مطبوعات. در جمعه, مه 1, Mercedes-Benz USA برگزار خواهد شد اولین Concours de زوم خودرو نشان می دهد در به طور فزاینده ای در همه جا ویدئو کنفرانس پلت فرم.

به عنوان بخشی از رویداد این شرکت دعوت از برخی از معروف ترین صاحبان از جمله جی لنو, مارتا, استوارت و Ludacris به خود را نشان می دهد لوکس سواری. در طول این رویداد هر یک از شرکت کنندگان را به بینندگان یک نگاه ارزشمند خود را بنز و توضیح آنچه در آن است که آنها را خیلی دوست دارم در مورد مارکی و وسایل نقلیه خود را. دیگر مشخصات بالا بنز صاحبان برنامه ریزی شده به شرکت عبارتند از گلف باز ریچی فاولر ریوردیل ستاره Madelaine Petsch و کارگردان موزیک ویدیو کول Walliser.

همراه با چشمگیر فهرستی از شخصیت های رسانه ای این Concours de زوم نیز از ویژگی های حضور برخی از قابل توجه ترین وسایل نقلیه از نام تجاری ، این عبارتند از: خرگوش-اولین 1908 درایو های زنجیره ای مرسدس بنز با بنز Aero موتور یک سال 1956 300 SL Gullwing و یک سال 1991 G 300 D. برخی از شرکت های اخیر ارائه خواهد شد بر روی صفحه نمایش بیش از حد مانند یک 220, AMG G 63 AMG GT C کوپه.

Martha Stewart

مارتا استوارت آنتونی هاروی/شاتر

در حالی که Concours de زوم بعید است به را تشکیل می دهند برای لغو Geneva International Motor Show, the Pebble Beach Concours d’Elegance و پاریس موتور نمایش باید آن را یک خوش آمدید, حواس پرتی برای علاقه مندان به خودرو به ویژه مرسدس بنز عاشقان. ضبط اموال بیگانگان نیز متعهد به کمک مالی به صلیب سرخ آمریکا پس از این رویداد. اگر شما می خواهید برای بررسی از ماشین های دیجیتال نشان می دهد بر این زوم لینک در 5 pm EST/2 pm PST.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>